@ vliegje: vind je het niet vervelend dat je al zo lang in de mmm zit? Want volgens mij wordt je behoorlijk geleefd als je daarmee bezig bent. @ tante: ik had je foto al via msn gezien, maar ik vind het heel spannend. Ik hoop dat het allemaal goed zit en blijft zitten hoor! @ mp: nee heb gisteren niets meer gewonnen met darten. Maar ja, ik had plezier erin. En dat vind ik het belangrijkste. Had het er vandaag trouwens ff moeilijk mee dat het vandaag papadag is. Maar hopenlijk volgend jaar wel een papadag voor onze mannetjes. @ pcootje: balen dat er geen verandering is. Hopenlijk dat het met Metformine wel lukt. Er schijnen iig goede resultaten behaald te zijn bij pco-ers. Maar het heeft wel de nodige bijwerkingen weer. Daarom doen ze dat hier niet.
Wat knap Mars! Zethu, ja, het is zwaar vind ik... je moet echt oppassen dat je (seks) leven er niet onder gaat leiden vind ik. Blijf spontane dingen doen, tijd voor elkaar, maar zeker ook voor jezelf vrij maken etc. Pcootje, ik heb ook eens gehoord van goede resultaten met metformine icm Clomid. Ben erg benieuwd hoe dat bij jou zal gaan! Ik moet om 10u voor een follikelmeting, hoop zo dat het eitje doorgroeit.
@ vliegje: dat idee had ik dus al dat dat allemaal een risico was. Tja, ik kan er nog niet veel van zeggen hoe het is, ik ga morgen pas beginnen. Maar vind het nu al spannend! @ hier: 1 muur en plafond zijn gisteren gedaan. Morgen gaan we de andere (donkere) muur doen. En dan moet ik nog een keer kijken wanneer ik het houtwerk naar balkon en de doorgeefkast ga doen. Het ziet er al heel mooi uit. Daarbij is bij mij het vloeien ook eindelijk gestopt. Dus ik kan met een gerust hart morgen starten. Zo en nu ga ik me klaar maken om naar mijn afspraak bij het uwv te gaan. Heb een afspraak met een arbeidsdeskundige. Ik ben benieuwd wat die te zeggen heeft.
Even ego: Ja !! Er zit een eitje te wachten, hij is nu 18 x 15 mm ongeveer, dus gemiddeld 16,5. Ze verwacht dat hij woensdag springt. Dus vanavond en morgen goed aan de klus! Ik heb een echofoto meegekregen van het ei Oooo echt gaaf! Mocht het niet raak zijn, dan gebruik ik volgende maandag 100mg Clomid, omdat mijn cyclus wel erg lang is nu. Dan willen ze kijken of het met een hogere dosering korter wordt. Vooralsnog ben ik happy met een aankomend ei Woensdag mag ik nog terug om te kijken of er hij nog zit of al gesprongen is. Ben benieuwd!
@tante mars... alvast hel veel suc6 donderdag met de echo, hoop dat je een leuke verassing te zien gaat krijgen. @Zethu.... kan me voorstelen dat dagen zoals gisteren extra pijnlijk zijn. Hopen dat komend jaar positieve berichten heeft. Het UWV... is altijd maar afwachten wie je daar treft, de 1 is heel meegaand/ begripvol en komt in veel dingen tegemoet en de bij de ander lukt helemaal niets. Hoop voor je dat je een begripvol persoon treft. @vliegje... hoe je het ook probeert, het heeft toch invloed op je seksleven. Ik merk het hier ook, de spontaniteit is ver te zoeken tijdens de maandelijkse marathon. We proberen het met een hoop humor nog leuk te houden, tot nu toe lukt dat aardig. @vliegje...... super zeg!!! Dat wordt inderdaad klussen. Ben heel benieuwd naar woensdag en de weken erna. @ikke... Af en toe weer een zeurend/zuigend gevoel van mn eileiders. Ik sta ook niet te springen om de metformine, maar ik doe het voor een goed doel.... probeer het maar weer positief te zien op die manier houden we het nog een tijdje vol he?! Nu weer snel verder met mn site anders komt die nooit af.
hey meiden, heel het weekend geen pc gehad dus kan nu lekker veel bijlezen. ff reageren: tante: ik zie idd ook een streep meid. ik hoop het zo voor jullie!! ik ga extra hard duimen hoor!! zethu: succes bij het uwv. vliegje: eitje..........eitje.............eitje! en nu goed klussen en wie weet he. ook voor jou duimen we verder. pcootje: positief blijven en dan zul je zien dat alles sneller dan verwacht goed komt. MP: mooi tempkaartje. spannend! @all: heb echt een kutweekend gehad!! vrijdag te horen gekregen dat een hele goede kennis is overleden (48 jaar en hij wachtte op een donorlever) dus morgen hebben we een crematie, zaterdag heb ik echt teveel gedronken (en te weinig gegeten en de hele dag druk geweest) dus ik was behoorlijk ziek! tja eigen schuld dikke bult. ik zat echt niet lekker in mn vel en had helemaal niet in de gaten dat ik al wat teveel ophad.gggrrrr. mja hebben we dat ook weer een keer meegemaakt. zondag naar het uitvaarthuis om afscheid te nemen. vriendlief is gaan kijken en schrok zich rot. zo slecht lag hij erbij. dus ik ben niet gaan kijken. vriendlief kan wat dat betreft heeeeel wat hebben maar dit werd m ff te veel. en vandaag is het precies een jaar geleden dat we ons wondertje zijn verloren. ben al wakker vanaf 4 uur vannacht en kon niet meer slapen. ben doodmoe. mja. vriendlief net aan de foon gehad en die heeft het er ook moeilijk mee. ikke weer janken natuurlijk. het had er ook allemaal zo anders uit moeten zien. we hadden gister een eerste vaderdag kunnen vieren enzo. ben best verdrietig even. maar het komt vast allemaal goed. ik ga gauw weer wat doen thuis dan heb ik de nodige afleiding. oja: vrijdagavond ineens waren de tampons niet aan te slepen. ik liep letterlijk leeg. zaterdag hetzelfde, zondag tot de avond ook hetzelfde en nu sinds vanacht is het weer een beetje bruib/rode troep. ik ga er maar vanuit dat dit de ongi is geweest want het was zoveel. alleen wel kort. vrijdag, zaterdag, zondag. sorry voor het lange ego berichtje. liefs suus
@ vliegje: oh spannend. Hoop voor je dat ze lekker blijven doorgroeien en woensdag springen. Veel klusplezier iig @ pcootje: het is idd altijd enorm afwachten. Maar ik had gelukkig een heel meegaand persoon. Ze had er begrip voor dat het nu nog niet zo goed met me gaat. Wel moet ik een training mindfulness gaan doen. Volgens haar zou ik de ideale kandidaat zijn daarvoor. Het klonk iig heel erg goed. En juist net iets wat ik nu nodig heb, nu ik met mijn psych erachter ben gekomen waardoor ik momenteel zo moe blijf. Wanneer verwacht je dat je site af is? @ suusje: he bah wat een weekend zeg! Ik wens je heel veel sterkte! Enne idd dat zou ik wel zien als een ongi.
vliegje: ja wij hebben 22 juni 2008 een miskraam gehad. op www.artsjansen.babysite.nl staat het hele verhaal enzo. @all: ik loop weer leeg hoor. dus ben toch wel echt ongi geworden afgelopen week. weer een wat kortere cyclus. de vorige was 69 dagen en nu zat ik op 58. dus 11 dagen minder. liefs suus
@ Mars, je maakt het wel erg spannend!! Duimen draaien voor jullie! @ Pcootje, balen zeg hopelijk volgende ronde meer succes. @ Tummetje, die streep zit er nog steeds.. Misschien komt het door de Clomid? Omdat dat ook een hormoonveranderig is natuurlijk. @ Vliegje, dat is geweldig nieuws! @ Zethu, dus je was wel van jezelf ongie geworden? @ Suusje, krijg gewoon de tranen in mijn ogen lieverd wat had ik jullie die vaderdag toch gegunt. Snap dat het heel erg moeilijk is vooral op zulke dagen. Hopen dat jullie volgend jaar ook vaderdag mogen kunnen vieren lieverd. Gecondoleerd nog trouwens met je kennis. Hier. ik vond het ook moeilijke vaderdag gisteren. Maar vooral omdat er aan mij gevraagd werd of wij al met kinderen gingen beginnen. Wat zeg je dan met alle schoonfamilie erbij: nee. Pfff moeilijk hoor ze moesten eens weten. Ik heb alles opgekropt voelde me echt rot vriend had veel teveel gedronken en toen we thuis kwamen kregen we ruzie om iets kleins.. En vandaag temp naar beneden. Net alsof ik daarvoor gestraft ga worden voor alle domme dingen van gisteren . Had zo'n goed gevoel maar nu weet ik het niet meer .
He, ik lees een hoop verdrietige berichten hier. Hele dikke knuffels voor iedereen die ze nodig heeft!!!! Ik heb jullie de laatste dagen gevolgd, maar dus niet gereageerd. Vanochtend ben ik weer bij de gyn geweest en t was wel even moeilijk, natuurlijk weer niets te zien. Ze hebben teamoverleg gehad en daarna heeft ze me gebelt. Ze hebben toch besloten om nog naar de 150 te gaan omdat spuiten psychisch nog zwaarder is natuurlijk, en ik al een opname achter de rug heb.... Daarbij was er volgens hun toch wel kans dat 150 wel zijn werk zou doen, aangezien er nu toch wel iets een klein beetje gegroeit was... Mijn baarmoederslijmvlies was er wel helemaal klaar voor, helaas voor niks. Maar dat is toch ook wel een goed teken. Ik heb mezelf dus maar een schop onder mijn kont gegeven en we gaan met goede moed beginnen aan de 150mg. Ooit weet ik waar ik het allemaal voor heb gedaan... Morgen beginnen met 5 dagen primolut en dan aan de 150, ik heb er zin in. Heb er nu al een goed gevoel over. Ook hoorde ik dat mijn nichtje zwanger is, ik ben zo blij voor haar. Een jaar of twee geleden heb ik eens met haar zitten praten over de kinderwens, ze vertelde toen dat zij ook bezig waren maar het ook niet wilde lukken. Nu zijn ze zwanger dmv IVF. Ik ben echt heel blij voor haar en het geeft mij toch weer hoop!!! Nou dames, vanaf nu kom ik weer mee kletsen, heb het wel een beetje gemist, maar t viel me echt ff zwaar allemaal!!! We gaan er weer tegenaan!!!!
@ Duchess, Ik vind het heel knap dat je nu positief erover denkt. Goeie kans dat 150 wel zijn werk doet als er al iets in je lichaam veranderde met 100. Ik duim voor je dat je niet weer een teleurstelling gaat krijgen zoals met de 50mg en 100mg. Super dat je nichtje zwanger is. En nu jij er achteraan!! @ Vliegje, dat ziet er mooi uit zeg je eitje. Duim voor je .
@ suusje: het is was met dat leegbloeden he. Wel fijn dat deze keer je cyclus wat korter wat. @ mp: nee, ik verlies helemaal niets meer. Dus het is bij een week spotting gebleven bij mij. Dus morgenvroeg bloedprikken, 's middags bellen en 's avonds aan de provera! Wat een rotvraag ook he. Tegenwoordig zeg ik gewoon: ja, maar het gaat niet bij iedereen vanzelf. Ik hoop dat je tempdaling een innesteldipje inhoudt! @ duchess: wat fijn dat je weer gaat meekletsen. Wel jammer dat je niet gereageerd hebt op de 100 mg. En idd injecteren is psychisch zwaar. Ik lees dat wel op het topic begin medische molen 2009 bij meisjes die voor ICSI gaan ivm de zaadkwaliteit van hun vriend/man. @ vliegje: ah zo ziet een eitje dus op een echo uit. Weet ik dat gelijk waar ik naar moet kijken als ik ga reageren op de Clomid.
@ Zethu, spannend morgen aan de provera en dan straks een echte pil-ongie haha, tenminste bij mij was het wel net zoals toen ik de pil slikte. En daarna Clomid echt spannend gaat het dan worden. Kreeg jij ook follikelmetingen of niet? Ja idd een rotvraag maar vooral wanneer de hele schoonfamilie er bij zit. En dan ook nog mijn schoonmoeder reageert dat wij nog wel lang kunnen wachten. Dat doet pijn kan ik je zeggen. Met kerst kreeg ik ook domme opmerkingen van dezelfde personen en mijn schoonfamilie keek toen ook met grote ogen naar mij. Als ik er aan terug denk kan ik die mensen wel uit kotsen echt waar.
@ mp: Ik weet niet precies wat voor ongi ik ga krijgen van de provera. Ik stel me gewoon in op een enorme bloeding. Met de pil had ik nooit veel bloedverlies. En dan CD3: Clomid. Vanaf dag 10 moet ik net als bij Yvy iedere keer bloed laten prikken tot ze zien of er reactie op de clomid is. En dan krijg ik FM. Ook zal ik een hsg gaan krijgen. Dus heel veel in korte periode. Ben zo benieuwd hoe het gaat lopen en op welke dosering ik ga reageren. Heb zo uitgeleefd naar morgen, de dag dat ik eindelijk mag beginnen. We hebben wel afgesproken dat we het morgen wel ff met z'n tweetjes gaan vieren. Heeft je schoonmoeder echt gezegd dat jullie nog lang kunnen wachten waar de rest van de schoonfamilie bij zit? Jee wat een rotstreek zeg. Dat zou mijn schoonmoeder helemaal niet zeggen. Ze zou wel vertellen dat ik zonder hulp geen kinderen kan krijgen, maar verder niet. Het is ook een schat van een vrouw. Gelukkig lijkt mijn vriend kwa innerlijk heel veel op haar!
Hello meiden!! @ suusje; ohh wat rot voor je meissie *knuffel* @ mp; je kaartje ziet er nog steeds goed uit meid, je zit nu 8dpo, het kan nog alle kanten op! @ duchess; toch naar de 150mg, succes meis! @ vliegje; hihi fransiscus ziekenhuis? in rotjeknor? @ de tempdames; doet FF ook zo raar bij jullie? andere tempwaardes in je grafiek? @ hier; zaterdag een posi ovutest gehad, en nu nog geen stijging de vorige 2 rondes zat ik nu al op 1 dpo, dus na mn ovutest en nu is mn temp normaal wordt er een beetje onzeker van..
Na een posi test duurt het 24-48 uur voor je ei springt toch? Ik heb altijd 2 dagen een posi test, dus dan zou ik vandaag op de 48 uur na de laatste posi test zitten.. en dan zou mn ei nog kunnen springen? Of zit ik nu dingen te verzinnen om mezelf hoop te geven
Het kan idd 24-48 kunnen duren. Maar ja bij pco kan het ook een vals-positieve test zijn he. Ik weet niet of dat met clomid ook nog kan. Maar zonder clomid heb ik een vals-positieve ovutest gehad. Ik doe ze iig nooit meer. zoals bij tempkaartjes gezegd: bij mij geeft FF ineens stappen van 0.05 aan, terwijl het eerst 0.1 was. Nu lijkt mijn temp nog erger te springen.
Ja, van valse testen bij pco weet ik het. Maar met clomid ben je weer 'normaal' dus dan werken de testen weer