Hallo! Ik kom ook even bij jullie meelezen/kletsen. Wij willen ook graag een tweede kindje. Ons dochtertje is nu bijna 11 maanden en sinds deze maand zijn we weer "voor het eggie" bezig! Ik kan komende woendag testen, ben erg benieuwd!! Natuurlijk denk ik ook weer vanalles te voelen, maar dat zal voornamelijk wishful thinking zijn hihi Groetjes!
hallo allemaal, ik zal me even voorstellen, ben namelijk nieuw. Ik ben al mama van een dochter die in september 3 jaar wordt, zelf ben ik 23 jaar. zijn begin april gestopt met de pil, eerste menstruatie is uitgebleven, wel de klachten maar verder niks... 11 juni eerste echte menstruatie gehad.. iedere dag flink aant oefenen met man lief!! heb sinds dit weekend het gevoel dat ik zwanger ben... heel de dag honger, maar ook misselijk, maagzuur, pijnlijke borsten/tepels... ontzettend moe! en ja noem maar op.. weet niet wat ik moet doen, wachten tot ik eigenlijk weer ongesteld moet worden met testen of morgen gewoon testen?? kan iemand me advisere? xx
Ik heb al een zoontje van 9 maandjes en we gaan al voor een tweede kindje ik ben nu al een paar dagen overtijd, heb zeer pijnlijke borsten, heb gisteren een test gedaan die positief toont. wel een vaag lijntje, en vanmorgen nog eentje (wel een ander merk) en die toont negatief. ik weet het niet meer
mamafloor, ik zou nog even wachten, als 11 juni je menstruatie was ben je nu net een dikke 2 weken 'onderweg' de kans dat de test nega is ondanks dat je misschien wel zwanger bent is heel groot omdat je zo vroeg bent. onsukkie, die test die wacht wel hoor! Kan me voorstellen dat je hoofd er niet naar staat. Het gevoel dat iemand na het overlijden rust heeft en niet meer hoeft te lijden is heel herkenbaar, dat was bij mijn ouders ook. Hou dat gevoel iig vast als je daar echt achter staat, mij hielp het erg door de diepe dalen heen!
Ha @nieuwe meiden,van harte welkom hier...en hoop dat jullie snel zwanger mogen worden @miza,spannend voor je,hoop dat je zwanger bent,anders kan je ongi maar beter gisteren als vandaag komen hè.... Volgens mij heb ik mijn eisprong gehad,mijn temp schommelde voor vrijdag enorm van 35.9 tot 36.8 en na vrijdag alleen maar boven de 37...als het goed is heb ik volgende week NOD,voel nu iig. nog niks,is ook nog erg vroeg natuurlijk.. Ga snel aan het werk..ze geven lekker weertje af,Rowan heeft er eigenlijk best last van,hij zweet iig. behoorlijk 's nachts..ook allemaal warmtepukkeltjes in zijn nek,zo koel mogelijk houden maar Groetjes
@beebietje..Jammer meid,hoop dat je volgende ronde wel zwanger bent...misschien teveel mee bezig???Nu ik hier op het forum mee lees/schrijf ben ik er veel meer mee bezig dan anders,ze zeggen dat dat ook meespeelt omdat je dan rond je eisprong toch jezelf druk maakt,en stress is iig.niet zo goed,hè liefs
@ Kiss Niks bijzonders hoor, gewoon met een foto @ Miza Kan me heel goed voorstellen dat je er niet vrolijk van word! Hoop dat je snel meer zekerheid hebt. @ Baby82 en Mamafloor en Suikerboon Welkom en suc6 @ Suikerboon Spannend!! Misschien even een dag of 2 wachten en nog een testje wagen? @ Suikerboon Ik sluit me bij Citroentje aan @ Bebietje Knuffel en suc6 in de volgende ronde @ Mama van Rowan -duim duim duim- Zou mijn NOD nu eerder komen omdat mijn ei 2 dgn eerder is geweest? Nouja ik houd het wel even in de gaten heb bij 3 dgn nu maar NOD in mijn agenda gezet
Dag dames, Grappig dit forum, vind het wel gezellig zo! Je kunt hier ongestoord kletsen over zwanger worden, dit kan niet met mijn vrienden en familie Geduld is hier ook niet te bespeuren.. heb ik zelf ook niet. Hoewel ikzelf niet te voorbarig wil zijn en het niet eens erg is om nog een aantal maanden te moeten wachten voordat ik weer zwanger zou zijn. Toen mijn dochter 8 maanden was meende ik ook zwanger te zijn. We hadden niet opgelet en ik had zeker verschijnselen die konden duiden op zwangerschap! Ik was ook over tijd. Normaal is mijn periode 28 dagen en nu was ik al 36 dagen.. op de 37ste dag heb ik een vriendin een test laten halen, en toen ze hem kwam brengen was ik net ongesteld geworden. Hoewel het wat snel was om weer zwanger te zijn na ons eerste kindje, vond ik het stiekem toch wel jammer.. Hier ook inbeelding, of "wishfull thinking" vrees ik.. Nu dus maar afwachten of de aanhoudende ongi-gevoelens duiden op een zwangerschap. Ik kan 3 juli testen. (ik mis wel de enmorme pijn in mijn borsten die ik had in mijn eerste zwangerschap ) Groetjes Bianca!
Haai dames! Ook ik sluit me aan. Wij hebben al een dochtertje, Chloe, van 18 maanden en we zijn sinds mei bezig voor een tweede kindje. Het was gelijk in de eerste ronde raak, echter helaas uitgelopen op een vroeg miskraam. Nu dus in de tweede, eerste ronde. Ik weetn iet hoe mijn cylus loopt, is dus afwachten... We hebben flink geklust afgelopen weekenden, echter mijn mannetje is door de weeks weg voor zijn werk, dus echt gericht klussen deze ronde lukt ons niet. Ik baal wel, maar straks gaan we drie weken naar Italie, dus wellicht dat we daar in alle ontspannenheid 'raak' klussen .. Iedereen veel succes!
@Chelleke, wat een prachtig plaatje van je ventje in de kinderen! Om trots op te zijn. @mamavan Rowan, zou idd goed kunnen hoor, er teveel mee bezig zijn, vind het ook moeilijk om het weg te drukken. En met een 2e, je weet wat je hebt en waar je het voor doet, nl nog zo'n geweldig kindje...pfff...ben nog op zoek naar de gouden tip om er niet mee bezig te zijn...dus als iemand die heeft?
Ja, dat geloof ik graag. Dat zien-lijden is gewoon echt verschrikkelijk, en dan moet je niet egoïstisch zijn en iemand tegen wil en dank bij je willen houden.