Juli 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Nena77, 21 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kaatje80

    Kaatje80 Bekend lid

    @ Kristel: Positief blijven denken hoor (in ieder geval proberen!). Heel veel succes morgen! (vind het trouwens ook wel wat vreemd dat ze daar nu pas achter komen?!)

    @ Robine: ja, zal voortaan de hele buurt van een briefje in de bus voorzien, met vertrek en aankomsttijden :D.
    Ik ga ook idd niet thuis zitten wachten tot m'n vliezen breken of de weeën gaan beginnen, komt wanneer het komt, als ik dan niet thuis ben...jammer dan!
    Volgens mij moet het bij jou toch echt een keer door gaan zetten nu hoor! Ga d'r voor duimen!

    @ Ilona: Wat fijn allemaal! Lekker naar huis en genieten!

    @ Dommel: goed zo, positief blijven denken!

    @ Wendy: succes bij de VK morgen, enne waggels ze nog! ;)

    @ All: welterusten alvast. Ga zo ook mijn bed maar eens opzoeken, wordt hier beneden lekgeprikt :x ***muggen! Boven lekker de ven aan, die houdt ze wel op afstand!
     
  2. Duimelijn

    Duimelijn Bekend lid

    23 okt 2008
    532
    7
    18
    ver weg
    Goeiemorgen dames,

    @wendy; hihi waggeling. Die houden we erin. Ik ben dus niet de enige met een pinguinwalk ;) succes bij de vk vandaag!

    @dommel; gefeliciteerd met je 40 weken!

    @ilona; wat super dat ty naar huis mag en dat ze zo'n heerlijk rustig meisje is. Geniet er maar lekker van!

    @robine; ik sta er straks echt helemaal alleen voor. Mn familie en vrienden kunnen niet overkomen, dat is echt veel te duur. Daarom zie ik er ook zo vreselijk tegenop vooral dat ziekenhuis. Lig je daar de hele tijd alleen en iedereen krijgt visite. Dan voel je je zoooo enzaam! Maar ja, we zullen door moeten bijten. Manlief en ik hebben samen gister nog een traantje gelaten en besloten dat hij maar snel ander werk moet zoeken. Hij werkt zo keihard en dat is hoe ze met m omgaan?? Niet normaal. Zn eigen baas heeft nog een boze email gestuurd naar de hoofdbaas zeg maar, vond ik wel lief van dr hoor ook al zal het niks helpen.
    Is het vannacht nog een beetje doorgezet bij je?

    @margrietje: herkenbaar hoor je gevoelens. Is toch wel confronterend he die tas die klaar staat!

    @brennie; fijn dat alles goes was bij de vk. Lastig he die steken. Kunnen echt gemeen pijn doen!

    @kristel; big hug! Helaas kan ik je niet helpen met de groeiachterstand. Maar kan me wel voorstellen dat je even flink geschrokken bent! Ik hoop voor je dat het meevalt want hoevaak ze er niet naast zitten...

    @daphne; succes meid!
     
  3. Aurelie

    Aurelie Bekend lid

    31 jan 2007
    500
    1
    0
    teamleader
    Brabant
    Ilona: super dat jullie kleine meid mee mag naar huis!

    Kristel86: Ik kan me voorstellen dat je je ongerust maakt, maar misschien valt alles mee. In ieder geval sterkte!

    Dommel: 40 weken al weer! Ik hoop dat je voor het weekend bevallen bent. Volgens mij zit iedereen vanaf week 37, incl. mijzelf, met smart te wachten op de bevalling en dat is 40 weken wel lang wachten. Maar het zal nu toch wel snel gaan gebeuren. Kan niet anders!

    Margrietje: hoewel dit mijn tweede kindje is, vind ik ook weer superspannend. Elke bevalling en zwangerschap is weer anders. Aan de ene kant kan ik niet wachten totdat ik bevallen ben en aan de andere kant weet ik dat het even doorbijten is. Maar wat ze zeggen is waar, zodra je bevallen bent en je je kleine wondertje op je buik gelegd wordt, ben je alles vergeten. Ik vond dat echt het mooiste moment uit mijn leven en daarnaast was ik supertrots op mezelf dat ik deze prestatie geleverd had en toch veel sterker was dan ik vantervoren gedacht had.

    Robine en Kaatje: heerlijk toch om gewoon tot het einde actief te blijven. En ach mensen in de omgeving hebben toch altijd wel iets op te merken. Ik heb toch het idee dat je als zwangere vrouw een beetje algemeen bezit bent, want iedereen heeft wel een mening over de omvang van je buik, of je meisje of jongen krijgt en ga zo maar door.
    Ik mag ivm met de verwachting binnen 2.5 uur te bevallen niet meer zo ver van huis. Een dagje Madurodam zit er voor mij niet in, maar gelukkig kan ik hier in de buurt ook wel uit de voeten. En we zijn inderdaad niet ziek en kunnen nog veel. En bovendien binnen zitten en klagen over de hitte en andere klachten, daar schiet ook niemand wat mee op. Dan kan je beter wat afleiding gaan zoeken. Dus jullie hebben groot gelijk!!

    Mouschy: gefeliciteerd met jullie Ewout. En natuurlijk heb ik even gespiekt in jouw album en volgens mij heeft hij helemaal terecht gewonnen! Ben ook wel benieuwd welke commercial het gaat worden. Dat ga je ons toch nog wel vertellen?

    Duimelijn: Wat heb jij het zwaar zeg! Dat gedoe met je man op zijn werk. Het lijken wel taferelen uit de Middeleeuwen. Ik wist niet dat er nog op deze manier met werknemers omgegaan wordt. Echt balen voor jullie. En dat jij er dan straks helemaal alleen voorstaat, lijkt mij ook geen gezellig vooruitzicht. Helaas kan ik je niet helpen. Ik hoop gewoon dat je man snel een leuke nieuwe baan gevonden heeft en dat jij na de bevalling snel naar huis kan, zodat je kan gaan genieten. Want dat is wel de bedoeling hoor! In ieder geval sterkte!!

    groetjes, Aurelie
     
  4. Kaatje80

    Kaatje80 Bekend lid

    Goedemorgen!

    Hebben we een beetje geslapen vannacht?

    Zo, ben maar gelijk met mijn vriend opgestaan vanmorgen, kan ik tenminste alle deuren nog even tegenover elkaar los gooien voordat het weer warm wordt. Het was nauwelijks afgekoeld in huis vannacht en om de boel nou open te zetten terwijl ik op bed lig....nee, toch maar niet.
    Temp is in een half uurtje al een graad gedaald hier binnen, dus het heeft nog nut gehad ook haha.
    Nou, ik ga me maar even nuttig maken nu ik toch vroeg op ben. Tot later!
     
  5. Snuffeltje

    Snuffeltje Actief lid

    3 feb 2009
    437
    0
    0
    Steun en toeverlaat van mijn mannetje en lekker th
    Boxtel
    Goedemorgen dames

    *Kaatje, wat een schat van een buurvrouw heb je toch. Hoop dat het heeft gesmaakt!
    Badder ze weer vandaag, wordt weer warm!

    *Duimelijn, tuurlijk mag je hier uithuilen, wat een ontzettend nare streek hebben ze uitgehaald met je mannetje! Onbetaald verlof is ook niet alles natuurlijk, maar dit slaat wel alles!!! Kan me voorstellen dat je er helemaal doorheen zit meis!
    Hele dikke knuffel vanuit hier, ik zou je zo graag willen helpen!
    Klinkt mss vreemd, maar is er niemand van de familie die bijvoorbeeld een weekje vakantie wil boeken bij je in de buurt en je kan helpen?
    Is er niet een ziektewet waar hij aanspraak op kan maken, of is dat daar niet zo goed geregeld? Op deze manier meldde ik me tijdelijk ziek...
    KNUFFFFFFF ***EDIT*** ik las zojuist dat je vrienden en familie dus niet over kunnen komen, balen meis!! Hoop dat het gaat lukken wat anders te vinden en in ieder geval een wat menselijkere baas!!!

    *Spirit, fijn gevoel dat alles weer goed is toch!

    *Tijgertje, het is een beetje afzien inderdaad.... wat een warmte! En vocht... volgens mij hebben we daar inmiddels allemaal last van :)

    *Wbpepe... eindelijk is het einde dus echt in zicht voor je! Vreselijk om je zo te voelen zeg! Gelukkig was wel alles goed met de kleine beeb. Nu maar hopen dat het een beetje doorzet en dat je dan voor het weekend je kleintje in de armen kunt sluiten. Sterkte komende dagen meis! KNUFFFFFF

    *Mouschy... tuurlijk zijn jullie supertrots!!! Gefeliciteerd hoor met de prestaties van Ewout!!!! Ben heeeeeel benieuwd!

    *Sabientje, jij ook rustig aan meis.... geen weer om je druk te maken :)

    *mamadiana... ik heb me voorgenomen elke morgen met een kladblokje te reageren op iedereen, dat gaat het makkelijkst!
    Gelukkig mag je strepcils hebben, hoop dat ze ook verzachten!
    Mijn gewicht is ook aan het schommelen, zo kom je een kilo in de week aan en zo val je 3 ons af in twee weken.... gek he!
    Tja en het gewicht is vaak een schatting. bij een echo meten ze hoofd buik en bovenbeenbot, daar komt dan een gewicht uit. Zonder echo zal het echt inschatten zijn denk ik. Ach, je komt er snel genoeg achter toch? Nou bikkel, succes vandaag hahaha

    *Daphne, succes meis! Een nachtje goed slapen is ook wat waard nu hoor! Ik hou het in de gaten hier ;)

    *Kristel... jeetje wat een vervelend bericht, het maakt je zo onzeker nu! Ik ken het helaas niet, alleen van een kennis die uiteindelijk na onderzoeken door de gyn te horen kreeg dat er niets aan de hand was maar dat het kindje gewoon niet groot was....
    Jakkie, kan me voorstellen dat je je ongerust maakt. Hoop dat de gyn je gerust kan stellen. Is er nooit eerder een groei-achterstand opgemerkt dan? mss werkt je placenta niet optimaal meer?
    Sterkte straks meis, hou ons op de hoogte!!!!
    KNUFFFFFFFFFFF

    *Brennie... wij blijven deze vakantie lekker thuis. Vriendlief wil met de boys wat uitstapjes maken als ik nog niet fit genoeg ben, en anders vertoeven we met lekker weer heerlijk aan het water. Ouders met boot varen in de buurt rond, dus dat is altijd heerlijk.
    Volgens mij heeft iedereen zo ongeveer wel last van steken ed... echt de laatste loodjes he ;)

    *Margrietje, spannend he!!! Probeer er zo ontspannen mogelijk in te stappen... het gaat allemaal vanzelf.

    *Robine, jij weet het ook spannend te houden hoor... wacht ie tot 1 juli zodat ie in ieder geval een echte juli beeb is????

    *Ilona, wat heerlijk dat Ty mee naar huis mag, dan begint het echte genieten voor jullie. Heerlijk ook dat ze zo lekker slaapt. Hopelijk hoeft ze thuis niet teveel te wennen.

    *Dommel... wat dacht je van jezelf als volgende hahaha

    *Wendy, succes bij de vlos!

    ego, hier zijn de harde buiken wat afgenomen en in tegenstelling tot de laatste nachten heb ik vannacht waardeloos geslapen. Dreef zowat mijn bed uit! Dat beschermzeil werkt ook niet echt mee in je bed natuurlijk. Heb er al moltons en lakens over gelegd, maar toch zweet het wel!
    Gistermiddag op het zwembad was het ook afzien geblazen, wat een hitte zeg! Gelukkig is de jongste weer een badje opgeschoven en mag de middelste de 25e op voor diploma A. (nu hoop ik dus stiekem dat kleine beeb nog even blijft zitten... ben de 24e uitgerekend hahah)
    Ik heb ook aardig last van de warmte, snel duizelig, wat slap op de benen, vocht vasthouden en een heel vermoeid gevoel in mijn lijf...
    Straks komt mijn mamsje mee de keuken poetsen en daarna blijft ze lekker eten :)
    Fijne dag allemaal en badder ze!!!!
    Liefs snuffeltje
     
  6. shira83

    shira83 Lid

    4 dec 2008
    79
    0
    0
    Goedemorgen,

    Duimelijn, wat een raar bedrijf is dat toch zeg... Hoe kunnen ze jullie nou zoiets aandoen... Ik zou zelf niet eens meer gaan werken, gewoon lekker ziek melden, maar ik weet natuurlijk niet hoe dat daar geregeld is... Heel veel sterkte meid...

    Wbpepe, ook voor jou veel sterkte, hoop dat het nu snel komt allemaal, zodat je van die vervelende klachten afbent en je lekker je kleintje in je armen kan houden!!

    Kristel, jeetje wat een vervelend bericht. Maar wel gek dat ze daar nu pas mee komen toch? 4 Weken groeiachterstand is toch behoorlijk veel... Maar misschien komen ze er nog wel op terug joh, je hoort zo vaak dat ze er langs zitten. Bij mij gaven ze ook aan het dat een schatting is, en dat ze er nog wel wat pondjes langs kunnen zitten...!

    Ilona, super dat Ty mee naar huis mag, heerlijk!! Nu lekker genieten van jullie gezinnetje!!

    Robine, hopelijk zet het voor jou nu ook snel door!!

    Mouschy, gefeliciteerd met Ewout. Ik ben benieuwd welk spotje het om gaat!!

    Daphne, hoe is het met jou meid? Heb je vannacht een beetje kunnen slapen of is het nu echt doorgezet?

    Kaatje, veel plezier vandaag in je badje, laat je maar lekker verwennen door de buurvrouw!!

    Ego, gister weer op controle geweest bij de gyn. Kleintje ligt nu echt helemaal ingedaald, volgens de gyn kan ik daar flink last van hebben gehad afgelopen weekend, daar zouden volgens haar de krampen van kunnen zijn. Wel vreemd dat de krampen nog steeds aanhouden... Mijn bloeddruk was ook een stuk hoger. Die ligt de hele zwangerschap al rond de 120/75, nu ineens 150/90 dus dat moeten we ff in de gaten houden. Volgende week mag ik weer terug!
    Vandaag ga ik lekker aan het water liggen :). Het is zo warm hier binnen en aangezien we een appartement hebben is een badje in de tuin ook geen mogelijkheid... Dus dan maar een plas opzoeken ;)! Lekker met de voetjes door het water, heerlijk! En dan nog even via de Gall en Gall, een flesje alcoholvrije rose halen :)!

    Een fijne dag allemaal, succes met de warmte en voor de meiden met een badje in de tuin, badder ze!!!

    Liefs
     
  7. Ani

    Ani Actief lid

    27 okt 2008
    271
    0
    0
    Vandaag 40 weken laat die kleine maar komen!
    Ben er helemaal klaar voor :D!
     
  8. Mona Lisa Smile

    Mona Lisa Smile Actief lid

    11 jul 2008
    407
    0
    0
    omgeving Eindhoven
    Hallo luitjes,

    @ daphne: hoop dat je of heerlijk geslapen hebt in het ZH/kraamhotel of dat het heeft doorgezet!

    @ robine/kaatje: mensen vinden het ook steeds raar dat ik nog 45 min. iedere dag met de hond in het bos ga wandelen... Stellen dan voor om die uitlaatronde over te nemen en zo...

    @ robine: nou ook al de slijmprop verloren... goed bezig...

    @ duimelijn: hilarisch filmpje, kl**** bedrijf waar je wederhelft werkt... Jeetje wat een zeikerds van een collega's ook.

    @ kristel: chipz meid dat is schrikken zeg! Ik heb wel een gevalletje hier eerder verteld, maar dat is niet goed afgelopen... Bij jou komt het vast goed. Ik duim voor je. Laat het maar goed onderzoeken. Voel je je baby wel nog goed? Dan is er echt niks an 't handje...

    @ all: sinds gisterenmiddag half 1 zijn hier de harde buiken weer op en af begonnen. Gisterenavond even van de pijn zitten janken op de bank, maar dat was van heel iets anders. De kleine strekte een elleboog of voetje uit bij mijn navel... Mijn hemel, ik dacht dat ik ging flauwvallen van de pijn. Een aantal weken geleden had ik dat ook. Ik dacht toen aan een spastische darm, maar vk zei dat dat stukje huid gewoon niet genoeg meerekt... Hebben meer dames hier last van? Mijn buik is bij mijn navel ook iets platter dan de bovenkant en onderkant, meer ovaal dan rond dus... Tussen half 4 en 6 hier ook van wakker gelegen. Het enige wat ikm dan nog kan is afwisselend op mijn linker en rechterzij gaan liggen tot de beeb zelf anders gaat liggen ... grrrrr... Vandaag om 17 uur vk-controle en morgen uitgerekend whoehoe...

    Groetjes
    MLS
     
  9. Snuffeltje

    Snuffeltje Actief lid

    3 feb 2009
    437
    0
    0
    Steun en toeverlaat van mijn mannetje en lekker th
    Boxtel
    Ani, gefeliciteerd met de 40 weken!!!
    Laat de kleine maar komen :)

    MLS, morgen 40 weken, zet hem op he!
    Pijnlijke navel heb ik sinds gisteren ook. Beeb wil nog wel eens met zijn billen hard duwen tegen mijn buik/navel. Voelt alsof je buik helemaal openscheurt ter hoogte van je navel. Krimp je wel even van de pijn ineen ja!
    Hopelijk duurt het niet lang meer voor je!
     
  10. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    goeiemorgen
     
  11. Margrietje

    Margrietje Actief lid

    18 nov 2008
    166
    0
    0
    Goedemorgen!

    Bedankt voor de positiviteit! Ik moet me er ook maar niet te druk over maken... maar nu het dichterbij komt, merk ik dat het me toch wel bezig houd.

    Heeft iedereen een beetje geslapen vannacht?

    Ik heb vannacht last gehad van harde buiken in combi met misselijkheid en veel toiletbezoek. Ik vraag me af of dat ik een blaasontsteking heb of dat het komt doordat het kindje steeds meer op m'n blaas drukt. Voor de zekerheid laat ik het maar even testen.

    Vandaag maar even rustig aan!
     
  12. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    30 jul 2008
    4.713
    2
    38
    Goedemorgen dames,

    Het wordt weer een warme dag vandaag......dus doe lekker rustig aan iedereen!

    Vannacht wel 2 keer wakker geworden van de krampen maar dat is alweer weg.

    Verder verveel ik me nu al, maar heb ook nergens zin in. Hebben jullie dat ook??

    Groetjes,
    Wendy
     
  13. dommel

    dommel Bekend lid

    12 okt 2008
    770
    0
    16
    rotterdam
    GOEDE MORGEN MEIDEN....

    sms VAN DAPHNE: "wilde laten weten dat ik na wat slapen in het ziekenhuis, in een recordtempo vanochtend ben bevallen van een prachtig ventje! omdat Sid een kleintje is en ik een scheur heb, blijven we nog een nachtje voor controle"
     
  14. Jodi1981

    Jodi1981 Actief lid

    28 apr 2008
    467
    0
    0
    Huismoeder, huishouding
    Overijssel
    Ik ga me hier ook even melden.
    Ik ben 6 juli uitrekend maar de laatste 2 weken is het aan het rommelen. Vanaf zondag nacht dat de spieren in de buik steeds samen trekken die komen en gaan weer. (zijn dit nou voorweeen)
    Vanacht kreeg ik er ongi krampen bij. Het zet steeds niet door.
    Nu weer een kei harde buik.
    Vorige week nog bij de verloskundige geweest kindje ligt al een paar weken volledig ingedaald het is nu alleen maar wachten wanneer hij/ zij eruit wil.
    Mijn vriend is int. vrachtwagen chauffeur en op dit moment rijdt hij op binnenland maar is dan nog de hele week van huis.
    maar dan is die wel binnen paar uurtjes thuis gelukkig.
    Vannacht ook is zo moeilijk inschatten wanneer moet ik 'm dan bellen dat die thuis moet komen straks is het niks.
    Moest ff mijn verhaal kwijt.
     
  15. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    Proficiat Daphne!!!
     
  16. Sabbe

    Sabbe Fanatiek lid

    7 aug 2007
    2.976
    0
    0
    Wetteren (B)
    de mijne is ook chauffeur... Vervelend he... Hij vraagt dan om hem zo dicht mogelijk bij huis te houden, maar vb gisteren zat ie ver in nederland, dus tegen dat ie thuis was duurde dat wel enkele uurtjes (en onze laatste is op een half uur tijd geboren dus :$)
     
  17. Robine

    Robine VIP lid

    8 aug 2006
    5.458
    0
    0
    Lerares L.O.
    Leiderdorp
    Daphne!: Gefeliciteerd met Sid!! Eindelijk is ie er dan! Geniet van hem en elkaar.

    Meiden rustig aan vandaag, na 2 dgn rommelen is hier nog niks gebeurd helaas.........maar ja, op naar een nieuwe dag en tja we zijn ook voor juli uitgerekend he, dus nog 2 dgn geduld!

    Liefs
     
  18. 00Wendy00

    00Wendy00 Fanatiek lid

    30 jul 2008
    4.713
    2
    38
    Daphne: WOW!! Gefeliciteerd met jullie zoontje. Ik hoop dat jullie snel naar huis mogen.....
     
  19. Snuffeltje

    Snuffeltje Actief lid

    3 feb 2009
    437
    0
    0
    Steun en toeverlaat van mijn mannetje en lekker th
    Boxtel
    De-spruit-is-er-uit-lijst van de juli 2009 mama's.

    Bevallingslijst:
    03 juni Sven, 2630 gram, 49 cm, 34+4, zoon van Kelly, 26 jaar, 2e kindje, ZKH, FV, (11 juli)
    03 juni Isis, 2510 gram, 46 cm, 34+6, dochter van Nynke31, 34 jaar, 2e kindje, ZKH, BV, (9 juli)
    14 juni Roan, 2395 gram, 35+3, zoon van Loel, 29 jaar, 2e kindje, ZKH, BV, (16 juli)
    17 juni Emma Aruna, 1990 gram, 34+4, dochter van Debby82, 27 jaar, 1e kindje, ZKH, BV, (25 juli)
    18 juni Bob, 3222 gram, 36+2, zoon van Pooh69, 32 jaar, 2e kindje, ZKH, BV, (14 juli)
    24 juni Amy Antonia Louisa, 3110 gram, 37+0, dochter van daisy28, 29 jaar, 2e kindje, ZKH, FV, (15 juli)
    26 juni Liv, 38+0, dochter van LindaS, 25 jaar, 1e kindje, ZKH, BV, (10 juli)
    27 juni Ty Jela, 38+0, Dochter van Ilona19, 20 jaar, 1e kindje, ZKH (inleiding), BV, (11 juli)
    27 juni Lucas, 3110 gr, 49 cm, 39+0, zoontje van Sucre, 29 jaar, 1e kindje, thuis, BV (6 juli)
    30 juni Sid, 39+4, zoontje van Daphne B, 29 jaar, 1e kindje, ZKH, BV, (4 juli)

    Er zijn al 5 jongetjes geboren.

    Er zijn al 5 meisjes geboren.

    Uitgerekende datum:
    01 juli Mona Lisa Smile, 32 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,
    01 juli Deetje, 35 jaar, 1e kindje, thuis, BV,
    01 juli Sunshine 82, 26 jaar, 1e kindje, ZKH,

    02 juli Nena77, 31 jaar, 2e kindje, ZKH, BV,
    02 juli Dommel, 23 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,
    02 juli Ani, 23 jaar, 1e kindje, thuis, BV,

    03 juli Robin77, 30 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,

    04 juli Kaatje80, 29 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,
    04 juli Robine, 32 jaar, 2e kindje, ZKH,BV

    05 juli Loulou79, 29 jaar, 3e kindje, thuis, BV,
    05 juli Passie83, 26 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,

    06 juli Alouise, 33 jaar, 2e kindje, ZKH, FV,
    06 juli Jo79, 29 jaar, 2e kindje, ZKH, BV,
    06 juli Bubica, 25 jaar, 1e kindje, ZKH, BV
    06 juli Roozjuh, 23 jaar, 1e kindje, ZKH, FV
    06 juli Brennie888, 28 jaar, 1e kindje, ZKH, BV

    07 juli Shanna23, 23 jaar, 2e kindje, thuis, FV,
    07 juli LadyC, 29 jaar, 2 kindje, thuis, FV,
    07 juli Duimelijn, 25 jaar, 1e kindje, thuis, BV,

    08 juli 00Wendy00, 27 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,
    08 juli Sabbe, 27 jaar, 4e kindje, ZKH, FV,
    08 juli Andrea83, 25 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,

    10 juli xMamaDianax, 24 jaar, 2e kindje, ZKH, BV,
    10 juli Ryanne, 26 jaar, 1e kindje, ZKH, FV,
    10 juli DvS, 24 jaar, 1e kindje, ZKH, FV

    11 juli Lennylenn, 23 jaar, 1 kindje, ZKH, BV,
    11 juli Carla1980, 29 jaar, 2e kindje, thuis, FV,
    11 juli Tijgertje23, 25 jaar, 1e kindje, thuis, BV,

    12 juli Sanneke1982, 26 jaar, 1e kindje, thuis, BV,

    13 juli Martine, 27 jaar, 2e kindje, thuis, BV,
    13 juli Kate77, 32 jaar, 2e kindje, thuis, BV,

    14 juli Gyino, 26 jaar, 1e kindje, thuis, BV,
    14 juli Sabientje28, 28 jaar, 3e kindje, ZKH, BV,
    14 juli Patries81, 28 jaar, 2e kindje, thuis/ZKH, BV,

    15 juli Daantje27, 1e kindje, ZKH, BV

    16 juli Daffie1977, 32 jaar, 3e kindje, thuis, BV,
    16 juli Wbpepe, 32 jaar, 2e kindje, ZKH, BV,
    16 juli Mamabeer, 3e kindje, ZKH, BV,
    16 juli Miffy77,

    17 juli MirandaB, 24 jaar, 1e kindje, ZKH, FV,

    20 juli Smallville, 33 jaar, 2e kindje, ZKH, BV,
    20 juli Mouschy, 31 jaar 3e kindje, ZKH, BV, inleiding met 38 weken,
    20 juli Miamel, 19 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,

    21 juli Maine, 32 jaar, 2e kindje, ZKH, BV,
    21 juli Mazz, 22 jaar, 1e kindje, BV,

    22 juli Fedi, 28 jaar, 1e kindje, thuis, FV,
    22 juli Lotuss, 41 jaar, 4e kindje, thuis, FV
    22 juli Shira83, 26 jaar, 1e kindje, ZKH, BV
    22 juli Safiya, 29 jaar, 4e kindje, thuis, BV

    24 juli Diantje82, 26 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,
    24 juli Snuffeltje, 35 jaar, 4e kindje, ZKH, BV,

    25 juli Meilan, 26 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,
    25 juli Aurelie, 34 jaar, 2e kindje, ZKH, FV

    26 juli Nelizzz, 27 jaar, 2e kindje, thuis, BV,
    26 juli Margrietje, 27 jaar, 1e kindje, thuis, FV,
    26 juli Minime, 33 jaar, 1e kindje, ZKH, BV
    26 juli 1986Fleur, 23 jaar, 2e kindje, thuis, BV

    27 juli Kristel86, 22 jaar, 1e kindje, thuis, BV,
    27 juli Phoobear, 31 jaar, 2e kindje (1e kindje overleden), ZKH, BV

    28 juli Spirit70, 39 jaar, 2e kindje, ZKH,

    29 juli Nicole84, 24 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,

    31 juli Vlekkengek, 25 jaar, 1e kindje, ZKH, BV,
    31 juli Kimvnb, thuis, BV,
    31 juli Ollebolleke, 38 jaar, 4e kindje, ZKH, BV

    De Buddylijst van de juli-mama's:

    Debby82 - Wbpepe - Robine
    Kaatje80 - Sucre - Tijgertje23
    Loulou - Spirit70 - Deetje
    Kelly - Mamabeer
    Diantje82 - Cimu27
    Dommel - Daphne B
    Gyino - Sunshine82
    Ilona19 - Fedi
    Meilan - Ryanne
    Pooh69 - Emma29
    Snuffeltje - Nicole84

    Er worden nog 17 jongetjes verwacht.
    Er worden nog 22 meisjes verwacht.
    Van 25 kindjes weten we het geslacht pas bij de geboorte.

    Daphne, je staat erbij hoor!:D
    Wie volgt?
     
  20. Margrietje

    Margrietje Actief lid

    18 nov 2008
    166
    0
    0
    Daphne en familie: Gefeliciteerd! Hopelijk is alles goed gegaan en kunnen jullie lekker genieten! :)
     

Deel Deze Pagina