Als ik naar je temp kijk denk ik dat er nog wel kansjes komen! Succes Mannen toch hé, dat is het enige dat ze moeten doen!!
Ja daarom was ik gisteren ook zo boos, want hij kon niet eens mijn teleurstelling begrijpen. Misschien niet juist van mij, maar kon het gewoon niet helpen lievemama succes en laat je weten hoe het is gegaan? Ik ga nu echt snel verder met de kids en mezelf haha, anders moet ik met een punkkapsel naar school
Zitzakken werken ook prima Bij de mijne zie ik geen verschil in enthousiasme naarmate mijn cyclus vordert, gelukkig. Hij is hooguit gewoon moe. Het zal bij jouw man waarschijnlijk gewoon stomme pech zijn.
is er hier een temp expert die me kan uitleggen waarom gisteren dip en nu weer hoger? Gisteren hele dag pijn in lies en nu ook nog. Ik heb mijn ei toch niet gemist hoop ik?
@Arka: Met temperatuurkaartjes kan ik je niet helpen, maar ze hebben hier wel een heel forum topic waar je daarover kan praten: Temperatuurkaartjes - Zwangerschapspagina
Arka misschien een innestelingsdip??? Heb er verder ook geen verstand van eigenlijk haha, deze maand hoopte ik zo een beetje inzicht te krijgen in mijn cyclus, maar sinds ik temp snap ik er steeds minder van whuahaha. Leeuwtje toen ik hem gisteren vroeg of hij misschien prestatiedrang voelde waardoor het niet lukt??? Zou toch kunnen of niet? Hij zei toen tegen mij dat het plezier erin ver te zoeken is. Dat terwijl we ons de tranen in onze ogen lachen van alles wat we uithalen *schaam schaam* hahaha. Ik ben ineens lenig dat ben ik dacht ik al jaren niet meer hahahaha. maar goed clue van het verhaal....mij leek toch echt dat we steeds weer plezier hadden. Echt ik heb er totaal geen probleem mee als we een volgende ronde in moeten omdat het gewoon niet is gelukt, maar niet omdat 1x in de maand het bed kraakt, dat vind ik dan weer een slap excuus. Volgens mijn man ben ik er teveel mee bezig en als ik dat niet minder zou het nooit lukken.......oeh ik was zo pissed off!! Hij heeft vannacht ook op de bank geslapen (zijn eigen idee), maar vanmorgen kwam hij heel zachtjes vragen of ik nog boos was en gaf me een kus. Dus het is ook wel weer goed gelukkig, ik hou zo niet van ruzie en zeker niet om iets als dit. Sorry dames voor mijn geklaag!!!
Ik ga mijn meisjes even naar school brengen, laat de pagina even open staan hoef ik zometeen alleen maar even op f5 te drukken Ben er achter een half uurtje weer
Blij dat het weer goed is angel, ruzie is inderdaad niet leuk, maar jouw reactie is meer dan goed te begrijpen hoor!
Nou toch me banner maar aangepast, het word steeds meer dus ga er vanuit dat gewoon mn ongi is, door naar de volgende ronde maar weer
Goedemorgen allemaal, Ik ben eventjes aan het bijlezen maar zag al wel dat er 2 roze bij gekomen zijn Ghaze en Suekes, gefeliciteerd met jullie zwangerschap. Ik hoop jullie deze week te mogen volgen.