Ik heb effe gauw gekeken, heb zo niks tussen m'n bestanden zitten. Maar anders mail mij even wat jij zelf gevonden hebt, kijk ik of ik daar wat fatsoenlijks van kan maken qua resolutie etc.
Hey Ingrid, fijn dat je zo'n lekkere dag hebt gehad!!! Durf het bijna niet te vragen, maar hoe is het met jullie hond?
Oh en Joost heeft gister besloten dat hij toch meer dan 2 'stapjes' kan kruipen . Hij kroop ineens van door de openslaande deuren van het huisje, via een kunststof deurmat met harde 'stekels', naar het balkon zeg.
Mees slaapt ook in een romper zonder mouwen in een slaapzak zonder mouwen. Bij hem was het gisteren ook 26 graden. Echt veel te warm idd Ik kan bij Mees de deur niet een stukje open zetten en dan later op de tochtstand zetten want dan wordt hij geheid wakker. Heb dus straks tijdens de buien alles flink laten luchten en nu is het 24 graden. Scheelt toch weer iets.
De hond doet nu weer "normaal" maar ja dat kennen we inmiddels wel want dat is elke keer zo. Alleen als hij niet normaal doet dan word het steeds erger als de vorige keer.
Wie, ikke???????? Heb ik vakantie gehad???????? Alles goed hoor! We hebben lekker 2 weken genoten met zijn viertjes!
Jah wat is er met Indi gebeurt! Gelukkig kan ik nu alles doen als Tygo slaapt in zijn kamer. Van de week zelfs de was in zijn kastjes kunnen leggen hihihi. Ik durf het bijna niet te zeggen maar hij gaat de laatste tijd zoooo tevreden naar bed!
hihihi, ja, heb ik ook altijd 'home, sweet home'. Maar goed om te horen dat jullie het zo fijn hebben gehad en dat alles is meegevallen!!!! Met de jongens met autorijden ook goed gegaan?
In het kort gezegd heeft onze hond weer een agressie aanval gehad en hebben wij besloten dat we hem laten inslapen omdat het risico te groot word en alle andere opties helaas geen optie zijn
He, da's raar idd. Ik zou het eigenlijk niet weten of dat door het weinige drinken komt. Wat zei Pat ervan dan?