neej misschien staat die wel actief op dit forum? maar ff bij de comp weg? teminste ik neem aan dat de site het dan ook als actief ziet?
Nee, erg hè. Maar we hadden toen ook een heel lief babytje van 6 weken bij ons en dat hebben ze ook niet iedere dag zo jong. En Maarit was mij gisteren kwijt, ik was haar aan het zoeken en we zijn elkaar toen net misgelopen op de plekken waar ik keek. Dus is ze door iemand van de receptie naar onze tent gebracht. Ze zei ik zag aan haar gezicht bij welke mama ze hoorde dus kon haar zo terug brengen. En omdat ze mij kwijt was kreeg ze ook nog een mooi speel horloge.
Oh en Anno, je moet wel effe teruglezen hoor.........er waren weer een hoop leuke Rick-stories de afgelopen 2 weken, door de potjestraining enzo
beren, in sommige delen, en wolfen en uhmm.. slangen, en schildpadden al zijn schildpadden niet reuze wild
Nee, da's waar, zo jong hebben ze ze vast niet vaak op de camping idd. Ach gossie, gelukkig maar dat ze bij de receptie wisten waar ze thuishoorde . En een leuk kadootje is nooit weg .
Die loopt geheid weg en is zo bang dat hij waarschijnlijk zich verschuilt zonder dat ik hem kan vinden.
Als ik dr tijd voor heb zou ik het ff doen maar 500 pagina`s zeker hahaha. Straks komt mn zusje, ff op de koffie Ze is aangenomen bij de verloskundige opleiding
Vooralsnog heb ik er alleen koppijn van gekregen en dat heb ik liever niet, dus laat die gave maar zitten
Hebben we helaas het geld niet meer voor. Was voor de 2 dierenarts bezoeken al meer dan 300 euro kwijt en de camping waar we nu staan is al betaald en krijg je ook niet meer terug.
Op een hele logische plek ook nog, waar je gegarandeerd niet kijkt . Nee dat moeten we niet hebben, laat Sammy dan maar lekker bij jou thuis blijven!