@ BSB uhmm ja dat zoiezo maar zijn wel van plan om samen te gaan wonen, maar moet nu eerst vertrouwen terug krijgen.
misschien leuk voor iemand hier? Beauty & Wellness | Zwanger? Laat dit mooie moment vastleggen tijdens een fotoshoot!
er is al 100 euro op geboden best veel al haha. Ik vind z,n shoot wel leuk maar ik verwacht dat je bij mij het pas later gaat zien door me speklaag haha. Ik heb net boodschapjes gedaan voor de vakantie bij de drogist was effe weer 60 euries kwijt wat gaat dat hard zeg haha. Ik ga maandag op vakantie en heb er echt onwijs zin in. Ik begin steeds vermoeider te worden hebben jullie daar ook zo last van.
Ja ninja ik ken het! Bij het minste ben ik echt al erg moe. Kom eigenlijk al moe uit bed, zelf s middags moet ik ff liggen want mijn ogen vallen dicht hahah.
ninja: geloof me normaal is het duurder hoor. bovendien is hij langere tijd geldig en krijg je 4 vergrotingen voor die prijs erbij he
pff wij zijn net naar het strand geweest.. met mn schoonzus en de kids.. nou compleet gezandstraald! en na een uur hadden we er geen zin meer in! bah! maar was wel lekker even in de zee!
wat betreft die link: ik heb 100 euro geboden heb hem dus net gekregen. wil mannetje gaan verrassen dan maar denk ik. even een dagje plannen met moeders en dan gaan
Gefeliciteerd!!! Met je fotoshoot wel een mooie herindering voor later idd. Ik kan normaal ook niet gaan slapen hoor haha ik werk vaak van 12 uur tot 22 en ik merk dat het steeds zwaarder begint te worden met de vermoeidheid maar ze weten op me werk nog niets dus effe doorzetten
http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/153904-kruidvat-ft-clear-blue-digitaal.html Super voor haar dat het waarschijnlijk weer raak is!!!
Wat blijkt ik heb iets gezegd over de adoptie en dat ze nog niet toe zijn aan kinderen dan! Nou nu ben ik dus echt kwaad he!!! krijg dit nu zo op mijn bordje en heeft ze toen en tussentijds dus ook nooit gezegd maar komt ze nu mee aanzetten.. Maar daarbij zou ik ook nooit zoiets zeggen..ik hoop al jaren dat ze kids krijgen, en ik was kwaad toen ze een negatieve beoordeling kregen bij de adoptie en gezegd dat ze ervoor moesten gaan dus ja dan klopt die opmerking ook niet echt he? En altijd hun gesteund met of zonder adoptie en dan krijg je zo'n antwoord?! Nou ik heb dus nu aangegeven dat ik er even klaar mee ben hoor... zouden jullie het anders gedaan hebben dan die mijn mail hebben gelezen ik krijg gelijk allerlei beschuldigen etc.. poeehhh fijn die hormonen misschien moet ik nu ook wel niet reageren maar het is goed hoor!!! ow ja sorry voor mijn boze berichie!!