Ml Lekker een paar daagjes ertusen uit!! Hier een lekkere nacht gehad, Indi werd wakker om half 8 ofzo. Wel balen dat ik al vanaf 7 uur wakker lig omdat ze hierachter de boel aan het verbouwen zijn. Dus vanaf 7 uur zijn ze aan het heien:x En van dat gebonk word ik al helemaal kriegel
Hmm.. idd balen zeg Kwebbels. Mevr. ligt alweer op bedje. Ze was zooo moe.. Vanmorgen wel grappig. We hadden een paar ballonnen op de grond liggen en Esmée wou ermee vandoor, knapte er eentje! Ze vond het geweldig!
Haha dat vond Indi ook zo leuk..Ze beet ook in de ballonnen enzo De cadeau´s vond ze ook echt niet interessant. Ze keek er niet eens naar om haha, ik heb ze allemaal maar uitgepakt
Gadver, zet manlief net koffie voor ons. Vergeet die nieuwe pads in de senseo te doen. Dus toen hij een slok nam ging hij zowat over zijn nek haha
Vandaag een jaar geleden zat ik midden in de weeën en hoopte dat er snel een eind aan zou komen... Pfff...
esmee een hele fijne verjaardag en dat je maar goed verwend mag worden papa en mama natuurlijk ook een hele mooie dag
Jeetje wat goed zeg van Wessel!!!!!!!!!!! En wat leuk he, om dan te merken hoe belangrijk het is hoe je reageert, want doordat jij zo enthousiast deed had hij natuurlijk zoiets van 'oh, hee, dit is echt leuk, ik probeer het nog een keer!!!'. Manlief natuurlijk ook helemaal trots gisteren toen je het vertelde!!
Ah, dat is ook een mooie oplossing!! Want idd voor Rick is de link niet te leggen dat hij trakteert omdat hij zoveel weken terug jarig was . En??? Wat ga je trakteren dan?
Hey ML, hoe is het nu met je??? Bent de laatste tijd zo weinig online..... komt dat door je vermoeidheid??