Hallo mede mam's, vandaag heeft mijn zoontje een steen op zijn blote teen laten vallen. Hij was zo lekker aan het spelen in de tuin en liet aan mama heel trots zien dat hij een steen kon oprapen (die voor de deur ligt als deurstop). Ik wilde net tegen hem zeggen dat hij die steen beter neer kon leggen omdat hij m anders op zijn voet zou laten vallen...toen hij m pardoes los liet en die steen dus op zijn teen terecht kwam!!!! AUW AUW AUW!!! Kei hard heeft ie gehuild. Ik heb zijn voetje meteen in een bak water gehouden om te koelen en daarna nog een natte doek met ijsklontjes erop gehouden om het maar te koelen. Zijn teennagel werd meteen blauw en zijn teen van onder werd ook rood van een bloeduitstorting. Nu is dat laatste is wel weg getrokken maar zijn nagel is nog steeds helemaal blauw. Nu heb ik vanavond wel de ha post gebeld en zij adviseerden om er(als ie er last van blijft houden) een gaatje in te laten maken door de ha. Dit ga ik morgen dan maar doen bij de ha. Wel zielig!!! Maar nu een vraagje....is dit verstandig om er een gaatje in te laten maken of heeft iemand van jullie ook nog tips?
Oei oei oei, das auw zeg! En natuurlijk net op die kleine teentjes van dat mannetje en niet gewoon ernaast! Dikke knuffel voor die kleine! En dat gaatje maken, voor wat ik altijd begrepen heb is als je er zo een gaatje in laat maken de druk eraf (die dus onder die nagel zit) en maakt het de pijn minder erg.
dit heb ik ook altijd begrepen jah dan is de druk eraf dus als hij er erge pijn aan heeft zou ik het wel laten doen denk ik
Waarschijnlijk ben je inmiddels al naar de huisarts geweest en ik hoop dat het goed is gegaan!! En gaat in de nagel prikken is inderdaad erg verlichtend. De druk gaat er dan af. Heel veel beterschap met je zoontje!
Een tip bij dit soort kneuzingen is om meteen te gaan smeren met Arniflor (vallen en stoten zalf) van VSM en daarnaast Arniflor tabletjes in te nemen. Wanneer je al naar de dokter bent geweest, kun je natuurlijk niet meer bij zo'n gaatje gaan smeren, maar misschien nog wel er om heen, maar je kunt hem in elk geval de homeopatische tabletjes geven tegen de kneuzing. In elk geval veel beterschap met je zoontje en misschien kan deze tip nog wat extra verlichting geven. Dus ik kan overigens iedereen aanraden om met kinderen dit altijd in huis te hebben en meteen op blauwe plekken/kneuzingen etc. te smeren. Want kinderen lopen nogal eens wat builen en blauwe plekken op. Pas heeft mijn oudste dochter Anouk ook nog haar grote teen gekneusd en de Arniflor heeft weer goed geholpen. En mijn moeder vertelde laatst ook nog weer hoe goed het had geholpen toen mijn vader zijn halve gezicht had gekneusd doordat hij een klap van een koe had gehad. Hij zag toen echt bont en diep paars/blauw en na een week was hij al ontzettend opgeknapt door flink te smeren in combinatie met de tabletjes. En de tabletjes zijn ook heel goed voor als je na een bevalling van onderen nogal gekneusd bent, om het maar zo te zeggen. Dus voor degenen die dat nog weer te wachten staat, doe er je voordeel mee.
Hai allemaal, nou ik ben bij de ha geweest maar die heeft niks doorgeprikt. Hij vond het niet nodig omdat die nagel er toch af ging vallen en aangezien hij er niet meer om huilt en redelijk normaal kan lopen ermee vond hij het niet nodig. Tja ik weet het niet hij is huisarts zou je dan denken hij weet het toch het beste....denk ik dan. Nou gelukkig heeft ie er ook niet zo'n erge last meer van. Af en toe hinkt ie een beetje moeilijk maar de andere keer zie ik hem ook gewoon afzetten met die voet. Af en toe zegt ie nog een keer auw.... Frieda: ik heb die creme ook in huis idd, ons mannetje is zo'n brokken piloot. Niet bij stil gestaan dat we dat ook konden smeren! Ga het meteen doen!!! Nou bedankt voor alle tips en hopelijk valt zijn nageltje er dan maar snel af!
Hoi, Ik heb het zelf gehad. Is idd ook erg pijnlijk. Bij mij hebben ze er ook geen gaatje in geprikt. Als er een nieuwe nagel onder is gegroeid, valt de ouwe er vanzelf af! Veel s6 en geef die kleine maar veel knuffels!
Nou vandaag begon zijn teentje te bloeden...vanuit onder zijn nageltje. Nu is al het blauwe weg uit zijn teen/nagel??? Vreemd maar goed volgens mij heeft ie er geen last meer van... Volgens mij weer iets wat met een sisser af is gelopen...pffffff