Februari 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Emmetje75, 6 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. minimouse

    minimouse Niet meer actief

    sterkte bientjuhhh, doen maar ff rustig aan!

    topic splitsen? NEEE dat is niet leuk! deden ze ook bij het decembertopic. dan kunnen we de website ook niet goed meer bijhouden denk ik... en ik denk dat het over een aantal weken wel wat afneemt met de drukte hoor... niet dat we het willen maar er zullen nog wel mensen komen waar het mis bij gaat.. de eerste 12 weken blijven toch erg onzeker.. en straks midden in de zomer zit iedereen toch niet veel op de pc, maar meer lekker buiten! dus het komt wel goed!! Zie gisteren maar.. er waren maar 2 a 3 pagina's over de hele ochtend en middag.. terwijl het normaal 8 a 9 is???
     
  2. minimouse

    minimouse Niet meer actief

    ohh bloem, wat vervelend zeg!! heel veel sterkte en doe maar ff lekker rustig aan... (K)
     
  3. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Dit was mijn post daarover, het was meer dat het me OPVIEL, ik heb helemaal niet voorgesteld om het te splitsen. Sorry hoor.
     
  4. Jenna85

    Jenna85 Fanatiek lid

    19 sep 2007
    1.497
    0
    0
    Mama en student
    Overijssel
    Bloempje; jeeee meid! Dat is rot, wat een ellende zeg! :(
    Ik kan me voorstellen dat je er daardoor helemaal doorheen zit. Doe jij het maar rustig aan en wij zien je wel weer als je je wat beter voelt.
    Heel veel sterkte!
     
  5. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    jenna: wij hebben zelf 4 kajaks dus het is geweldig! gisteren toen we terug kwamen kwam iedereen kijken. vooral omdat de hond langs de kant mee loopt en stukjes zwemt. de kinderen vroegen nog of ze ze konden huren hahaha. dus als we terug zijn in ons eigen huis naast de jachthaven dan doen we dat misschien wel.

    en kat was erg lief...alleen ik vond van niet. toen ik net zwanger was had hij al een jonge merel bij de achter deur gelegd...
     
  6. mootje1983

    mootje1983 Bekend lid

    18 mei 2009
    578
    0
    0
    Verzorgende
    noordholland
    hey,

    Nou meide met miskraam heel veel sterkte!!
    Nadeke en Esthertje.

    dientje: verschrikkelijk ik hoop dat het morgen allemaal gewoon goed blijkt te zijn!!

    forumsplitse:
    wie moet je wel en wie niet??
    dat lijkt me lastig!! ik vind het zo wel goed!
    het is wel grote groep maar als je het regelematig bij houd gaat het goed!!.

    ik heb ook een geweldig weekendje slagharen gehad, was er wel erg druk zeg in het park. mooie huisjes
    haha ben in wel 2 attarcties geweest, maarja meer ging niet. want ik werd er zo misselijk van :p ( ik blijf wel bij mijn zoontje) badje in de tuin gezet!!! heerlijk spelen er in..
    ik had me wel vermaakt!!

    ik heb eindelijk geen bloedverlies meer sinds twee dagen :D zo lekker!! veel misselijk enz.. en ben al 2 kilo bij gekomen.. veel en ongezond gegeten :p dus hoop gaat het er weer van af gaat.
    niet zo snel bij komt.

    mootje
     
  7. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    @ Evenstar, Ik had ook gezien dat het een observatie was. En geen voorstel.
    Ik heb zo'n last van mijn hormonen... daardoor raak ik door de stomste dingen van slag. Terwijl dat niet nodig is. Manlief is het ook al beu. hihi
    Gelukkig dat je ook niet echt wil splitsen. Misschien is het op een gegeven moment wel beter... je weet het niet. Het kan. Later..

    Niet boos zijn op de reacties. Mensen reageren van uit hun eigen gevoel en je kan hun gezichten er niet bij zien. Dus dingen kunnen fout geïnterpreteerd worden... Terwijl dat niet zo bedoeld is.
    Net als dat mensen jouw tekst fout kunnen interpreteren. Terwijl het een observatie was ipv een voorstel. ;)
     
  8. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    bloempje: dikke knuf lieverd! snel beter worden hoor!

    Evenstar: ik heb het niet gelezen dus val je ook niet hoor en denk ook niet dat het zo bedoeld is.
     
  9. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    @ Mootje, blij dat het bloeden gestopt is! En het klinkt idd al een super weekeinde. LEUK!
     
  10. Jenna85

    Jenna85 Fanatiek lid

    19 sep 2007
    1.497
    0
    0
    Mama en student
    Overijssel
    Moet je eigenlijk ook maatregelen nemen als je huisdieren hebt en er komt een baby? Ik heb zelf geen dieren hoor, maar vroeg het me zo ineens af. :)

    Maar eh...jullie eigen huis naast de jachthaven?? Dat klinkt toch even ontzettend lekker! :D
    Dus jullie krijgen een waterrat-baby? ;)
     
  11. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    over hormonen gesproken, zaterdag waren we dus met zijn alle en mijn broertje heeft nu een jongtej van 6 maanden. zegd die tegen mijn vriend: wat betreftd e hormonen moet je zeg gewoon altijd gelijk geven! dus alle mannen: JA!!!

    whahaha mannen zijn zo makkelijk die gooien alles op de hormonen!
     
  12. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    jenna: zo iets ja hahaha ( nou denk iedereen dat wij van die zeil/ gaastra types zijn maar echt niet dus he!) nioetd at daar iets mis mee is overigens!
     
  13. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Sorry meiden, ik heb enorm last van een rotbui... :( Hoe bedoel je hormonen? ;) Ik vond het gewoon niet tof hoe iets wat ik meer tussen neus en lippen door had gezegd een eigen leven ging leiden. Ik wil ook helemaal niet in tweeen, maar ik vind het wel moeilijk bij te houden eerlijk gezegd.

    Ik heb net weer dat ongigevoel gehad en steeds ook zoveel afscheiding (ja sorry, naast het humeur zijn er ook nog ranzige details), dat het 'loopt' en dan kan je je voorstellen dat ik dus een sprintje naar de wc trek om alles goed in de gaten te houden.

    \einde uitbarsting :)
     
  14. Jenna85

    Jenna85 Fanatiek lid

    19 sep 2007
    1.497
    0
    0
    Mama en student
    Overijssel
    Geeft toch niet, mop??? ;)
    Je zou mij hier thuis eens tekeer moeten zien gaan tegen mijn vriend!
    Echt, volgens mij hebben we daar allemaal last van... En tja, als je van jezelf al snel aangebrand bent (dat ben ik tenminste! :)) dan heb je dankzij die hormonsters al helemaal geen lontje meer...

    En het is ook moeilijk bij te houden, maar niemand vraagt van je dat je op echt ieder berichtje reageert dat hier staat. Dat doe ik lekker ook niet. :D
     
  15. klusser1980

    klusser1980 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    1.602
    0
    0
    Mee eens.
    Toen ik bij de septembermamma's zat, werd er ook al vrij snel gesplitst. Achteraf was dat niet zo leuk.

    En na een tijdje wordt het rustiger denk ik, als veel mensen deze onzekere eerste 12 weken achter de rug hebben, wordt er denk ik minder over allerlei kwaaltjes gekletst.
    Bovendien staat de zomervakantie voor de deur, waardoor het zeker een stuk rustiger zal worden. De laatste paar dagen leek er al minder gekletst te worden.

    Zelf schat ik dus in dat het over een week of twee weer makkelijker bij te lezen is 's avonds. En er zullen altijd veel 'meelezers' zijn die zelf niet zoveel schrijven, dus volgens mij is er niet echt een probleem...

    Klusser
     
  16. Prulleke

    Prulleke Bekend lid

    16 jun 2009
    719
    0
    0
    sluit mij helemaal bij evenstar aan. tis soms gewoon moeilijk om te volgen..maar wil niet uit elkaar hoor.

    idd die hormonen... soms weet ik ook geen raad met mijzelf... rot gevoel is dat soms he
     
  17. klusser1980

    klusser1980 Fanatiek lid

    11 okt 2008
    1.602
    0
    0
    O, ik ben inmiddels helemaal bijgelezen en ik zie dat mijn reactie hierboven eigenlijk overbodig was. Niemand wil daadwerkelijk splitsen, er was geen voorstel, begrijp ik nu. Dus iedereen is het gewoon eens, niets aan het handje.... ;)

    't Is vandaag mijn vrije maandag en ik voel me wel goed. Ik ga lekker 't hele huis opruimen. Beginnen met oude kleren sorteren en wegdoen, daarna stofzuigen etc. Als je zo'n bui hebt, moet je er ook maar gebruik van maken toch?

    Laters,
    Klusser
     
  18. mamastarlight

    mamastarlight Niet meer actief

    evenstar: ook daar zijn we voor en ook wij hebben dat! knuf!
     
  19. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Men, wat zorg ik voor een opschudding, sorry lieve meiden!! Ik en mijn hormonen... ahum.

    @ klusser, heerlijk een vrije EN productieve dag... ik wou dat ik hetzelfde kon zeggen. Dit weekend heb ik echt niks uit handen gekregen, ben zo'n luilak. Heb je al nesteldrang soms? :D En idd, het zal ongetwijfeld rustiger worden als we wat 'zekerder' zijn en wat minder geteisterd worden door hCG. :)

    @ bientjuh, ja hier dolle boel en ik ben al zo'n stabiel geval van mezelf, not. Je zou denken dat de natuur er voor zou zorgen dat we helemaal in de gloria zijn als we zwanger zijn, maar als beloning voor het voortplanten is het best een gedoe. Nou ja, er zijn er wel die op een roze wolk zitten. Bij mij is het meer een onweerswolk.

    @ jenna, groot gelijk, ik ben al erg selectief en lees ook geen pagina's bij. Hihi, ik heb ook een erg kort lontje normaal, en lief is de geduldigheid zelve. Goede match, hij lacht zich wild om mijn buien en is superlief. Hij maakt zich totaal geen zorgen om de zwangerschap- weet zeker dat het goed zit en ik maar mekkeren en miepen.
     
  20. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    @ Evenstar, hihihwhahaha! Eigenlijk best mag hoe idd iets zijn eigen leven kan gaan leiden he? Gelukkig uiten we het op een normale manier naar elkaar hier. hihi. Laten we dat zo houden.
    En een rot bui? Ach... eh... die heb ik NOOIT! (lieg lieg... hihi)
    Echt, ik ben zoooo moe, dat iedereen die in de buurt komt momenteel uit moet kijken. hihi.
    Ik bijt. hihi. Zo in het enkeltje. hihi.
    Ik moet trouwens zeggen dat ik een beetje meelig begin te worden. hihi
    Ik zie mijzelf de postbode opeens in zijn enkel bijten... WHAHAH! Die zal raar kijken als dat gebeurde. hihi

    En ik heb het ook opgegeven om steeds terug te lezen. Als iets op de site verandert moet worden dan via pb. En als het belangrijk is dan komt het nog wel een keer naar vorgen toe... toch?

    KNUF!!!
     

Deel Deze Pagina