Juli 2008 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Miss Sil, 28 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ling

    ling VIP lid

    13 aug 2008
    9.401
    0
    0
    zooo klaar met knippen!!! auw mijn hand!! :)
    iig is dat nu klaar, nu alleen nog cocktailprikkers kopen en ik kan plakken! en dan woensdag of donderdag cakejes bakken en klaar!! in een leuke mand en uitdelen maar!!

    zo en nu ga ik lekker naar bed!!
    trusten dames!!
     
  2. lisettedijkstra

    lisettedijkstra VIP lid

    26 feb 2008
    6.927
    0
    36
    Vrouw
    vlakbij groningen

    slaap lekker!:) ga je het wel showen als het klaar is?
     
  3. ling

    ling VIP lid

    13 aug 2008
    9.401
    0
    0
    tuurlijk!! :D

    trusten!!
     
  4. zo, was ik nog heel ff. moest nog ff boven zijn.
    heb net op aanraden van christian geregeld dat ik de komende tijd de elektrische beddenbodem van mijn oude bed, dat bij mn moeder staat mag gebruiken...
     
  5. lisettedijkstra

    lisettedijkstra VIP lid

    26 feb 2008
    6.927
    0
    36
    Vrouw
    vlakbij groningen

    dat scheelt een hoop gedoe met opstaan denk ik!
     
  6. ja, dat denk ik ook idd.
    hoe is het met jou en je zwangerschap?
     
  7. las dat je volgende week je eerste echo hebt! spannend!
    willen jullie bij deze weten wat het word? en wist je het bij isabella ook?
     
  8. lisettedijkstra

    lisettedijkstra VIP lid

    26 feb 2008
    6.927
    0
    36
    Vrouw
    vlakbij groningen

    gaat goed! voel me veel fijner als destijds met isabella zo heel af en toe eens misselijk.. maar dat is te doen!! nog een paar dagen en dan eindelijk een echo!!
     
  9. lisettedijkstra

    lisettedijkstra VIP lid

    26 feb 2008
    6.927
    0
    36
    Vrouw
    vlakbij groningen
    ja denk dat ik het wel wil weten! wist het bij isabella ook! en daarmee iedereen in mijn omgeving :D
     
  10. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Zijn vanavond bij ons nichtje geweest en wat is ze lief en klein en schattig enz. Ze huilde ook zoooo schattig, zo lekker zacht enzo totaal niet te vergelijken met Julian zijn huiltje hahahah. Ook echt zo'n groot verschil die twee bijelkaar. Dan is Julian al echt groot :D Wel heeft ze al een mooie bos met zwart haar, denk dat ze nu al meer heeft als Julian hahaha.
     
  11. lisettedijkstra

    lisettedijkstra VIP lid

    26 feb 2008
    6.927
    0
    36
    Vrouw
    vlakbij groningen
    trotse tante dus!! en dat heb ik al met mijn nichtje van twaalf weekjes dat ik haar zo jong en klein vind!!
     
  12. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Nu gaat deze trotse tante haar bedje opzoeken en nog een paar uurtjes slapen!

    Slaap lekker allemaal!
     
  13. lisettedijkstra

    lisettedijkstra VIP lid

    26 feb 2008
    6.927
    0
    36
    Vrouw
    vlakbij groningen

    jij ook een goede nacht!
     
  14. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Zo was ik nog even!

    Ramoontje wat goed van Rick zeg, 1 stickerkaart vol!!! :)

    KK: Goed idee inderdaad van Christian. Volgende keer niet meer zo druk zijn in 1 keer he ?:)

    Ennn verder weet ik het niet meer.. Oh ja Ingrid leuk he als je dan zo'n kleintje ziet dan merk je pas hoe groot ze al zijn! :)

    Nou Indi wilde niet echt slapen. Om half 9 er maar uit gehaald (ze was de hele tijd aan het brabbelen en doen) en maar even wat yoghurt gegeven en lekker gespeeld en toen ging ze slapen. IK hoorde haar net wel weer dus vraag me af of ze nu wakker is of dat het gewoon in haar slaap was. :( Morgen niet zoveel plannen. Beetje verjaardagsinkopen doen voor Indi en verder rustig aan.Ik ga nog een was ophangen (nee ik bedenk me nu dat ik hem wel ff in de droger doe, zijn alleen maar handdoeken :)) en dan naar bed..

    Heb trouwens nog druppels van bisolvon gekocht voor Indi, ze heeft af en toe wat last van slijm enzo. Maar god wat een ruzie heb ik met dat &*&@*($&#*($ potje gehad zeg :( Voor er een druppel uitkomt ben je een eeuwigheid verder en daar ben ik natuurlijk te ongeduldig voor dus ik ga met dat potje lopen schudden en doen dus mijn hele handen onder :x
     
  15. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Jessbutterfly gefeliciteerd trouwens nog met Jasmijn!!! Wat een leuke foto's op je hyves. Wat schattig dat ze al een staartje in kan!!!
     
  16. lisettedijkstra

    lisettedijkstra VIP lid

    26 feb 2008
    6.927
    0
    36
    Vrouw
    vlakbij groningen
    ik ga trouwens ook afsluiten voor vandaag! nog een fijne avond! en een goede nacht!
     
  17. Esther1986

    Esther1986 Fanatiek lid

    Een goedenavond meiden!!

    S even kijken wat ik onthouden heb..

    KK, meid denk je goed om jezlef en kleine uk? Dikke knuf!! Ik vind het prima dat we het een weekje opschuiven;)

    Tante Ingrid, Gefeliciteerd met deze eretitel!!

    Lisette, wat fijn dat je je goed voeld! Spannend de eerste echo!!

    Jess, Gefeliciteerd met Jasmijn haar eerste verjaardag!!

    Ramoontje, wat goed van Rick!! En de kleine joost al een echte ondernemer!!

    Senn, Heel veel plezier op vakantie!!!

    Kwebbels, Wat een geweldige foto's van Indi!! Sem kliedert zichzelf er helemaal onder! En als ik hem van het bordje laat eten gooit hij bord en al omver!

    Bloem, hoop dat het zalfje snel gaat werken!

    Leuk zeg om al die bevallingsverhalen te lezen!!! Zal zo eens kijken naar die van mij!


    Hier heeft Sem spruw.. De kleine lieverd is er ook een beetje door van slag.. En er lijkt een tand op doorkomen.. Boven.. Dat zou dan zijn tweede worden..

    Verder weet ik het even niet meer..

    Meiden slaap lekker allemaal!!!
     
  18. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Goedemorgen,

    hier een lekkere nacht gehad. Julian heeft goed geslapen en ik ook. Werd alleen zelf wakker met een zere keel dus zal wel weer eens verkouden worden, zoals gewoonlijk. Verder weinig bijzonders dus ga nu maar eens doen waar ik voor betaald krijg!
     
  19. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    Hihihi, volgens mij is dat bijna juli 2008 kindjes eigen ;):D
     
  20. mirrem

    mirrem VIP lid

    14 apr 2008
    9.460
    1
    36
    Gelderland
    Echt waar? Hahhahahaha:D Scheelt, ik ben vegetariƫr dus voor mij waren er niet zo veel dingen die ik niet mocht tijdens de zwangerschap;)
     

Deel Deze Pagina