angel: jij had toch al een keertje voor mij gependeld?? hmm even bij mn pbtjes kijken, wat de uitslag was...
ahh dat is pas romantisch... mijn ventje en romantisch 8) ik denk dat hij niet weet wat dat is haha.. ach het is de beste vriend die je kunt wensen... hij helpt me in het huishouden, als ik wil stadten en hij vraagt of hij mee gaat zal hij nooit nee zeggen, hij kookt voor me (als ik kook kun je vast de huisartsenpost bellen) maar als ik vraag of hij met z'n 2en lekker romantisch naar t strand wil gaan dan zegt hij nee of er moet altijd iemand mee :S
Ik heb mijn vent leren kennen als het aangetrouwde neefje van mijn moeders tweede man. (dus eigenlijk een heul klein beetje incest ) Hij kwam bij mijn moeder+man thuis kijken,en jawel,daar liet hij zijn oog op mij vallen. Een weekend later is hij blijven slapen omdat hij in de buurt een voetbaltoernooi had. Die nacht is er niks gebeurd,maar meteen na zijn voetbaltoernooi belde hij op of hij langs mocht komen en toen hebben we hartstocktelijk gezoend op mijn slaapkamertje haha!
die van mij is ook totaal nonromantisch.. Wat wil je voor valentijnsdag schat?? Uhm ja bedenk wat.. Komt ie thuis met ..................... Jawel Een zak drop
oja, mn pendel van augustus is van jou, angel @naliey, hij is inmiddels iets minder romantisch, maar nog steeds superlief hoor! en hij doet ook alles voor me!
Oh hoe romantisch!! Mijn vent kwam een keer thuis met een bos bloemen, meteen wist ik dat dat niet zomaar bloemen waren....en ik had gelijk, de bloemist verderop wou ze weggooien omdat ze niet meer verkoopbaar waren Maar ik was er heel blij mee hoor, het gaat om de gedachte toch
ooooow ik wou dat het 10 augustus was ofzo, dat wist ik of het deze maand gelukt is... moet nu nog op mn ei wachten (ben echt zoooooooooooooooooooooooooooo ongeduldig)
jij krijgt tenminste wat... ik heb niks gekregen... niet eens een kaart.. hij vroeg wel wat ik wilde hebben (ik was bij Tarzan de musical geweest) ik wilde graag de cd van Tarzan... die kon je zo bestellen via i-net... toen zei hij van dan mag je die wel bestellen en dan krijg je die wel... nou mooi niet, je moet er wel een beetje moeite voor doen.. dus had niks gekregen..
Whahaha Angel,, ik zit hier samen met me kerel gewoon te proetsen zegt ie in eens heeel droog.. Dat zou ook de enige reden wezen waarom ik bloemen mee zou nemen
@Tante: Hihihi Die van mij is ook niet zo romantisch, maar hij is verder zoooooooo lief Dat vind ik eigenlijk belangrijker.
oooo leeuwtje: ik hoop echt dat Angels pendel klopt!!! wauw wauw, nu zwanger en Angel ook al.... ik wil ook! @angel: wil je niet nog een xtje pendelen of ik niet mssn een maandje eerder zwanger word?? of werkt dat niet?
hahahah valentijn is voor de winkeliers,daar doen wij ook nooit aan,onze valentijn is altijd onze 'verkeringdatum' Echt romantisch is mijne niet, bij vlagen heeft ie een bui. Moet hem wel nageven dat hij elke dag belt om te zeggen dat hij van me houd. dat doet ie al vanaf het begin en hij heeft nooit overgeslagen
Stuur me maar ff pbtje meis, maar het gaat nu niet meer lukken, morgenvroeg zal ik er weer snel een paar pendelen. Kijk sommige dagen echt niet in mijn postvak zoooveel aanvragen en ze blijven maar binnen stromen. Mensen die ik hier nog nooit gesproken heb weten me te vinden haha. Ik vindt het wel leuk hoor, daar niet van, maar het kost echt heel wat energie als je er veel achter elkaar doet.