Juni 2009 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Dootje24, Sep 22, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    nog niks vernomen...
     
  2. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Hey meiden,

    Julian heeft de hele middag in zijn luier in de box liggen slapen. Nu ligt ie in zijn bedje in de puckababy, hij is lekker om zich heen aan het kijken maar wel stil :D
    Had zijn bedje andersom opgemaakt, maar nog gaat hij op zijn favokant liggen. Dus weer even iets achter zijn hoofd gelegd. Nu lees ik net in het berichtje van Marloes dat dat niet mag ivm wiegendood.
     
  3. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Hmm is inderdaad niet het nieuws dat je wilde horen.
    Nou hopen dat die slaappil werkt en dan heb je morgen genoeg energie voor de bevalling :p
    Dikke knuff voor jou, dis gewoon k*t.
     
  4. guusje44

    guusje44 Fanatiek lid

    Feb 17, 2007
    1,383
    0
    0
    Hengelo
    Hey meiden, hier was ik ook weer even.

    Ik zag dat er weer een aantal meiden is bevallen. Heel erg gefeliciteerd allemaal met jullie wondertjes.

    Hier gaat het heel goed allemaal. Ik begin weer aardig op te knappen en Lucas doet het helemaal geweldig. Het is zo'n rustig en tevreden mannetje.

    Voor degenen die nog moeten bevallen, heel veel sterkte en ik hoop voor jullie dat het nu toch echt niet meer zo lang gaat duren!

    Groetjes Guusje
     
  5. Aurin

    Aurin VIP lid

    Oct 10, 2008
    8,337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    Nou meiden.. ik ga mijn pc uit gooien.. ff tv kijken en naar bed.
    tot morgen..

    hopelijk met nieuws van de andere meiden dat ze hun kleintjes ook eindelijk hebben!

    slaaplekker allemaal..
     
  6. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Sterkte Laura! Hoop dat het voor jou ook snel tijd is!
     
  7. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    @ Laura: Fijne avond, slaap lekker.

    @ Nathalie: Het inbakeren werkt dan tot nu toe? Dat ze daar zo rustig van worden he? Ziet er altijd zo schattig uit, echt van die poppetjes. Heb je een foto?
     
  8. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Heb nu geen foto, zal ik morgen wel even maken!!
    Enige nadeel vind ik dat hij net met zijn vingertjes door het gat bij zijn nekje kan, maar hij slaapt nu heerlijk!
     
  9. Trotsemama1986

    Trotsemama1986 Fanatiek lid

    Feb 10, 2009
    1,962
    0
    0
    Even een vraagje aan de dames die flesvoeding geven..

    Hebben jullie een speciaal doseerbakje voor de voeding als jullie weg gaan? En waar kan ik die halen?
     
  10. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    hema, prenatal

     
  11. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Ik heb hem van Difrax, toen op de 9 maandenbeurs gekocht. Maar denk dat ze hem ook wel bij Prenatal hebben.
     
  12. Sunshine09

    Sunshine09 Fanatiek lid

    Aug 4, 2007
    1,409
    1
    0
    Breda
    Hoop dat julian lekker slaapt vannacht in de puckababy.

    Je moet het bedje draaien zodat hij met zijn hoofd naar het licht draait, dus zijn niet voorkeurskant zou dan naar het licht moeten draaien.
     
  13. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Ik had gelijk, om 16.55u begonnen we te eten en om 16.58u werd Zoë wakker. Heb dus koude kip en friet gegeten om half 6 ;)

    @Ilse: Vervelend is dat ja. Mijn ouders hebben een Bullmastiff, een grotere sul bestaat er niet maar omdat ze er ‘indrukwekkend’ uitziet ook altijd een hoop vooroordelen en commentaar…
    Oh zie dat de hond weer terecht is, gelukkig maar! Wat heeft hij aan zijn poten dan??

    @Nathalie: Als je overdag een rolletje achter zijn hoofd legt en regelmatig even gaat kijken kan het toch wel?! De kraamverzorgster deed het hier ook en de vk raadde het ook aan!

    @Laura: Hopelijk werkt de slaappil en kun je even bijtanken!

    @Pretty: Bij de Hema en Prenatal hebben ze ze sowieso, voedingstorens heten ze geloof ik.
     
  14. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    's nachts slaapt hij wel goed, het is meer de ochtend, eind van de middag en de avond.
    Jij had toch ook de puckababy? Kon Niek ook met zijn vingertjes door het keelgat. Julian heeft van 1 handje zijn vingertjes er iets door.
     
  15. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    Wij wilden even gaan wandelen, aan de achterkant zag het er nog mooi uit. Doen we de voordeur open komt er toch een donkere lucht aan, toch maar niet weggegaan aangezien we geen bliksemafleider op de kinderwagen hebben :D
     
  16. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    Net een foto gemaakt :D
    Zijn handje is al iets gezakt, zat verder omhoog hahaha
     
  17. LovingMom

    LovingMom VIP lid

    Nov 12, 2008
    8,094
    0
    0
    Secretaresse
    Gelderland
    hahaha Mandy, heb je dat niet?? Vreemd! Die hebben wij allang ingebouwd :p:D
     
  18. demi26

    demi26 Niet meer actief

    Nathalie, er bestaan ook speciale zijlig kussens voor de baby's. daarina kan je ze op de zij leggen en hebben ze achter een rol en voor hun buikje ook een kleintje... Het CB en fysio mogen het niet aanraden en zullen je zeggen dat je ze alleen overdag onder toezicht mag gebruiken, maar ze liggen er prima in hoor. Wij hebben hem bij onze zoon van de 3e t/m de 6e maand gebruikt bij alle slaapjes. Je krijgt er officieel de voorkeurshousing niet mee weg, daarvoor moet je blijven oefenen ( vraag fysio) maar je gaat afplatting van het hoofd wel tegen...

    Demi leg ik nog steeds op d'r zij in bed. Ze draait alleen naar de rug toe... Ook ligt ze sinds 2 dagen geregeld op d'r buikje te slapen, vooral als ze onrustig of kramperig is.
    Mag officieel allemaal niet ivm wiegendood, maar ik heb vertrouwen in mijn dochter. Ze kan d'r hoofd op d'r buik van links naar rechts draaien
     
  19. mam85

    mam85 Fanatiek lid

    Jul 3, 2007
    1,729
    0
    0
    mama!
    haha . krijgt hij het toch nog voor elkaar? heb je wel het idee dat ie werkt?
     
  20. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    Jul 23, 2008
    10,153
    63
    48
    @Nathalie: Aah wat schattig, net een cadeautje! ;)
    Nee, we hebben wel 18 inch lichtmetalen velgen, maar die bliksemafleider moet nog komen!
     

Share This Page