Augustus 2008 mama's !

Discussie in 'De mama's' gestart door miranda4xmama, 21 jul 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. miepie28

    miepie28 Fanatiek lid

    13 aug 2008
    2.687
    0
    36
    intercedent
    Hey daisy!

    Wat een leuke kamertje zeg! Wel lastig zeg wat je onder die jurkjes moet doen. Zal ook fftjes voor je gaan kijken!

    Ook mooie uitnodiging hoor!

    Kan me nu al verheugen dat over dik 2 weken malou aan de beurt is!
    Duster: mooi dat alles goed was en haha wat vervelend dat je nog een echo krijgt! Geniet er maar lekker van meis!

    Setteke: trek je het nog een beetje?

    NOura: wil het ook nog een beetje met jou?

    denice: op welke site bekijk jij dan taarten? :(

    We hebben een ziekenboegje en zwangerboegje hier...hahaha
     
  2. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Leuke kamer en kaartjes daisy
     
  3. Marleen2109

    Marleen2109 Niet meer actief

    @ Duster: Ach meis, mooi hoor!

    @ Daisy: Wat een geweldig behang heb je op de babykamer, waanzinnig leuk! Uitnodigingen en het jurkje zijn ook erg leuk!

    @ Denice: Kriebels!!! Je weet wat je te doen staat...aan de slag whoeha!

    Ik denk dat er binnenkort nog aardig wat zwangere aug mama's bij komen. Juudje, Denice, Mik, maar ik denk dat onze Arri misschien wel de volgende is... Vraag me niet waarom, maar ik kreeg ineens een ingeving...
     
  4. miepie28

    miepie28 Fanatiek lid

    13 aug 2008
    2.687
    0
    36
    intercedent
    marleen: heb je ook nog bepaalde ingevingen over mij??? :p haha wil ook zo graag zwanger zijn!!! Hoe staat ie met je wasjes???? :D
    Altijd zo leuk op vakantie gaan maar brrr wat heb ik een hekel aan het opruimen/wassen/strijken er na....
     
  5. Marleen2109

    Marleen2109 Niet meer actief

    Haha, sorry was je helemaal vergeten...uhm, ik heb net m'n glazenbol opgeruimd, zal straks nog even voor je kijken hihi!

    Ik heb alles gewassen en het hangt nu te wachten totdat ik er wat mee ga doen... vanmorgen de laatste tassen leeggehaald.

    Ik ben nu op zoek naar m'n bon van de kinderwagen want die is op vakantie kapot gegaan... de uitschuifbeugel zakt telkens naar beneden en aan de linkerkant blijft de rem steeds hangen ggggrrrr!!!
     
  6. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    13 jun 2007
    1.943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    daisy wouw meid wat een leuk kamertje voor jullie kleine beebje straks al helemaal klaar ! en een leuk kaartje is dat zeg ! ik was er nog niet helemaal over uit hoe hij eruit komt te zien het kaartje. is allemaal zo leuk!

    miepie www.deleukstetaarten.nl en dan kan je op www.deleukstetaartenshop.nl alle ingredienten enzo bekijken en bestellen. volgens mij heeft noura daar al eens van besteld van die site??

    marleen jaja deze maand er flink tegen aan en ik heb zo het gevoel HET IS DEZE MAAND RAAK! want ik droom me eigen een ongeluk van zwanger zijn en kleine kindjes , en als ik in de winkel sta ergens en ik zie maatje 50 pfff jeetje dan wil ik het hele rek mee nemen hahaha :D zoooooooooooooo schattig !

    Ik ga trouwens volgende week voor emy kleertjes halen. nou zat ik te denken ik doe een legging met een jurkje. zou ik daar ook een vestje bij halen ?? of denken jullie dat is niet nodig 31 juli?? of zijn jullie niet zo goed in het voorspellen van goed weer??

    ik hoop dat ik snel zwanger zou mogen zijn en natuurlijk JUUD en MIK ook !!!!!!! en mochten er stiekem nog meer mensen zijn die zwanger willen worden !!!! hoop en duim ik voor jullie ook !!!!!!!!!!!!!!!!!11
     
  7. foreverfriend

    foreverfriend Fanatiek lid

    22 feb 2007
    1.473
    0
    36
    dialyseverpleegkundige
    aahhhhh heb ik niet, ik lees mee vanaf mijn werk nu en heb hier geen foto's
    zal van de week mooie maken, dan post ik ze alsnog!!!
    hele leuke jurken, allebei heel verschillend, maar heel leuk!
     
  8. foreverfriend

    foreverfriend Fanatiek lid

    22 feb 2007
    1.473
    0
    36
    dialyseverpleegkundige
    wat goed een mooie echo!!!
    en wat naar dat je over 2 weken weer moet!!!
    ik heb 7-08 een intake en dan snel daarna een echo hoop ik.....toen ik nog bij de gyn liep met Britt had ik mn echo al met 7 weken....had dat nu ook wel gewild eigenlijk. Puffff

    ik ga me by the way al meer en meer zwanger voelen...gelukkig maar
    ben misselijk, draaierig en gevoelige boobs
     
  9. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    17 sep 2007
    6.379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
    Zo ik ben er ook even.
    Ben even iets eerder van mijn werk gegaan zodat ik niet iets nuttigs in huis kan gaan doen.
    Mijn meiden zijn met mijn paps en mams mee naar huis en komen pas na het avondeten weer thuis.
    Daar moet ik toch even gebruik van maken.

    Ik weer erg leuke foto's gezien.

    Nou meiden, morgen is het zover dan wordt mijn kleinste meid alweer 1!!
    Dan is ze officieel geen baby meer, boe hoe boe hoe. :(
     
  10. Arri

    Arri Fanatiek lid

    21 dec 2007
    2.566
    0
    0
    hihi!!

    Ik hoop eerst Mik, Sjudith, Miepie en Denice!
     
  11. miepie28

    miepie28 Fanatiek lid

    13 aug 2008
    2.687
    0
    36
    intercedent
    Denice: malou krijgt deze taart:
    [​IMG]

    Heb iemand in enschede gevonden die hem gaat maken. Mark werkt toch in hengelo dus die haalt m 31 juli op.

    miranda: Als ik je niet meer spreek wil ik jullie morgen een ontzettende fijne dag wensen! Duim voor jullie dat het mooi weer wordt maar volgens mij is dat eens niet nodig!

    FF: je niet onnodig ongerust maken meid! Gewoon gaan genieten!
     
  12. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    13 jun 2007
    1.943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    OEEEEEEEEh ik heb van een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel lief oud klasgenootjes 500 punten gekregen !!!! van de douwe egberts ik moet er nu nog ongeveer 1000 punten hebben !!!! :D en dan heb ik ze allemaal !!!! jaaaaaaaaaaaaaaah
     
  13. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    13 jun 2007
    1.943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    Miepie wouuuuuuuuuuuuuw dies leuk met woezel en pip ! super ! heb hier ook alles woezel en pip. :D
     
  14. Setteke

    Setteke Niet meer actief

    Hoe het mij is? Ik verveel me dood, werkelijk! Ik weet niet meer wat ik moet doen! Word zo moe van het niks doen! Bleh! Hopen dat ik met die tape gauw weer een beetje op de been ben. heb gelukkig niet heel veel pijn meer als ik mijn rust maar neem. Als ik teveel rondkruk dan krijg ik meteen straf!;)

    @ Duster, gefeliciteerd met je mooie echo!

    @ Daisy, oef wat een mooie jurkjes heb je! Op zich kan je daar prima een gewoon wit shirtje onder doen als het te koud is. Leuke kamer voor jullie benjamin!

    @ Denice, ik hoop dat jij de komende maand een posi test hebt meid! En dat geldt natuurlijk ook voor alle andere mama's die graag zwanger willen worden. Kom maar op met die brusjes!

    @ Queenbee, ja dat vroeg ik me ook af met die plusjes, maar ik snap het!

    @ Miepie, mooie taart!

    @ Miranda, ben je al aan het terugkijken op vorig jaar? Toen had ik mijn eerste wee en toen had ik 10 cm enzovoort?

    @ Marleen, dat is klote van die buggy!

    Oh ja, Silke kan nou werkelijk overal bij gaan staan. Ze gaat nog wel vaak onderuit, maar ja, opgroeien gaat met vallen en opstaan. Ook zo schattig, als ze hoest dan doet ze daarna haar hand voor haar mond, hihi!
     
  15. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    13 jun 2007
    1.943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    ik ben ondertussen lekker aan het koken :D heb HONGER!! en t schiet maar niet op !

    griekse slavinkjes met aardappels verse boontjes een aardappels ! jaja dat ruikt toch lekker !

    setteke /miranda ik zat van de week net te denken over dat ik vorig jaar rond deze tijd nog een dikke buik had en in t ziekenhuis lag toen met vroege weeen. tot 2 keer toe ! man wat mis ik die buik afentoe! is gewoon raar dat je die kan missen terwijl ik t vorig jaar zo ontzettend zat was met die hitte toen !
     
  16. Arri

    Arri Fanatiek lid

    21 dec 2007
    2.566
    0
    0
    Even om in de sfeer van vorig jaar te komen. Dit werd er 364 dagen geleden geplaatst op het topic van de augustus-mama's:

    *INBRAAK*

    Hoi meiden,
    Ik zag dat jullie allemaal in spanning zitten wat Miranda betreft.
    Nu mag ik jullie denk ik het blijde nieuws vertellen dat ze bevallen is van een meisje.
    Ik sprak net met Joëlle, die had een heel mooi roze t-shirt aan. Daarop had ze de tekst. "ik heb een zusje gekregen" Heb gelijk ook maar even naar de naam van de baby gevraagt. Mijn nieuw buurmeisje heeft de naam Laurien gekregen.
    Volgens Joëlle is alles goed met mamma en pappa.

    Dat wou ik jullie eventjes vertellen.

    Groetjes Truus (buur van Miranda)
     
  17. Arri

    Arri Fanatiek lid

    21 dec 2007
    2.566
    0
    0
    geweldig om het oude topic nog eens door te lezen. Het was toen toch ook wel erg gezellig en spannend zeg!!
    (helaas kwam ikook nog een ruzie tegen... oeioei, wat speelden de hormonen toen op zeg!!)
     
  18. foreverfriend

    foreverfriend Fanatiek lid

    22 feb 2007
    1.473
    0
    36
    dialyseverpleegkundige
    'N Jurkje voor Britt....

    Bericht van papa:
    Als ze het aantal uren op deze pagina zouden loggen, hoeveel foreverfriend op het forum online is... zou ik spontaan een reden hebben om met de mannen een weekendje weg af te spreken....

    ciao BUCK
     
  19. denicepino

    denicepino Fanatiek lid

    13 jun 2007
    1.943
    0
    0
    horeca medewerkster
    kerkrade
    FF waar heb je dat jurkje gekocht ( sorry als je dat al gezegt heb misschien ! ) wouw dat is echt een lief jurkje !
     
  20. miranda4xmama

    miranda4xmama VIP lid

    17 sep 2007
    6.379
    0
    0
    Ergens in Drenthe.
    @ Arri: wat leuk dat je dat berichtje even hebt terug gezocht!!!
    Ik heb laatst ook weer eens een heel eind terug gelezen, leuk man.
    Al die leuke reacties op het babynieuws, krijg je nog de kriebels van.

    @ Setteke: ik ben echt wel een beetje aan vorig jaar aan het denken hoor.
    Weet nog precies hoe die dag verlopen is. ha ha
    Kom je op controle en mag je direct blijven (na héél véél aandringen van mijzelf) om te bevallen.;)
    Gelukkig heel brutaal geweest om mijn tas al mee te nemen naar het zkh.
    Spanning tijdens de bevalling omdat het niet zo goed ging met Laureen aan het eind en dan die enorme vreugde omdat ons kleine meisje helemaal gezond en wel geboren werd.
    Daarna veel vreugde van onze meiden en alle familie, vrienden en buren.
    En nu ben je alweer een jaar verder.:$


    @ Duster: moet nog even melden dat het super is dat je toch een echo hebt gehad.
    Vervelend dat je binnenkort alweer mag. ha ha

    @ Denice: ik hoop voor je dat jij ook snel weer aan de echo's mag beginnen.

    @ All: die ook zwanger willen worden, bovenstaande bericht (die voor Denice) teltook voor jullie hoor.;)
     

Deel Deze Pagina