Hallo Allemaal, Ik ben benieuwd met hoeveel weken + dagen jullie bevallen zijn van je eerste kindje, je hoort vaak zeggen dat je bij de eerste meestal over de 40 weken heen gaat.. Ik zou het liefst willen dat het vanavond nog begint! Liefs Jojo
Hoi, Ik ben met precies 40 weken bevallen. Snachts om 2 uur braken me vliezen en om 14:30 dezelfde dag was ze er. Sterkte de laatste loodjes. Groetjes linda
jaa wie wil dat niet Haha op dat moment toen wou ik dat ook heel graag.. maar ja je hebt het dan niet voor het zeggen he!! Ik ben trouwens bevallen met 38 weken en 5 dagen... is mn eerste kindje Succes verder een hoop voor je dat het niet al te lang meer duurt!!!
Ik ben de dag voordat ik 42 weken was ingeleid. Helaas kwam bij mij de bevalling niet spontaan op gang. Achteraf gezien eigenlijk alleen maar goed. Bij mij staan mijn bekken te ver naar achter en steken daardoor 2 botten uit wat de doorgang te smal maakt. Dus vaginale bevalling was niet mogelijk.
Ik ben bevallen met 38 weken en 4 dagen van de 1ste. Heb heel de dag nog in de dierentuin rondgelopen. Rond 17.30 u. de slijmprop verloren en s'nachts om 02.45 u. zijn mijn vliezen gebroken.
Ik had zo rond de 37 weken ook zo iets van "kom maar" en hoopte ook van harte dat ik niet zou 'overlopen'. Echter onze 1e is geboren met 39 weken en 6 dagen. "s middags om 16.20 braken de vliezen en om 8.19 de volgende ochtend is Jasmine geboren.
De eerste is bij ons geboren met 39 weken en 1 dag. Ik vond het heerlijk. Hij was ook al 4360 gram. Succes met de laatste loodjes. Liefs
Bedankt voor al jullie reacties, ik weet dat het natuurlijk bij iedereen anders is maar vind het gewoon leuk om te weten! Het komt wanneer het komt...in elk geval vannacht is ze nog lekker blijven zitten
Same here. En het kwam eigenlijk ook nog super onverwacht, hahahaha! Ik had me er zo op ingesteld dat ik minstens tot 40 weken moest wachten, dat ik daar op een gegeven moment ook echt vanuit ging. Dus toen met 39 weken ineens de weeen begonnen dacht ik wat gaan we nou krijgen.
Ik ben met 39 weken en 5 dagen bevallen. Gelukkig maar, want 3 dagen later en hij was geboren op mijn verjaardag. Nou had ik alvast en leuk verjaardagscadeautje!
41 weken + 6 dagen. Ik geloofde bijna niet meer dat het zou komen, eerder dat het zichzelf weer terug zou trekken ofzo.