Omdat ze op zo'n korte termijn wilden komen kijken (ze belden gister om 12 uur of ze om 14 uur mochten komen kijken ), had ik gehoopt vandaag wat te horen. Maar kan goed zijn dat het dan via Philips gaat en het weer net effe anders is. Maar ik hoop toch wel heel snel wat te horen!
en gaat ook lekker lang mee!! ze heeft er vandaag ook heerlijk mee gespeeld.. de diertjes zijn echt favoriet!!
Ik had ze gewaarschuwd dat ze daar maar doorheen moesten kijken, maar Rick was de hele ochtend naar de PSZ geweest, dus ik had boven alles aan kant, hoefde alleen boven de bedden even dicht te gooien, heb de wc's nog gedaan (de badkamer had ik al gedaan) en even een stofzuiger door het huis....en nog wat rommel opruimen....maar ik was blij dat ik nog even zo'n 1,5 uur tijd had . Kreeg ook wel een complimentje dat het er keurig uitzag
Ja hoor, als het echt vies is.........in een grote waszak of een sloop die je goed dichtknoopt/-maakt. Heb net 2 grote bakken bouwstenen van de PSZ schoongemaakt op die manier .
Ik had me toch nog aardig in het zweet gewerkt ja, en ik had toch echt de tijd dat Rick naar de PSZ was al erg goed benut .