wie geloolft er in de naald aan een touwtje

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Lovecouple, 15 sep 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    wat een gedoe he met de uwv Timon.
    Ik ben vandaag bij de arbeidsdeskundige geweest van het UWV. Ik heb nog uitstel gekregen om te gaan solliciteren. Ik moet eerst aan mijn eigen ontwikkeling werken, en dat gaat gebeuren in de vorm van een training mindfulness. Ik moet nog even uitzoeken hoe en wat, en zelf contact opnemen met die mevrouw die die training geeft. Ben benieuwd
     
  2. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Ja, het UWV zit niet simpel en begrijpelijk in elkaar. Het oude cwi en bijv. afdeling ww zijn echt neit helemaal van elkaars dingen op de hoogte. Dat geeft nogal eens gedoe voor mij.

    Wat is dat voor een training? Waarom moet je aan je ontwikkeling werken? Wat is jouw laatste beroep geweest?

    Ik heb laatst als secretaresse gewerkt, maar was daar niet meer blij. Omdat ik niet wist waarvan wel heb ik nu een baan aangenomen als verkoopster bij Leen Bakker. Ik ga het ervaren. Maar eerst nog 1,5 week vrij.
     
  3. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    @ timon: ik zit sinds 10 oktober ziek thuis met een burnout. Ik ben in behandeling van een psych en onlangs zijn we er achter gekomen waarom ik zo moe blijf sinds mijn terugval (veroorzaakt door alle ellende rondom het niet verlengen van mijn contract) En daardoor moet ik aan mijn eigen ontwikkeling werken. En ik ben blij dat ik die kans nu krijg.
    Ik heb me nog niet ingelezen op die training, dus wat het voor iets is kan ik nu op dit moment niet zeggen. Als ik klaar ben op zp ga ik op de site van degene die het geeft kijken.

    Mijn laatste beroep was servicedesk analist op een groot ict-bedrijf (ze leveren computers, servers en software aan een bedrijf en onderhouden dat. Dus als de medewerkers problemen hebben met de pc bellen ze naar het ict-bedrijf)
     
  4. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Zethu veel succes met die training en hopelijk voel je je snel weer wat beter, minder moe etc!

    Morggeeennnn ga ik hem ophalen :p Ik hoop wel dat hij woensdag dan wel even alleen kan blijven als hij alleen thuis is en ik ben werken en niet het hele huis vol plast :p maar hij is zindelijk dus het zal wel niet zo'n groot probleem zijn....
     
  5. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    @ kleintje88: morgen al halen, oh spannend.
    Ik ga overigens zo bellen naar die trainster. En vanmiddag mag ik naar het zkh bellen voor de bloeduitslag. Oh, ik wil zo graag starten!
     
  6. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Hoe was de bloeduitslag Zethu?

    Rakker is hier :D en het is echt een schat! Alleen denkt hij soms dat hij een schoothondje is en probeert weleens bij me op schoot te springen of op de bank... Verder vind hij het heerlijk om op de vloerbedekking te liggen en is hij soms te lui om te lopen naar de andere kant van de kamer dus kruipt meneer maar :p
    Maar wel grappig om te zien.... Spelen vind hij tot nu toe maar niks (niet gewend) maar knuffelen wel...
    Ow en het konijn vind hij ook heeelll interessant die jaagt hij namelijk op als hij buiten bij zijn hok staat :S
    Maar verder is het tot nu toe een schat van een beest, ik hoop alleen dat hij morgen wel alleen kan blijven een paar uur want hij sjokt nu constant achter me aan :p
     
  7. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Wat leuk dat hij al thuis is, Kleintje. Wij hadden vroeger ook een hond die Rakker heette. Hou je hem wel in de gaten met het konijn? Je weet nu nog niet wat hij kan doen.

    Zethu, wat is de uitslag? Natuurlijk ben ik ook erg benieuwd naar die training. Want wat gaat deze training voor toevoegde waarde geven? Ben jij nog steeds in dienst?

    Ik ben per november in de ww gekomen, maar van december t/m half april heb ik in de ziektewet gezeten ivm overspannenheid. Vanaf toen t/m 1 juli weer in de ww. Ik blijf trouwens in de ww ivm de aanvullende uitkering. Daardoor moet ik ook nog solliciteren. In deze tijd niet makkelijk.
     
  8. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    @ hier: vanmorgen geprikt. vanmiddag gebeld, en zoals ik verwacht had... niet zwager. Dus mijn eerste provera is achter de kiezen.

    @ kleintje: haha heb je honing aan je kont dat hij steeds achter je kont aan rent?

    @ timon: ik ben niet meer in dienst. Mijn contract werd niet verlengd en liep af op 15 april.
    Heb die mevrouw gebelt, maar kreeg haar niet aan de lijn. Vanmiddag te druk gehad met wandelen en verven. De donkere muur is nu ook af :D Morgen nog wel ff de lichte plekjes overdoen.
     
  9. heitjekarweitje

    heitjekarweitje VIP lid

    14 jan 2009
    12.710
    2
    38
    Hey Zethu!
    Aha je zit hier dus mooi de hele tijd te beppen! ;)
    Wat toevallig dat jij ook een mindfulness-training gaat volgen!
    Ik ben al vanaf maart bezig bij de GGZ om te kijken of mindfulness ook wat voor mij is (mn rugproblemen een plekje geven enz) en half juli moet ik terug om te kijken of ik echt de cursus ga doen, die is in oktober. Ze twijfelen nog of ik de cursus wel aan kan want emotioneel schijnt ie heel zwaar te zijn.
    Maar het gaat vooral om het jezelf beter leren kennen, beter met lastige situaties om kunnen gaan, meer zekerheid, en gewoon wat positiever in het leven leren te staan. Daarbij leer je heel goed te ontspannen mbv ademhalingstechnieken. Ze gaan volledig op in het boeddhisme-principe. Dus je gaat heeel veel mediteren. En daar moet je wel open voor staan!
    Vind het zelf nog wel lastig hoor om te weten of het echt wel wat voor me is, ook omdat ze zeggen dat het een levenswijze is die je jezelf aan moet leren...
    Maar dan denk ik ook weer...niet geschoten is altijd mis! We kunnen het altijd proberen!
    Succes alvast!
     
  10. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    @ heitje: dit is een van de plekken waar ik nog bep. Hoe is het met jou?
     
  11. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Ik heb nog nooit van die training gehoord. Volgens mij zou het best veel mensen kunnen helpen. Je moet er zeker voor open staan.
     
  12. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    Ik had er al van gehoord op het burnout forum waar ik schrijf. Al ben ik daar al heel lang niet meer geweest bedenk ik me net. Zal me daar ook weer eens gaan melden ergens vandaag.
     
  13. heitjekarweitje

    heitjekarweitje VIP lid

    14 jan 2009
    12.710
    2
    38
    Het gaat de goeie kant op!
    We zouden deze maand eigenlijk nog ff op pauze staan maar we konden het toch niet laten en hebben wel geklust! Nu afwachten!
    Ik zie dat je voor NOD Juli weer bent aangemeld, jeeej you're back!
    Ik zit nog in juni en hopelijk straks naar maart!
    Maarja..alle kwaaltjes die ik had lijken met de noorderzon vertrokken dus ik ben opeens niet meer zo 'zeker' dat het raak is...
    Dan kom ik over een paar dagen ook naar Juli!
     
  14. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    Ja, ik vond het weer kunnen om me weer bij de NOD's aan te melden. En gezien het feit dat ik door de provera mijn NOD in juli zal hebben heb ik me daar gemeld.

    Ik spreek je daar wel ;)
     
  15. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Hoe is het met iedereen? Hier alles rustig. Ik mag nog even wachten op het einde van mijn cyclus. Het starten met mijn nieuwe baan zal wel het nodige in ritme veranderen.
     
  16. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    11 mei 2007
    19.073
    305
    83
    Vrouw
    Limburg (B)
    ik zit nu in de wachtweek, heb maar een lf van 9 dagen

    ben benieuwd maar heb geen goede hoop op deze keer
    heb deze maand geen clomid of iets anders gehad ivm pauze van hormonen voor we verdergaan
     
  17. kleintje84

    kleintje84 Fanatiek lid

    11 jun 2008
    1.910
    0
    0
    Verzorgende i.g.
    Beverwijk
    Ik kom even een knuffel brengen voor iedereen !!!!!!
    *KNUFF*
     
  18. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    Tnx voor de knuffel Kleintje84, hoe is het met jou?
     
  19. zonnetje1980

    zonnetje1980 Fanatiek lid

    9 feb 2009
    4.405
    11
    38
    in mijn huisje
    @alies

    je mag mijn pendels van juli ook op rood zetten. Vorige week gehoord dat we voor iui moeten.
    En ik kan pas in augustus terecht voor kennismaking bij gyn. Dan nog onderzoeken enz. Dus dat gaat nog wel even duren ben ik bang.
     
  20. Zethu

    Zethu VIP lid

    10 jan 2009
    7.926
    0
    0
    klinisch chemisch analist en het AMC
    Wijk bij Duurstede
    @ zonnetje: he wat een rotnieuws meid. Ik hoop dat de MMM je niet zo erg zal tegenvallen.
     

Deel Deze Pagina