Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    Wat goed meid dat je maandag langs mag gaan!


    Dames voelen jullie nog veel?? ik namelijk niet :(
    Ik maak me collega hier ook ziek hierdoor, ze zegt ieder mens is anders!
     
  2. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    @Melek Mijn misselijkheid is opeens voorbij... Aan de ene kant fijn, aan de andere kant denk ik: "AAAGH!"

    'Gelukkig' heb ik nog steeds zere tepels en rare pijn in mijn baarmoeder :D
     
  3. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    @ Melek, ik voel ook niks op wat gevoelige borsten na en kleine steekjes in mijn baarmoeder, en moeheid.

    Ik denk niet dat je je er teveel zorgen om moet maken. Misselijkheid hoort er niet altijd bij, het is 1 van de symptomen, maar niet dé! Sommige vrouwen gaan zonder klachten de hele zwangerschap door en krijgen hele gezonde kinderen hoor.
    Dus geen klachten wil niet altijd zeggen dat er iets mis is, al snap ik je zorgen wel hoor!
     
  4. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    ik voel momenteel ook niets hoor dus geen zorgen
     
  5. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    Dames het is best moeilijk eigenlijk, wou dat ik elke dag een echo had :(

    Ik was gisteren avond wel een beetje misselijk en voor de rest niks, vandaag voel ik niks meer.. Tepels doen ook minder zeer.... maar mijn temp is wel lekker hoog! daar vertrouw ik dan ook maar op! :(

    Ik wil lekker genieten van mijn zwangerschap maar het is echt moeilijk!

    Dames zolang ik geen bloed zie is of bruine afscheiding moet ik niet in paniek raken toch??
     
  6. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Bloed en bruine afscheiding is eigenlijk ook nog geen reden tot paniek. Pijn is een alarm, maar dan bedoel ik echte dubbel geklapte pijn. Want pijntjes hoort ook bij zwanger zijn...
     
  7. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    pijn heb ik ook niet :) gelukkig! dus betekent dat het allemaal goed gaat daarbinnen!!
     
  8. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Ja hoor, je beebje is lekker aan het groeien en jij hebt geen klachten, voor alsnog! Het kan best zijn dat wanneer je verder bent in de zwangerschap je wel misselijk word...

    Bij mijn dochter was ik na 6 weken misselijk (ik herinner het me ineens weer) en dat ben ik geweest tot 12 weken. En bij mijn zoontje ben ik bijna niet misselijk geweest, wel 2x gespuugd maar daarna was het over maar dat was ook pas later.
    En nu weer heb ik geen klachten, maar wat niet is kan nog wel komen natuurlijk...
     
  9. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    de defernitie van pijn is voor iedereen anders he (sorry ben druk daarom schrijf ik het woord verkeerd hahaha)
     
  10. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Ja dat is wel waar... Maar ik bedoel te zeggen dat een steekje in de baarmoeder erbij hoort, en een soort gevoel van ongesteldheid ook, maar echt pijn (kan het niet omschrijven hoeveel pijn) niet goed.

    Maar ik zou wel zeggen, als je twijfelt gewoon je verlos bellen, daar zijn ze voor!

    Nou meiden ik ga werken! Doeiiii
     
  11. Prulleke

    Prulleke Bekend lid

    16 jun 2009
    719
    0
    0
    hierbij mijn echo.

    even opgezocht en dit is wel vrij normaal voor 5 weken. maar hoop toch dat de gyn maandag meer kan zien... nog een weekend geduld :)

    ViciousM fijn voor je dat je maandag ook mag!!! hopelijk wordt je ook gerust gesteld!!! duim voor je!

    zoals je kan zien op de echo staan de stippeltjes niet goed. hij staat buiten het zakje
     
  12. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    ik begreep je vandaar dat ik het zei
     
  13. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    dames, bedankt!
    ben een beetje gerust gesteld....

    Ik wil ook eerder langs gaan voor een echo :(
    Zal ik mijn gyn bellen??
     
  14. ladytijger

    ladytijger Fanatiek lid

    hey meiden,

    iedereen met een goed echo gefelciteerd.
    en dames die vandaag een echo hebben veel plezier toegewenst,

    op de vraag hoe ik me voelde. ik had het ook heel erg leuk gevonden een tweeling. helaas mocht dat niet zo zijn. ik weet nu gewoon dat ik nu nog zwanger ben van een tweeling maar dat ik waarschijnlijk nog maar 1 kindje zie op de volgende echo. een schrale troost is dat de gyn zei dat mijn overleden kindje mijn andere kindje heeft geholpen met groeien omdat je meer hcg in je bloed heb als je een tweeling verwacht.

    vind het echt super hoe jullie allemaal mee leven.

    veel liefs linda
     
  15. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    Ladytijger, dat zou wel leuk zijn! Ik weet ook niet of het er 1 is of 2?? Zou ook wel een tweeling willen..
     
  16. naomi33

    naomi33 Bekend lid

    18 aug 2006
    835
    0
    0
    tuinbouw
    emmen
    vanmorgen mijn eerste echo gehad :)
    ja zeg de arts je ben t wel zwanger gefeliciteerd vruchtzakje zag er mooi uit
    over 3 weken 10 juli weer een echo :D
    helaas geen foto mee gekregen
     
  17. Biejie

    Biejie Bekend lid

    12 aug 2008
    723
    0
    0
    Dag meiden,

    Ik heb dinsdag 30 juni om half 4 de eerste afspraak bij de VK. Zou iemand dat in de agenda willen zetten? Thanks!
    Volgens mij heb ik dan nog niet de echo, is die pas tussen 10 - 12 weken, maar ik vind het al leuk dat ik niet meer zo lang hoef te wachten voor een afspraak!

    Meiden, veel succes met alles, voor sommigen zijn dit hele spannende tijden! Probeer er toch van te genieten, de kans is het allergrootste dat het loos alarm is (gelukkig...) .... Nogmaals veel succes!

    Liefs BarbaBeer
     
  18. Angelsfire

    Angelsfire Fanatiek lid

    7 jun 2009
    1.322
    0
    0
    Melek, op een echo van 5 weken zie je haast nog niets. Je onzekerheid wordt daar eerder erger van, dan minder.

    Kwaaltjes komen niet bij iedereen op hetzelfde moment. Maar pas vanaf 6 weken gaat je lijf echt veel HCG maken en dan komen de kwaaltjes meestal pas echt. En dan nog, soms heb je ze niet. Bij mijn tweede ben ik ook niet misselijk geweest.

    En de kwaaltjes schelen ook erg per dag en per vrouw. Ik snap dat je onzeker ben, maar de gyn zei ooit tegen mij: je bent zwanger tot het tegendeel bewezen is.

    Maak je dus niet te veel zorgen over weinig kwaaltjes. Je hebt geen bloedverlies en geen pijn. Je bent gewoon hartstikke zwanger.

    En trouwens: ik ben het levende bewijs dat je ook na bloedverlies nog zwanger kunt zijn.

    Nog meer: 10 - 15% van de zwangerschappen eindigt in een miskraam. Dat betekent dat het dus in 85 - 90% van de gevallen goed gaat. Dat is heel veel en daar hoor jij gewoon bij.

    Zoek wat afleiding want al die stress is niet goed voor jou. (je kindje kan daar wel tegen).

    Liefs,
    Angelsfire
     
  19. Melek42

    Melek42 Fanatiek lid

    21 okt 2008
    1.434
    0
    0
    Angerlsfire, meid heel erg bedankt! wat lief!

    Ik ga dit bericht kopieren, en af en toe als ik me niet gelukkig voel doorlezen! :)

    IK BEN LEKKER ZWANGER, EN HOOP DAT HET OOK GOED GAAT KOMEN!!
     
  20. knorretje84

    knorretje84 VIP lid

    7 okt 2008
    6.636
    0
    0
    Lerares basisonderwijs
    Hoi Meiden.

    Ik heb geprobeerd de lijst op te zoeken maar het is me niet gelukt.....

    Ik wil me graag voegen bij de februari mama's (mag ik ook op de website, en graag de link!?)

    Mijn gegevens;

    Knorretje84
    1e kindje
    24 jaar
    Woont in Rotterdam (ga over een maand verhuizen naar B'drecht)
    Wil thuis bevallen
    Borstvoeding geven

    Nog meer nodig.....
    Ik ben zo blij dat ik nu eindelijk ook zwanger ben....Kan het nog niet helemaal bevatten....zit vanaf vanochtend al met een grijns op mijn gezicht.......heb nog geen bal gedaan in het huishouden maar het interesseert me ook niks........Jiipie, ben zwanger!
     

Deel Deze Pagina