@Bab: Wat een leuke foto's! Wat een prachtige ogen heeft Luuk! En wat een ienieminieventje is Teun naast zijn nichtje
Papa gaat dalijk voor het eerst met Zoë douchen. Net zo'n klein jongetje dat persé met zijn nieuwe speelgoed wil spelen: 'Zal ik d'r al wakker maken?' haha
@ Bab: Dank je wel! Ik wilde precies hetzelfde zeggen als mama1987 over je foto's, dus ik sluit me bij haar aan ! Douchen met de kleine is lekker he! Heb vanmorgen ook weer lekker met haar gedoucht. Dat lichaampje zo tegen je aan... heerlijk.
Marloes, ik zag dat jij ook op 5 voedingen zit. Alleen krijgt Julian nog maar 100 cc en 3 scheppen. Vanmorgen om half 7, toen om 11 uur, 2 uur, 6 uur, half 8 extra 60cc, en nu zijn laatste fles van vandaag. Dus volgens mij krijgt hij te weinig. Vannacht ga ik hem maar eerder wakker maken.
Ilse, wat een mooie meisje in haar jurkje! En jullie zijn goed verwent! Bab, mooie ventjes! En inderdaad hij lijkt wel heel klein zo haha
hey meiden.. heb even niet meer de puf om te reageren.. Kom net thuis van t 40 jarig huwelijksfeest van mijn oom en tante.. was erg gezellig. Heb zelfs nog staan dansen en de polonaise gelopen (vandaar dat ik ook kapot ben nu ) Ga maar gauw mijn bed in *gaap* Weer een dag voorbij, nog maar uiterlijk 5/6 te gaan! @natja, sterkte meis!! dikke knuffel
Deze is van vanmorgen na het douchen. Eva in een nog veel te groot badjasje, maar het staat zo schattig.
MOOOOIE MANNEN!!!! hopelijk ben je snel van de pijn af! Gave shirts, ik heb er 2 laten maken op de beurs, met de namen en geboortejaar. zusje was mee en heeft heel zich toen heel netjes omgedraaid, zodat ze niet mee kon kijken en de naam kon zien.
zoist Laura, weer een dag voorbij! Weltrusten, meid. Fijn dat je een gezellige avond heb gehad. Ik zag trouwens je blog op hyves, erg duidelijk!
Nathalie, als hij rond de 4 kilo weegt, krijgt hij genoeg! hij heeft nu, als ik goed lees toch... 5x (100+3) 110= 550 1x (60+2) 65 samen 615 615 : 150ml= 4.1 kg
@Ilse...gelukkig is de hond weer terecht! Dat moet echt een opluchting zijn! En fijn dat het kraamfeest geslaagd was! Ze is iig heeeeeeel erg verwend zie ik al! @Pm2b...ik had zo'n bakje bij prenatal gehaald van Difrax...daar kunnen 3 voedingen in..in aparte vakjes...maar ik had hem in de magnetronsterrilisator gedaan....en nu is is helemaal vervormd...OOPS! niet doen dus! Haha! MOrgen maar even nieuwe halen...want het is echt makkelijk! @Sanne...gefeliciteerd met jullie dochter Lara! eindelijk! @Aaliyah...wat een mooi ventje is het toch zeg! Ik vind zn kleurtje zoooooo mooi! Dat heb je goed gedaan mams! Haha! @MvB..gefeliciteerd met jullie zoon Jay! Is Britt een beetje trots op haar broertje? @Laura...rot dat die slaappil zn werk niet zo goed deed! Ik heb er toen echt heeeeeeeerlijk op geslapen! En wat een buikie zeg! Mooi! En hele leuke rok heb je aan! @Jolan...gefeliciteerd met jullie dochter Lieke! Daar is ze dan na lang wachten! @Joa...misschien zou je hem wat water extra kunnen geven...dit helpt geloof ik ook om de ontlasting op gang te brengen.. @Mama...dat vel heb ik ook...echt vreselijk! Haha! Heb speciaal vandeweek wat wijdere jurkjes gekocht van de A-lijn dingen...dat verhult nog enigzins...die dingen van vorig jaar kunnen echt niet! Ze is trouwens goed in verhuizen! En echt een tof rompertje heeft ze aan! Finn is trouwens ook soms lang wakker...hij heeft het al gered om tussen 2 voedingen helemaal niet te slapen...maar gewoon rustig te ligge en kijken enzo... @Natja...jeetje...wat een vent zeg...(sorry...) lastig dat ie het niet wil uitpraten! @Stephanie...wat een leuke foto's! Die met dat duimpje...echt lief! En ze lacht ook heel mooi! Ik "ben" trouwens ook van de kruitvat luiers tot nu toe...heb een pak pampers gehad...maar die zijn niet fijn voor Finn....zn poep komt er of aan de zijkant of aan de bovenkant uit...en bij andere niet! Ik heb ook een grotere maat gekocht...dus als deze kleintjes op zijn heb ik maat 2 van Albert HEijn...om te proberen Vandaag hebben ook wij ons kraamfeest voor Finn gehad...het was heeeeeeeel erg leuk! Het was erg druk...en dan was nog niet eens iedereen er! Hij is echt verwend! Veel kleertjes gekregen en ook leuk speelgoed! Het was ook erg warm...maar we hadden een partytent geleend dus er was in de tuin lekker schaduw... We hebben niet zo heel erg veel foto's gemaakt omdat we het zo druk hadden! Finn is zelf ook echt uitgeteld nu...zoveel indrukken gehad natuurlijk! Gelukkig is wel goed met rust gelaten...niet dat iedereen hem opgepakt heeft enzo...dat wilden we ook echt niet! Maar het was echt super!
@ Sarah: Wat leuk dat jullie ook een kraamfeest hebben gegeven. Zo te lezen ook goed verwent en geslaagd. Jammer dat er bijna geen foto's zijn gemaakt (hier hetzelfde probleem, tijdens topdrukte geen foto's).
Ik vond het ook echt geweldig! Was wel erg moe naderhand...maar dat weet je vantevoren wel eigenlijk! Ben nu klaarwakker...haha...heb om 8 uur even geslapen... Maar ik zou het ook echt zo weer doen! Echt makkelijk dat iedereen er in 1 keer is...vooral met Stefan zn werk...hij werkt onregelmatig...dus dat is zo lastig plannen dan! Ook echt leuk was dat 1 van Steef zn beste vrienden heeeeel goed over de cadeaus had nagedacht...hij had speelgoedjes gekocht...samen met nog een vriend... En dan 1 voor met 3 maanden..een rammelaar met van dat knisperspul erin...en een bal met lichtjes en muziek voor 1 jaar ongeveer...(goed voor zn motoriek zei hij) en nog wat dingen...maar hij vertelde overal bij waar het voor was en voor welke leeftijd! Hij was bijna 2 uur in de winkel geweest! Echt zo lief! We hadden wel veel te veel eten gemaakt...heb een bak soesjes weggegooid en beschuiten! De taart is wel opgegaan... Die was zooooooooo lekker! mn schoonzus had deze gemaakt...die is bezig met een webwinkel met zulke taarten enzo...dus wij waren de eerste die er 1tje kregen! echt super gaaf! Finn had trouwens ook nog een boekje gekregen met een verhaal over een prins..en dat is dan helemaal ingevuld met zijn en onze namen! Echt heeeeel erg leuk! En ook nog allemaal boekjes van Beatrix Potter (die vind ik stiekem zo leuk...dus die had ik gevraagd...haha) Heb wat foto's in mn album...maar dus niet veel...helaas!
Is Eva er trouwens onrustig van...zoveel mensen...of ligt ze lekker rustig te slapen? Ik geloof dat Finn er aan het einde van de middag wel klaar mee was...hij heeft toen wel even liggen huilen...maar na zn fles en zn slaapje (en even wandelen met de wagen) was ie weer rustig Ben wel blij dat we het maar 3 uurtjes hebbengedaan...langer zou echt niet goed gegaan zijn! Voor hem niet.,..maar voor mij ook niet! Haha!
@Sunshine ja was heel mooi boek had idd ook moeite om te stoppen met lezen.Ga nu beginnen met confessions of a shopaholic. @Nathalie wat raar zeg van je schoonzusje... @Stephanie leuke foto's @Mama ja hier nog zo 1 die het leuk vindt om rondgedragen te worden en rond te kijken..We waren lopend gegaan dus hij lag lekker in de kinderwagenbak! Over die bultjes ik weet niet wat je het beste kan doen... @Joanita wat gek dat hij dan niet rustig wordt na die fles van 4 uur misschien heeft hij er niet genoeg aan? @Sunshine heerlijk dat het wat geregend heeft hier helemaal niet hele dag stik benauwd! @Ilse wat een super lief jurkje zeg!!! Staat echt schattig...En lekker verwend ook! Fijn dat het feestje zo geslaagd was en dat jullie er met een fijn gevoel op terug kunnen kijken. @Marloes wat leuk dat kado heb ik ook nog nooit gezien @Bab ten eerste wat een leuke foto's en wat is Teun een ukkie vergeleken met zijn nichtje!! Leuk gezicht. Balen van je buikpijn idd miss even naar je ha. Wat leuk dat de poes kittens heeft gekregen. @Mama hahah leuk is dat he, mijn ventje wilde perse met de wagen lopen vandaag duwde me zowat weg @Laura hahah polonaise zelfs geweldig! Nou iig ben je weer een dagje dichterbij je beeb die komen gaat. @Ilse hihi leuk die foto met die badjas @Sarah wat fijn dat het kraamfeest een succes was! Fijn ook dat niemand hem zomaar heeft gepakt. Hihi ja ben echt blij dat hij steeds meer bijkleurt nu, hij heeft dan ook Sri Lankaans,Pools en Nederlands bloed hahah dus echt een heel mengelmoesje!!
Wat leuk!!! Dat boekje, ingevuld met de namen en tijd van geboorte etc heb ik ook gekregen. Alleen gaat het bij ons over een prinses . Echt zo orgineel en persoonlijk! Wat lief van die collega haha, jeetje die heeft echt veel moeite gedaan. Wij hadden ook zoveel over. Beter te veel dan te weinig, toch. Wij eten nog een week kipstukjes met taart en fruitsalade haha. Een zelfgemaakte taart, hmmmm jammie!!! Ik ga gelijk in je album spieken. Goed plan trouwens. Ga gelijk ook m'n album weer aanvullen. En over dat slapen... heb vannacht doorgeslapen tot 7.15 (dank je Eva) en na haar fles weer teruggegaan. Heb in maanden niet zo lang geslapen!! Trusten!!
Eva heeft tijdens het feest niet in haar bed geslapen, kwam door de warmte op de kamers. Ze bleef huilen. We hebben dus met een slapend kind op de arm gelopen (want bij papa en mama slapen is het lekkerst). Achteraf niet heel erg, want iedereen heeft haar nu goed kunnen bekijken. we hebben haar alleen aan opa en oma afgegeven, om een overprikkeld kind te voorkomen. Zag dat geleur met de kleine echt niet zitten!! Wij hadden geen eindtijd, dus gevolg... de laatste ging om 23.00 uur weg... serieus. Ik was gesloopt. Kreeg weer heel veel last van m'n onderkantje, maar gaat nu weer prima.