Hier druk aan de boen geweest vandaag, Gister zijn mn ouders weer terug gekomen, en het was prachtig weer, dus ff lekker gewandeld met Nova. Verder alles prima! Hier nog wat nieuws?
Oh ja jij hield niet van gebak. Af en toe wou ik dat ik niet van gebak zou houden. Was erg goed voor de lijn geweest.
Oww en alle jarigen, in de tussen tijd, als nog van harte! en ik hoop dat jullie van je dag hebben genoten! (zou je net zien, niemand jarig geweest...)
Hij is sowieso ingeslapen gisteren. Maar Senn had hem op de overloop gezien daarna 's avonds.........................
Volgens mij is er nu bijna elke dag wel een jarige Ojah, uhmm isabella Die was ook jarig laatst.. Gefeliciteerd dan nog! Leuke dag gehad?
Oww.. oke, andere essie, merel staat er in je banner.. Ik word weer eens kippig.. óf ik word zo kippig, dat er helemaal geen Essie bij Sem hoort.. dát kan ook nog.
Ja, we hadden heerlijk weer. 's Avonds was voor mij de druppel, toen ben ik helemaal ingekakt en ben nu ook niet anders dan moe, moe moe
Mooi weer is wel lekker, lekker buiten, geen rommel binnen Doe je rustig aan? Je moet nog ff, en de kleine prinses, moet nog HEEL hard groeien!
Ja bij Rick kreeg ik er ook 2, een met 30 weken en 1 na de bevalling in geval van een resuspositief kindje idd. Bij Joost kreeg ik er ook nog maar 1 toen Joost ook resuspositief bleek.
was dr al achter Lang leve de lijst haha, Tjah, ik mag ook door voor een essie, hebben we dr drie? of zijn dr nog meer Esther`s of Ester`s hier?