Ik hoop voor de gasten dat ze het een beetje bij kunnen benen in deze sneltreinvaart. En ja, slapen. ik heb stiekum wat stokjes gejat anders vallen me ogen ook dicht, ben echt moe, maar wil nog niet naar bed. Heb niet voor niets vakantie, Moet je van begin tot eind van genieten
ehm..na een paar keer slapen wel? (sorry lijk alleen nog maar aan slapen en ehh zoemen te denken, hihi!)
Haha, zo denk ik ook altijd. Ik kan soweiso slecht naar bed. Ik wil altijd nog ff wat op tv afkijken, of hier nog even kletsen, altijd bang dat ik iets mis.
@heitje: Dat mag, je moet veel zoemen komende tijd, en veel slapen om van het zoemen bij te komen @Chelle: Wat heerlijk is aan de vakantie is dat je zoveel kunt slapen
is dat nieuwsgierigheid of belangstelling. Ik noem het altijd het laatste, ben altijd heel geinteresseerd
@ leeuwtje, Ja maar dan kun je ook slapen wanneer je het wilt en hoeft het niet perse tussen 11 uur 's avonds en 7 uur 's ochtends. Dat is zo fijn... edit: en behalve dat heb ik 6 weken om te slapen, das wel heel veel.
@ Chelle: Wat denk jij.....belangstelling natuurlijk, hahaha. Nou goed, nog even mijn teennagels goed laten drogen en dan ga ik douchen en naar bed.
Ja zo kunnen zaadje en eitje elkaar rustig tegemoet treden en in alle relaxedheid samensmelten...zooo romantisch! Oja, ik ben er nog hoor! Was even dagen aan het aftellen (in mn agenda) tot ik op vakantie ga. Eigenlijk wil ik een vakantiekalender maken en die op de koelkast plakken en dan elke dag afstrepen! (of ben ik daar nou écht te oud voor??)
Aan de andere kant moet je ook niet je dag/nacht ritme overhoop gooien. Dus: overdag wakker en 's avonds slapen
nee das waar maar als het een keertje 1 uur wordt, kun je ook makkelijk blijven liggen tot 10 uur of zo.. dat bedoel ik eigenlijk en meestal heb ik veel minder slaap nodig omdat ik dan veel minder doe en tot rust kom Geen stressige kleine kindjes aan mijn hoofd.
Maar dan wel elke dag met een zo'n dikke rode stift een kruis erin zetten en niet eerder dan 6 uur 's avonds of zo...
Oke, dan ben ik soms 80, andere keren 'gewoon' 26 maar soms ook lekker 16! Ja ik wil samensmeltinggg! Maar nu zijn de wachtende zaadjes nog aan het zoeken...eeeeeiiiitje kom nouuuuuu! Hihi moet ik weer aan die mop denken over die 2 zaadjes die uit verveling in de baarmoeder aan het kaarten zijn....
Ja hoor, de nagellak op mijn teennagels is opgedroogd, dus ik spring lekker onder de douche en ga dan heerlijk tegen mijn ventje aanliggen. Hij was net helemaal bezorg om me of ik me er niet te druk om maakte dat ik nog niet zwanger ben, en hij drukte me op het hart dat het echt wel goed komt. De lieverd .