Ja het slaat toch ook nergens op om te zeggen dat Yolanthe ene hoer is, terwijl niemand haar persoonlijk hier kent! Jan smit en zij hadden tegelijk een andere relatie. En om iemand nou zomaar voor hoer uit te maken
helemaal eens. Op de kleuterschool is schelden misschien nog ok, maar als een volwassene begint te schelden komt het op mij nogal ordinair over. Vrij kinderachtig ook trouwens.
@ Charlie, ow shit.. ik ben nog geen 30, ben al getrouwd en heb een zoontje.. heb ik nu een probleem? Enne over J&Y.. laat ze het lekker zelf uitzoeken, de koek was wellicht gewoon op. Ik vind Yolanthe een leuke meid en Jan een leuk jong. Die komen vast wel op hun pootjes terecht. Moeder Smit moet zich er lekker niet mee bemoeien.
Ben ik het dus helemaal mee eens. Y&J zijn 2 volwassen mensen en moeder Smit moet zich er gewoon lekker buiten houden. Ik snap best dat ze boos is enzo maar om op deze manier met modder te gaan gooien is kinderachtig.
whahahahahahahahahahahahahah Die is geweldig.... Hopelijk verdient ze er wat mee... kan ze weer een mooie inboedel voor zoonlief kopen!! 8)
Dat huis, of tenminste dat stuk grond, had Jan al gekocht, nog ver voordat Yolanthe bij hem in beeld kwam hoor!! Sterker nog, toen was zelfs Ellemieke nog nieteens in beeld. Yolanthe is gewoon bij hem ingetrokkenn. Ik had trouwens op mijn 30ste genoeg geleefd hoor!! Ook kwa relaties.. De een is nu eenmaal eerder toe aan samenwonen en/of trouwen dan een ander.
pff jemig ik vind het te triest voor woorden dit! De eerste vraag, wat vindt Jan van dit intervieuw? dus die moeder zegt, hij was het er niet mee eens dat ze dit zou doen MAAR die moeder was het daar totaal niet mee eens want iedereen moest weten wat Yolanthe had gedaan. Sorry hoor hoe media geil kan iemand zijn, als mensen gaan zeiken over kledinghangers en gastendoekjes. Het zou je moeder maar wezen blegh!!
Wanneer laten ze die twee met rust vraag ik me af. Ik zou het ook niet fijn vinden dat als mijn relatie uit zou gaan (om wat voor reden dan ook) dat dit breed uitgemeten wordt in het nieuws. Vind het wel goed van Jan en Yolanthe dat ze zich er buiten houden. Beide een nieuwe relatie, en gewoon verder met hun leven. Die papperazzi's zijn af en toe net bloedzuigers.
Ik moet eerlijk gezegd erg lachen om dit hele circus. Heb dan ook helemaal niets met deze twee, in mijn ogen, oninteressante mensen. Maarja, het is toch een stukje publiek leedvermaak. Ik heb het hele gebeuren niet zo heel goed gevolgd, maar wat ik eruit begrepen heb is dat Jan zijn paling als eerste buiten de deur heeft laten zwemmen. Als dat waar is geef ik yolanthe groot gelijk dat ze z'n huis heeft leeggehaald. Zou ik ook doen als mijn vriend me zou bedriegen. Dat heet gewoon WRAAK.
Ik kan dat nergens terugvinden dat hij met een ander heeft liggen krikken terwijl ze nog wat hadden... Maar ik geloof het gelijk hahaha! In het tempo dat hij ze afwerkt...