Van de week opgegeven en gisteren lag het in de bus. Hier wel bonnen voor pamperluiers maar geen bonnen van pamperdoekjes zie ik. Maar die gebruik ik toch niet. Heb een eigen merk
ze vallen net op de deurmat en heb 2 pamperbonnen . geen voor doekjes maar die heb ik verlopig toch genoeg. heb tijdje terug 4 dozeningeslaan tijdens de topactie bij c1000
heb nog wel een bon voor pamperdoekjes zat bij de babydoos 5 euro korting op 2 pakken 2+1 doekjes alleen bij de etos
Ook ik heb ze binnen. Een paar dagen geleden aangemeld en vandaag kreeg ik die bonnen inclusief de pamperbonnen. Ben helemaal blij. Nu nog wachten op die pamperactie van etos, dan kan ik weer pampers inslaan. Klinkt wel lekker dat sommige 3 pakken pampers kunnen kopen voor € 12 of € 13. Ik hoop dat ze bij onze etos ook die stapelkorting geven.
ik wel. Misschien gaat het per leeftijd van het kindje? Ik weet nu waarom ik ze eerst niet kreeg maar wel aangemeld was. Je moet neerzetten dat je A merken heeeeel belangrijk vind bij die kleine enquette.
Ik heb me ook ingeschreven, maar de bonnen niet ontvangen @Sweetlakecity: hoe kan ik weer terug naar die enquete als ik al aangemeld ben? Of kan dan niet, en moet ik me opnieuw aanmelden?
Ik had de hoop al opgegeven ,maar hier vandaag toch nog ontvangen. Inclusief pampersbonnen Bij de Etos zijn de pampers vlg week 2 voor 15.99, ik ga mooi vragen of ik er zo'n bon op in mag leveren