http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/15900-pendelen.html kijk maar eens op bovenstaande link wie er nu nog pendeld
Alies en Zuurtje: SPANNEND! Ik duim voor jullie. Het zou toch super zijn als jullie beiden nu zwanger zijn. Ik moest erg lachen om de term 'broekloeren'. Heb je dit vandaag de hele dag gedaan, Alies? Joeke: Jeetje, een mk is niet mis. Hoe ver was je? Zethu: Als je de mogelijkheid heb om toe te geven aan de opruimwoede dan is dat heel prettig.
@ timon: dat heb ik gisteren ook gedaan. Zat me al een paar dagen te ergeren aan de troep door het opknappen. Maar gisteren ben ik goed te keer gegaan. Daardoori s het nu ook nog netjes hier. hihi
Je heb nu dus al schik en waarschijnlijk ook profijt van je opruiming. Heerlijk! Ik ga morgen proberen de was weg te krijgen. Die 4 dagen werken zijn toch best heftig, na 7 maanden thuis. Gelijk blijft een boel liggen en dat is niet altijd erg prettig. Ik hou wel van opgeruimd, maar niet in het hele precieze. Gelukkig niet!
@alies en zuurtje, als je temp hoog blijft is het een goed teken. Hopen op goede berichten. @joeke , een miskraam is niet leuk nee, hopen op een nieuw wonder. Ik ben ook niet zo van het opruimen, ken mensen die alles altijd netjes hebben in huis. Mij lukt dat gewoon niet. Zit vast niet in mijn genen. Laptop staat bij ons op tafeltje in hoek, tussen de banken in. Staat hij niet in de weg. Geloof dat ik weer eens moet opruimen. Maar rare week gehad met mijn werk en hitte is ook niet bevoordelijk voor mijn zin in opruimen.
Ik heb gisteren constant zitten te broekloeren. Dacht ik wat te voelen gelijk naar de wc. Maar het is GELUKT!!!!!!!!!!!!!! Ik ben ZWANGER!!!!!!! zie album. Eindelijk in de 28e ronde (23 maanden) toch nog spontaan zwanger geworden. Ben zo blij!
Aahhhhh Zuurtje wat balen O ja Zuurtje je had wel goed gependeld voor me. Nu afwachten of het geslacht ook zal kloppen.
Alies, GEFELICITEERD!!! Supernieuws! Ik geloof dat wij dan ook maar moeten gaan broekloeren... dan is de kans dat we zwanger zijn. Nee, geintje!
Broekloeren doet iedereen wel een paar dagen voor NOD. Alleen niet zo erg. Alleen als je op NOD zelf nog geen rose/bruinverlies hebt wordt het broekloeren wel wat erger.
Ik doe dat niet voor mijn NOD. Soms heb ik vage krampen, maar soms ben ik ook ineens ongi. Nou, ik heb graag dat ik op mijn NOD moet loeren, maar zover is het nog niet. Ik heb komende week mijn NOD.
@ alies: GEFELICITEERD! YES, en het is nog harstikke duidelijk zeg! Ben zo blij voor je. @ zuurtje: ah nee balen meid. Ik had het je ook zo gegund. Ik hoop voor je dat het deze nieuwe ronde dan wel lukt. @ broekloeren: zolang ik mijn krampen niet heb hoef ik vandaag niet te broekloeren. Ik heb alleen steken in mijn buik die ik vaker heb. Maar ze zijn niet bepaald fijn. En rugpijn waar je ook niet vrolijk van wordt..
WOOOOWWW ALIES!!! Suppppeerrrr Gefeliciteerd meid Geniet ervan! En hopelijk loopt alles voorspoedig! Ik zie in je banner dat je 3 weken en 4 dagen zwanger bent? Klopt dat wel? Hoe voel je je verder? En Wanneer ben je uitgerekend? Echt super zeg!! Ik heb overigens een digitale test gedaan en die geeft ook aan dat ik zwanger ben 3 - 4 weken (1 - 2 weken staat op de test is dus gelijk aan 3 - 4 weken)
@ alies: zodra de ongi doorbreekt zal dat ook over zijn. Dat weet ik uit ervaring. Maar ja, dan moet het wel doorbreken. Tot nu toe niets te bekennen. @ kleintje88: nog extra bevestiging door de digi test dus. Mooi meid!
Jij ook GEFELICITEERD!!!! Super joh! En hoe voel jij je? En wanneer is jouw uitgerekende dag? Ow zie het al in je banner. 8 dagen eerder dan ik. Ja hoor dat klopt. 10 juni was de 1e dag van mijn laatste menstruatie. Dus 25 dagen geleden. Mijn cyclus lag tussen de 24 en 26 dagen. 17 maart zou ik dan uitgerekend zijn als ik er 40 weken bij op tel. Ik voel me verder goed. Op wat gevoelige borsten na. En rond 21 uur kreeg ik al een moeheidsdipje. Maar ja dat komt denk ik omdat we het hele weekend al in de weer geweest zijn om de camper klaar te hebben, want nog een weekje werken en dan heb ik lekker 3 weken vrij.