Augustus 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Daan78, 18 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    6 dec 2008
    9.208
    1
    38
    @ Monique: Fijn dat ik lekker mag klagen :p

    @ Ollekebolleke: Daar heb je ook weer gelijk in inderdaad...

    @ Kenteken: Deel 3 NOOIT meenemen maar ergens op een veilige plaats opbergen,
    die heb je namelijk nodig om de auto te verkopen of van de hand te doen, maar mocht
    deze in de auto liggen en de auo wordt gestolen dan kunnen de dieven hem dus ook verkopen, en heb jij geen poot om op te staan...

    @ Nita: Succes meid...
     
  2. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Haha ja deel 3 hebben we nog wel. Die ligt op een veilige plaats. En zoals Monique al zegt rijden we al een jaar rond met het risico op een bekeuring. Dat wist ik ook niet wat in dacht echt dat hij in mijn portefeuille zat, dat mijn vriend hem daar weer in terug had gedaan. Maar dat bleken dus de papieren van onze oude auto te zijn. Had ook beter moeten weten wanneer meneer doet nooit iets terug waar hij het vandaan heeft gehaald. Hoe vaak ik al niet in de winkel voor gek heb gestaan omdat hij de dag ervoor even mijn pinpas had geleend... natuurlijk daarna niet terug gedaan in mijn portmonnee maar gewoon op tafel gelegd ofzo. Sta je bij de kassa... ja hoor!

    Haha had dus ook echt voor gek gestaan als er in het afgelopen jaar naar gevraagd was tijdens een controle want dan had ik doodleuk mijn oude papieren (vrijwaringsbewijs enzo) van mijn Twingo gegeven terwijl ik in een Meriva rij ;o)

    Probleem is ook niet zozeer een bekeuring wegens niet bij me hebben maar dat je onverzekerd bent. Dus als er wat gebeurd ben ik zwaar de l*l. Ik mag dus ook niet met de auto rijden van mijn vriend na de 18e! Lekker handig als je met verlof bent en alles te ver weg is om te lopen!

    Nou gaan mijn nicht en haar man als het goed is deze week op vakantie dus ik ga ze vandaag even bellen of ik 1 van hun auto's mag lenen... dus hopelijk is er wel even een tussen oplossing.

    Ooooooh nog geen nieuws van Nita.... Ginny, jij al wat gehoord?? Vind het zo spannend dat het binnenkort toch echt gaat losbarsten hier!

    Ik mag trouwens weer openen zie ik haha. Nouja, half 6 wakker is nog wel te doen! Sinds gister echt onwijs maagzuur, was een tijdje weg maar heb maar weer een familypack Rennies gekocht ;o(
     
  3. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Goeiesmorges!

    Cjpt, weer zo vroeg wakker ;)

    Zag dat Nita weer weeën had/heeft... Wat spannend zeg. Zou zij dan nu de 'eerste' zijn?? Kan niet wachten tot we wat horen...

    Daan, ja je gsm goed in de gaten houden en wat eerder reageren op mijn sms dan laatst :p
    Lekker off-day gehad gister zo te lezen. Gaat het vandaag weer een beetje?
    Oh wil je de buikfoto wel online zetten als ik er ben? Wil hem wel zien he. Moet vanmiddag alleen ff naar de vk ;)

    Heb mooie buikfoto's gezien van verhip en Marieke. En mooie babykamers en babywas :D

    Jingi, jaaa hij is zo leuk. Had die foto's van de jouwe al gezien ik was helemaal jaloers haha. Ik ben ook geen held in naaien ;)
    Donderdag komt mams, ga het haar dan eens vragen.

    Ollekebolleke, haha moest lachen om jou strijk verhaal :p

    Annie, geen idee of het stopt :(


    Hmm, hoop dat ik niemand vergeten ben. Anders was het niet express hoor!
    Zit alweer op de bank met Youri. Hij kijkt nu ff tv. Wilde weer eens niet eten vanmorgen, naja dan niet he.
    Pfff het huis is alweer flink vies ;) maar ik ga vandaag niet teveel doen hoor.
    Vanmorgen weer zo'n klodder slijm (sorry voor de smakelijkheid) bij het afvegen. Heb het nu aan mannetje laten zien, hij is getuige haha. Maar het heeft helaas niet veel te zeggen he.
    Vanmiddag vk, ben benieuwd.
     
  4. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Mogguh! Haha je slijm aan je man laten zien? Dat hoef ik echt niet te doen op zijn nuchtere maag denk ik ;o)
    Maarja, jullie hebben al een bevalling meegemaakt samen dus hij is wat meer gewend dan die van mij!
     
  5. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
    Goedemorgen meiden,

    Kom me even braaf melden voor ik naar mn werk ga.
    Denk dat ik nog even een stofzuiger door het huis jaag.
    Poezen blijven flink aan het verharen ;)

    Hier regent het op het moment!!! Heel raar, had nl een lekker zonnetje besteld!

    Nita veel succes!
    Andere dames, geniet van deze hopelijk mooie dag!

    Liefs Elke
     
  6. Moontje

    Moontje Bekend lid

    9 jan 2006
    848
    0
    0
    Wow, hoop vandaag op goed nieuws van Nita!

    Gisteren hier niet geweest..Was om half 3 's nachts wakker en heb niet meer geslapen en mijn laatste werkweek ging gisteren in, dus ik was zo brak als wat. Thuisgekomen even snel een half uurtje op de bank en dan maar weer boodschappen doen, koken en zoontje ophalen bij opvang. Vannacht gelukkig aan één ruk doorgeslapen!!!

    Ik ga vanmiddag even reageren op iedereen, want moet zometeen weer naar mijn werk.

    Moontje
     
  7. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Hahaha naja hij moet er maar ff doorheen. Vind het zelf ook niks op mijn nuchtere maag ;) maar we zijn samen zwanger he :p

    Ik ruik poep.... joepie ;)
     
  8. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Argh! Er zitten een paar vliegen in mijn woonkamer en die moeten persé steeds op mijn benen en voeten gaan zitten! Waarom nou?! Stomme beesten ook!
     
  9. mamamoon24

    mamamoon24 Actief lid

    16 feb 2009
    134
    0
    0
    GOedemorgen dames!

    De vk is nu onderweg hierheen, heb al twee keer wat vocht verloren, en ik heb wat bloedverlies! Ik houd jullie op de hoogte als dat nog lukt!!

    groetjes
     
  10. cjpt

    cjpt Fanatiek lid

    16 jul 2008
    2.447
    1
    0
    Zuid Holland
    Ooooh wat word het hier spannend!!! Succes Mamamoon24!

    Mijn vriend heeft dus net toch het kentekenbewijs ergens vandaag getoverd dus nu moet ik alsnog de deur uitvliegen om de auto weg te brengen en dan lopend of met de bus terug ;o(
    Hoop dat ik mijn auto niet te lang kwijt ben... nouja zal niet. Staat nog geen 50.000 km op de teller dus hoeveel kan eraan mankeren zou je zeggen? Toch altijd zenuwen voor een keuring haha. Vorige auto zijn echt godsvermogens in gaan zitten...
     
  11. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Wilde net zeggen dat het zo rustig is hier!

    Mamamoon, wat spannend!! Ohjee word er helemaal nerveus van....

    Van Nita ook nog geen nieuws :( ga es ff op haar hyves checken.

    Cjpt, hopelijk valt het mee met de auto kosten... Zal duimen!
     
  12. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Mamamoon, heb je trouwens een buddy?
     
  13. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    Jeetje het gaat nu denk ik echt beginnen met baby's baren. Mamamoon, succes!

    Bij Nita zag ik nog niets op de hyves, wellicht ligt ze weer in het ziekenhuis. Spannende tijden denk ik.

    Hier komt zo de kraamzorg op gesprek. Ben benieuwd.
     
  14. MamaJess

    MamaJess Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Jeetje wat wordt het hier spannend zeg.

    Nita en mamamoon: beiden veel succes als jullie aan het bevallen zijn.

    Nou nou zouden er vandaag weer augustus babys geboren worden? Ik houd het forum goed in de gaten ;)

    Hier een fruitdag, heb net een hele ananas gegeten (zou het iets doen?). Mn yoga instructrice zei dat het goed is om, als je zover zwanger bent, affentoe een fruitdag in te lasten. Dus alleen maar fruit, reinigt de boel vanbinnen een beetje. Het werkt iig goed op de darmen haha.
    Ik heb nog aardbeien, bessen, druiven, galia meloen, watermeloen, en nog een ananas.

    Ons bed is met klossen maar 63 cm, is dat erg? Heb geen idee hoe ik m nog hoger kan krijgen. Vind 63 cm ook aardig hoog.
     
  15. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Zag idd ook niks op haar hyves. Ben zo benieuwd haha.
    Ook naar Mamamoon.

    Ach ik ben gewoon veel te ongeduldig en nieuwschierig ;)

    Melisa, succes met de kraamzorg hihi.

    Jessi, wauw wat veel fruit hihi. Benieuwd of je dat volhoud vandaag. Ik word niet echt zat van alleen fruit daarom.
    Heb wel net 2 appels op, goed he ;)
     
  16. mvja

    mvja Niet meer actief

    Hey goedemorgen meiden,

    Nita en mamamoon succes meiden! zoals jullie zien denken we allemaal aan jullie (en leven mee natuurlijk!)

    cjpt: Hopelijk gaat het je idd niet te veel geld kosten die auto!
    En waar lag je kentekenbewijs nu? Oh wat ik altijd van manlief begrepen heb is dat als je keuring verlopen is, maar je wel een afspraak hebt staan bij de garage voor een keuring (stel dat hun bijvoorbeeld niet eerder kunnen) dat je dan geen bekeuring krijgt... ;) Of dat zo is weet ik niet zeker, maar dat roept hij altijd heel erg hard hihi
    Hier net ook al een paar moorden gepleegd :x:D die ellendige vliegen, word er ook altijd helemaal kriebelig van...

    MvY: hoe is het nu met Youri? en je hubbie de klodder laten zien hihi ik geloof niet dat DAT hier goed zou komen hihihi dat overleefd ie niet denk ik :D En ik zou willen dat ik vandaag niet te veel hoefde te doen... Maar helaas moet voor donderdag heel de beneden verdieping leeg zijn omdat ze vrijdag een nieuwe tegelvloer komen leggen... dus alle kastjes en lades moeten leeggeruimd worden en naar boven gebracht worden... :( zodat de hulptroepen morgen alles leeg kunnen ruimen en donderdag kun texen (schrijf je dat zo? ;):()
    Wat ben ik blij als het volgende week is... dan eindelijk zo ver klaar!
    Suc6 bij de vk vanmiddag!

    Sorry meiden dat ik niet op iedereen weer gereageerd heb, maar ik merk gewoon dat ik er echt te weinig tijd voor heb... (hoewel ik er meer tijd voor moet maken, want zou eigenlijk gewoon rustig aan moeten doen... maja met een vlaag van nesteldrang is dat moeilijk te doen vind ik ;))

    Hier afgelopen nacht ook weer eens een rampnacht gehad... Weer flinke weeën gehad, maar geen regelmaat te bekennen... Nu is het gelukkig weer wat afgezakt, maar het blijft een beetje onrustig...
    We kijken maar weer even aan dus... Morgen weer naar de vk toe, ben benieuwd of ons ons meiske gegroeid is...

    Het is hier wel al bij verschillende meiden aan het rommelen als ik dat zo zie of lijkt dat maar...

    Zo... en nu maar even een bammetje maken voor die mama ;)

    Meiden allemaal een hele fijne dag vandaag!
     
  17. DesireeK

    DesireeK Actief lid

    26 okt 2008
    483
    0
    0
    Den Haag
    Goedenmorgen Dames,

    @Nita en Mamamoon Wat spannend allemaal...

    @Cjpt: Hopen dat het allemaal meevalt met de auto en dat je em snel weer op kan halen. Hier trouwens ook van die irritante nutteloze vliegen in huis. Gelukkig laten ze mij nog met rust (zeg ik heel zachtjes)


    @Jessie: heerlijk al dat fruit, Maar ik moet toch echt eerst een sneetje brood hoor smorgens ;)

    @Melisa: veel plezier met de kraamzorg...

    @moontje: nog suc6 met je laatste werkweekje...

    @mvja:Fijn he die rot nachten... Nog even volhouden... Suc6 morgen bij de vk ik hoop met je mee dat ze gegroeid is...

    Hier vergeleken gisteren redelijk goed geslapen. Heb niet zoveel pijn in mijn bekken dus kan vandaag weer wat doen (heel rustigaan ;) )
     
  18. mvja

    mvja Niet meer actief

    hey buddy, ff een vraagje... ;):)
    Van hoe laat tot hoe laat kan ik je bereiken mocht het dadelijk nodig zijn? (altijd prettig om te weten toch ;))

    Hier kun je me dag en nacht sms-en :D
     
  19. MamaJess

    MamaJess Niet meer actief

    MvY: 2 appels is ook heel goed hoor!

    Mvja, ook al veel gerommel bij jou dus.

    DesireeK: een sneetje brood vult ook wel wat beter hoor, maar een hele ananas vult de maag ook aardig.
     
  20. MvYenE

    MvYenE Niet meer actief

    Mvja, met Youri gaat het super!
    Pff je hebt nog genoeg te doen zo te horen. Neem je wel op tijd je rust? En idd nesteldrang is niet te stoppen hihi dat heb ik ook. Wil eigenlijk vandaag ook weer vanalles doen maar voel dat ik even rustig moet doen dus doen we dat maar he.

    Desiree, hihi wel rustig aan anders heb je straks weer last ;)

    Jessi, heb je toegevoegd:p leuk
     

Deel Deze Pagina