kan iemand mij toevoegen op de nod lijst. snap nl niet goed hoe ik dat zelf moet doen. mijn nod is 22 juli dank je wel
@ sass: slaap lekker @ heitje: die andere variant, dat is die met 3 vitamines? @ chelle: kunnen ook wel mooie rijmpjes zijn hoor. maar ja. @ bb10: jij ook slaap lekker @ leeuwtje: je geef me maar ff leuke rijmpjes. Kan vandaag wel wat oppeppers gebruiken. @ onze wens: welkom!
Zethu: misschien maakt een mopje je wat vrolijker Een jonge echtgenoot komt thuis. Zijn vrouw vliegt hem om de hals en zegt : « Schat, ik heb groot nieuws : ik ben al een maand overtijd. Ik denk dat wij een kindje gaan krijgen ! Ik heb bij de dokter een zwangerschapstest gedaan en binnen een dag of twee zullen wij het resultaat hebben. Zolang wij het resultaat niet kennen, vertellen wij aan niemand iets. » De volgende dag telefoneert er bij hen een klantenadviseur van ELECTRABEL i. v. m. een onbetaalde factuur. « U bent mevrouw Tilleul ? » « Ja » « Mevrouw, U bent een maand overtijd. » « Maar hoe weet jij dat ? » « Wij hebben computers, het is ingeschreven in onze gegevensbank. » « Wablieft ? Ingeschreven in uw computers ? » « Zeker weten ! » ‘s Avonds vertelt mevrouw dit verhaal aan haar echtgenoot, die , wild van woede, zich de volgende dag naar de hoofdzetel van de electriciteitsmaatschappij begeeft. « Wat is dat hier voor een toestand, jullie schrijven in de computer dat mijn vrouw een maand overtijd is ? Met wat bemoeien jullie zich ? » « Luister, zegt de klantenadviseur, blijf kalm, het Is niet zo erg. Ze is nog niet voldaan. » « Niet voldaan ? Wat zeg jij nu ? Voldaan of niet voldaan, jij moet je daar niet mee bemoeien ! » « In dat geval moet ik je verwittigen dat hij zal worden afgesneden. » « Wat ? Afgesneden ? Maar jij bent gek ! En wat gebeurt er dan met mijn vrouw ? » «Dat weet ik niet zij zal zich van een kaars moeten bedienen ! »
Ja dat geloof ik ook wel, maar trieste rijmpjes blijven eeehhhh triest. Ze kunnen daarentegen wel heel mooi zijn en heel goed je gevoel weergeven.
@Zethu: Een rijmpje om je dag te bekoren Iedere keer dat je het wilt horen Dikke knuffels zullen wij je geven En eerdaags krijg jij een compleet familieleven!