Nee maar wel tussen de hyves in het rijtje hyves toch? Of heb ik dat verkeerd? Je kan toch altijd bij een ander tussen hem/haars aangemelde hyves kijken?
Je kan alleen de leden van de mama2010hyves zelf zien. Alleen hun fotootje. Verder niks, nada noppes. Daarom moet je alleen je buzz instellingen op niemand zetten. Dan kan niemand zien waar je lid van bent geworden.
Ik kan het allemaal niet meer volgen :S Ben te moe om alles te lezen.... pfff het begint weer die moeheid, had ik vorige keer ook Verder heb ik pijn in mijn buik/maag maar zal wel komen doordat alles verplaatst in mijn buik ofzo..... Heb net een uurtje geslapen op de bank en gelukkig ook geen last gehad van de hond want die sliep ook Ik kom vanavond weer eens een keertje kijken... hoop dan ook op mensen te kunnen reageren!
Oke, maar op je eigen hyves he, staat toch altijd een rijtje met "Hyves"...? Daar staan de hyves tussen waarvan je "lid" bent. Dan staat er toch maart 2010 mama's met het plaatje daarvan tussen? Of snap ik het nu niet meer... en word ik nu gek hihi Ben trouwens ontzettend vergeetachtig aan het worden Vergeet de kleinste dingen!
Nee want de site is voor zoekmachines en hyves op onzichtbaar gezet. Dus hij komt niet in je vriendjeslijst. Je moet de site zelf onthouden.
Volgens mij hoef je zelfs je buzz niet aan te passen, bij mij stond er iig dat alleen 'publieke hyves' getoond worden, en aangezien de maart2010mama's een privé hyves is... Maar goed, het kan natuurlijk geen kwaad voor de zekerheid!
Hoi hoi! Net naar de gyn gebeld en hCG was vandaag 19500 (woensdag 11500) dus: SUPER!!!! (Oh ja...mijn testen worden sinds 1 juli ook niet meer donkerder! En ze waren ook niet zo héél donker zenne). Ben zoooo opgelucht!!!! Hopelijk blijft het allemaal zo fantastisch gaan hè! Kom straks wat meer reageren maar heb nu m'n eten op het vuur staan. Moest het gewoon snel ff komen zeggen... P.S.: wat kletsen jullie véééél seg!
HEYYY ninaVI ehh volgens mij zijn er nu 3 afgevallen, miza twinny en joli, maar weet het niet zeker dus excuses als ik het mis heb. maar idd het is gewoon een feit dat er nog meer af gaan vallen helaas, ik zat hiervoor bij de junu mama's daar was t echt extreem, daar waren iets van 95mama's en volgens mij iets van 15 mk, het was iig heel veel.... germini tja ga er ook maar vanuit dat t een goed teken is haha, hoop het teminste wl. setti lekker hoor, ben jaloersss waar ga je heen?? deke meid beetje positief blijven hoor, vind t ook heel moelijkk soms, maar we hebben gelukkig nog geen reden om te denken dat het mis is!dikke knuff Elke fijn dat je zo'n goede uitslag had! VOOR DE MEIDEN DIE OOK WEL VROEGER EEN ECHO WILLEN vorige keer kreeg ik met 7wk een echo in t ziekenhuis maar omdat ik door mijn vorige mk zo onzeker was, ben ik met 8-10-11 weken naar zo;n echo bureau gegaan, babyvision, daar kun je heen vanaf 7of8weken.daar deed ik dan een korte eco van 15 min 2 foto;s voor 40 euro.het kost dus wat maar je hebt wel je echo, ga het deze keer de eerste 3 maanden zeker weer iedere week doen. @ALL:ik vole me goed, begin wel wat onzekerder te worden. Als ik denk aan de echo word ik ech nerveus, pff zo spannend als die camera naar binnen gaat en je kijkt op t scherm vol spanning wat er te zien zal zijn, maar probeer daar nog niet aan te denken want dan trek ik het echt niet om nog 2 weken te wachten haha, xxx
hey! Hier ook onwijs misselijk....had ik bij mijn zoontje helemaal niet zo erg! Nu ben ik de hele dag door misselijk en als ik dan wat eet gaat het beter. Maar na een tijdje ben ik dan weer misselijk van het eten! Jeetje wat een rot gevoel.... Hier heb ik al een paar dagen wat bruinverlies...Ook na de seks verlies ik helder rood bloed. Daarom het bruinverlies wat ik dus een paar dagen later ervan krijg. Gyn. zei dat dit heel vaak voorkomt en dat het komt door mijn baarmoedermond -> een wondje oid. De echo zag er gewoon goed uit en het kindje ook, geen teken van een komende miskraam. Dit stelde mij wel weer erg gerust. Toch is het naar om bloed te verliezen, maakt je erg onzeker! @ joepie: jeetje meis, dat jij hier ook bent! Wat toevallig! Hoe is het met jou dan en je kleine meid? Wat super om weer van je te horen, de septembermama's vragen zich af en toe nog wel eens af hoe het met je is (en met andere meiden die niet meer mee kletsen). Leuk dat we weer samen zwanger zijn! Moons en Darcy van de septembermama's zijn ook in maart uitgerekend! Toevallig he!
@ Malin: bedankt voor je antwoord. Je weet in je hoofd wel dat in je buik van alles veranderd maar ik wist niet dat ik dat al zó snel zou merken. En je gevoel wordt dan toch al snel onzeker..... @ Tessa: dan gerommel herken ik ook hoor, lijkt wel alsof het niet stopt. Heb al tegen de kleine gesproken dat hij niet zoveel kabaal moet maken daarbinnen!
@ degene die zei dat je ook echo's kan laten maken bij echobureaus: Ja dat kan maar je moet er dan wel rekening mee houden dat je ook daar te horen kan krijgen dat er geen hartje klopt of dat het niet meer klopt.... Dat heb je natuurlijk bij een gewone echo ook maar bij een pretecho denkt iedereen vaak van: ow leuk! maar ook daar kan men verontrustende dingen zien en nemen dan contact op met je verloskundige... (althans die waar ik de vorige keer was deed dat) Zo zou ik afgelopen zwangerschap pas bij de 12 weken een echo krijgen en ik vond dat ook te lang duren.. Uiteindelijk bij 8 weken een echo gehad via het echo bureau en daar konden ze niet goed een hartje zien maar dat wijdde ze aan dat het kindje te diep lag, ik toch wel wat vet heb en mijn blaas in de weg lag (mijn blaas scheen iets anders te liggen dan de meeste vrouwen in een zwangerschap) 2 weken later nog eens maar ook daar was geen hartje te zien! Uiteindelijk bleek ons kindje dus te zijn overleden bij 8,5 week.... Ik ben overigens wel blij dat ik die echo heb laten maken anders waren we er misschien pas bij de 12 weken achter gekomen maar goed het is wel iets dat je je moet realiseren of je dat wel wilt mocht het zo zijn, gelukkig gaat het ook heeelll vaak goed
@elke, Wat een goed nieuws!! Je gaat lekker het weekend in nu!! Ik heb sinds vanmiddag een licht stekend/zeurend gevoel linksonderin. HEb tot op heden alleen steekjes in mijn hele onderbuik gehad. Nu specifiek links. Ik maak me natuurlijk meteen weer druk (bbz?).....hebben jullie ook steekjes alleen links of rechts??
hey kleintje Ik snap je punt ff niet helemaal. want jij zegt dat je ook bij een pretecho slecht nieuws kunt krijgen, maar das toch ook logisch, ik kreeg daar ook met 11,3 weke te horen dat het mis was. Het zijn gewoon ervaren mensen die die echo's maken en die zien het dus ook als er iets niet goed is.in jouw geval was dat in t begin dus niet helemaal duidelijk, maar zagen ze het uiteindelijk ook. Ik ben blij dat ik erheen ben geweest, en zag het ook nog niet echt als pret echo, maar als een gewone echo. In mijn album staat trouwens mij laatste echo van vorige zwangerschap, toen deed ze even 3d, nou das echt gaaf, al was ik nog maar 10 weken, dat doen ze bij mijn gyn dan weer niet haha. xxx