He bah, da's vervelend zeg Peuterpubertijd ofzo? Of had hij slecht geslapen vannacht of zat hij niet lekker in zijn vel? Hoop dat het vandaag beter gaat!!!
Hihihi Wessel gaat er ook achteraan alleen als hji erin gaat knijpen pak ik hem af niet omdat ik er bang voor ben of zo dat hij knapt, maar ik zit dan te wachten tot hij knapt en als je dat gaat doen schrik je je de pleuris als het ook gebeurt hahaha. Wessel zit nu op zijn muziekrups muziek te maken
Ja ik pak ze ook af hoor als Indi er in gaat bijten. Straks knapt ie in haar gezichtje en heeft ze gelijk een ballontrauma ofzo
Jaaa echt leuk Manlief was hardstikke trots en sávonds kon hij niet slapen en heeft hij nog heel veel geoefend in de box. En hij kraait het ook uit van de spanning en trots
ga niet bijlezen hoor. heb er ff de puf niet voor. ben een partij moe. dit weekend justin zijn feestje, dus veel aan het regelen en dingen kopen. Dennis is de hele tuin nog aan het opknappen en die wil hij voor zaterdag af hebben, logisch maar die is straks helemaal dood denk ik. gisteren motorrijles gehad en we moesten de snelweg op....gadverdegadver wat eng! het ging echt zo hard!! en die wind, niet normaal. Op de terugweg ging het al beter, was ik er aan gewend, maar het ging op zich niet zo heel lekker. Iig niet naar mijn zin. nou ja komt wel weer. Eerst nu toewerken naar het 1e examen (bijzondere verrichtingen). Moet zo ook naar de tandarts...bleh!! zo'n hekel aan! met justin gaat het goed. Hij krijgt van ons een zandbak en die wordt vandaag al geleverd. lekker makkelijk hoor internet, bestellen en het wordt aan de deur geleverd incl zand, wat wil je nog meer!! nou dat was mijn update!
Zal wel even wennen zijn geweest ja, met de motor op de snelweg! Voor je het weet ben je het gewend en is het ook niet eng meer En ideaal inderdaad om het zo te bestellen. En dan ook nog het zand erbij haha Beter kan je het niet hebben of wel?
Lieve Esmée, Hiep hiep hoera!! Vandaag alweer 1 jaar!!! Je wordt nu al een echte grote kleine meid!!!!!!!!!! Heel veel plezier vandaag met papa en mama en alle andere verjaardagsvisite!!! Dat je maar lekker verwend wordt en een hele leuke dag hebt vandaag!!! Dikke kus!!