Zwanger worden van een 2e...

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by bebietje, Jun 6, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    Nov 3, 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    Volgens mij maakt het niet uit of je klust tijdens een penicillinekuur. Als je lichaam het aankan wordt je zwanger (als het deze keer raak mag zijn) op het moment dat het lichaam het niet aankan gebeurt er niks. Volgens heeft het geen invloed op een eventuele zwangerschap, tenminste dat is mij vroeger verteld.
    Hoe doen de meeste het van jullie eigenlijk, hoeveel zijn jullie bezig met zwanger worden en hoe vaak doen jullie het?
    Wij vrijen (als we zin hebben, gelukkig meestal wel) om de dag want ik heb gehoord dat je dan de meeste kans hebt. Tijdens het vrijen zijn we eigenlijk niet echt bezig met het proberen zwanger te worden, dan genieten we gewoon vooral. Maar overdag denk ik er wel veel aan, ze zeggen dat je er niet teveel mee bezig moet zijn maar hoe doe ik dat??
     
  2. WannabeMama

    WannabeMama Actief lid

    May 22, 2007
    422
    0
    0
    Peniciline is een antibioticum, en als je dat slikt mag je niet zwanger worden. Ik heb net een kuur achter de rug en dit stond ook op de verpakking. Het kan namelijk schade toebrengen aan de ongeboren vrucht.

    Nu heb ik waarschijnlijk wel een ander soort antibioticum geslikt als jij, maar ik zou er niet zomaar van uit gaan dat je lichaam besluit of het het wel of niet aankan. Het beste is om voor de zekerheid even de huisarts te bellen. Succes!
     
  3. WannabeMama

    WannabeMama Actief lid

    May 22, 2007
    422
    0
    0
    Dat er niet teveel mee bezig zijn lukt bij mij ook niet. Ik heb (waarschijnlijk) over twee dagen mijn NOD en ben echt te nieuwsgierig. Maar denk niet dat het raak is, heb geen gevoelige borsten en dat had ik de vorige keer wel.

    Wat betreft het seksen is om de dag inderdaad het beste, rond vruchtbare periode lukt dat wel, maar voor de rest is dat wel wat lastiger met een kleine erbij!
     
  4. WannabeMama

    WannabeMama Actief lid

    May 22, 2007
    422
    0
    0
    @Dijkim, welkom en echt hartstikke stoer dat je het zo doet!

    @Kimm29, welkom en dat het maar snel raak mag zijn

    @B en N: wat jammer, op naar de volgende dan maar!
     
  5. lee74

    lee74 Fanatiek lid

    Oct 24, 2007
    1,031
    0
    0
    Zoetermeer
    pff nou zeg dat! Spontane sex kan echt veel leuker zijn :) Ik zit zo ie zo te denken om maar eens van die ovu testen te kopen. Bij mij zit er een verschil van 9 dagen in mijn cyclus dus vind het zo ie zo lastig plannen. Zijn er meiden die hiermee ervaring hebben? met die testen?

    wbt die kuur. Ik weet het niet. Wellicht ff de doktersassistente bellen?
     
  6. lee74

    lee74 Fanatiek lid

    Oct 24, 2007
    1,031
    0
    0
    Zoetermeer
    Hier het zelfde. rond de vruchtbare periode lukt het wel, maar verder lastig. Zeker nu Sandro al ruim een week 's nachts aan het spoken is...
     
  7. madchen30

    madchen30 Actief lid

    May 18, 2008
    282
    0
    16
    hier ook een kleintje
    wij hebben geen problemen met vaak genoeg...
    maar kan ook aan ons liggen hoor


    hier rare smaak in de mond, moe en vaak chaggo...
    zou eht... snap niks van ijn cyclus
    altijd 29 dagen vorige keer 37 dagen (vroege miskraam?)
    als ik 29 dagen aanhoudt zou ik 19/20 juli nod hebben
    hou ik afgelopen cyclus aan 29 juli
    wat zouden julli doen?
     
  8. TKL

    TKL Niet meer actief

    Wat we zouden doen?? ik zou gewoon afwachten in spanning. Deze maand geeft jou inzicht in hoe je cyclus weer is mocht je niet zwanger zijn.. En natuurljk flink duimen..

    Die smaak in je mond herken je natuurlijk wel!!! Ik had dat ook zo erg en hoopte toen ook gelijk op dat ik zwanger was het is tenminste een symptoom!!!!!!
     
  9. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    Nov 3, 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    Ik zou ook gewoon afwachten, het is heel vervelend als je menstruatie ineens later begint daar wordt je zo onzeker van, ik weet er alles van. Bij mij is het door de pcos maar na de bevalling van mn zoontjes was ik 5 maanden heel regelmatig en ineens zater er weer 37 en 49 dagen tussen echt heel hinderlijk zeker als je zwanger probeert te worden. Ik heb ovulatietesten gebruikt bij mn zoontje maar bij mij gaven ze niet duidelijk aan wanneer mn eisprong was maar dat kwam ook door de pcos. Een vriendin van mij heeft ze ook gebruikt en bij haar gaven ze juist weer duidelijk aan dat ze een eisprong had. Het ligt dus aan factoren of ze het wel of niet goed doen. Over het algemeen horen ze het gewoon goed te doen.

    Ook raar hè van die penicilline ik heb een kuur gehad voor ik zwanger werd van mn zoon en bij mij zeiden ze dat het geen kwaad kon als je zwanger werd. Er stond toen ook niks in de handleiding. De arts zei dat ik als het niet goed was gewoon niet zwanger zou worden. Zo stom dat iedereen dus wat anders zegt en schijnbaar mag je het dus niet gebruiken als je zwanger probeert te worden (of moet je niet proberen zwanger te worden natuurlijk). Nou ja vraag het inderdaad even bij jouw arts na dan heb je iig zekerheid.

    Wij klussen dus wel om de 2 dagen dat kost geen moeite ondanks dat we een kleintje hebben maar het blijft toch echt in mn hoofd spoken, maar zal dat niet altijd zijn als je bewust zonder bescherming vrijt dan ben je toch ergens altijd bezig met zwanger worden.
     
  10. RomyDani1719

    RomyDani1719 Bekend lid

    Oct 19, 2008
    637
    0
    0
    verkoopster
    purmerend
    hallo allemaal.

    ook wij zijn bezig voor een 2de.
    ik had gister me menstruatie moeten krijgen maar deze is nog steeds niet verschenen, ik heb vandaag een test gedaan deze gaf negatief aan, wel ben ik al geruime 3 dagen met vlagen misselijk en wat lichte krampjes in me onderbuik, ik ben zo benieuwd of het nou raak is of niet! ...

    ons eerste dochtertje is 16 maart 2009 bij een controlle in het ziekenhuis overleden in mijn buik (41 weken 4 dagen) en ben bevallen op 17 maart 2009 ( 41 weken en 5 dagen ) van Romy*.

    heb gister contact met me dokter gehad dat ik maandag nog ff opnieuw moet testen, slaat hij dan weer negatief uit en ook nog steeds geen menstruatie dan gaan ze een bloedtest afnemen. ik kan echt niet meer wachten wil het nu echt weten.

    groetjes shellie
     
  11. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    Nov 3, 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    Lieve Shellie,

    wat vreselijk dat je dochtertje in je buik is overleden terwijl ze al helemaal voldragen was, wat een verdriet zullen jullie hebben!
    Ik hoop zo voor je dat je nu inderdaad zwanger bent en dat het allemaal goed mag verlopen zodat je alle liefde die je voor Romy hebt opgespaard kunt geven aan haar broertje of zusje.
    Vervelend dat je nog een week moet wachten van de dokter met opnieuw testen, maar als je wilt kun je toch zelf over een dag of 2 nog een keer een test doen als je menstruatie nog niet op gang is gekomen. Ik ga heel hard voor je duimen dat je wel zwanger bent, ik weet hoe welkom het is en hoe graag je wilt.
    Ik heb een vroeggeboorte meegemaakt met 21 weken, dat is helemaal niks in vergelijking wat jij hebt meegemaakt maar ik kan wel begrijpen hoe graag je weer zwanger wilt worden ondanks alle angst die het met zich mee zal dragen.

    Heel veel sterkte met het verlies van Romy en met het wachten op een positieve test.
     
  12. Bianc76

    Bianc76 Actief lid

    Jun 28, 2009
    310
    0
    0
    Eigenares van reclamebureau
    in de buurt van Venl
    Hallo, ja even dokterass. gebeld, en zij raad het af, deze kuur mag absoluut niet geslikt worden door zwangere vrouwen. Dus is het ook niet verstandig om nu proberen zwanger te worden.
    Gister was mijn laatste dag van de kuur en die zit nog een week in je lichaam. Stel dat ik komende dagen aan zou tellen, dan krijgt het vruchtje al deze stoffen nog binnen! Dat risico wil ik niet lopen. hmmm dus we mogen de komende dagen niet sexen.. ja... of met condoompie natuurlijk.. bleh!

    Jammer! Maar ach dan gaan we half augustus in zuid Frankrijk maar verder klussen.. ook mooi! Kan ik met zekerheid een lekker wijntje drinken!
    De rest succes, Ik kijk hier evengoed met jullie mee!

    Groetjes Bianca!
     
  13. Sandra82

    Sandra82 Bekend lid

    Nov 3, 2008
    727
    0
    0
    Ben sociaal pedagogisch hulpverlener maar ben nu t
    In de buurt van Utrecht
    Jammer Bianca, maar ja wel het beste om dan inderdaad niks te doen, ja of met condoom inderdaad maar ja of je daar op zit te wachten. Maar dan mag je op vakantie dus weer klussen is ook wel weer leuk. Lekker in het zonnetje even genieten!
     
  14. lee74

    lee74 Fanatiek lid

    Oct 24, 2007
    1,031
    0
    0
    Zoetermeer
    @shellie25, wat een vreselijk verhaal zeg. Ik zit met tranen in mijn ogen.. Knap dat jullie nu bezig zijn voor een tweede! Ik hoop voor je dat het raak is.

    @Bianc76, vervelend dat je moet wachten maar wel beter dat je het gecheckt hebt. Geniet lekker van je wijntje en de vakantie!
     
  15. TKL

    TKL Niet meer actief

    Mijn god wat verschrikkelijk Shellie.. En wat dapper dat jullie er toch weer voor gaan... Ik zal duimen voor jullie..
     
  16. kiss87

    kiss87 Fanatiek lid

    Jun 6, 2009
    2,046
    0
    0
    Hey meiden!!

    Vandaag zou er een innesteling plaats kunnen vinden. ik voel echter niets nada.. maar weet dat je het niet hoeft te voelen. ik hou de moed er nog even in, al denk ik nu al dat het deze maand niet raak zal zijn!
    Nog ruim een week en dan weet ik het..

    Kussies
     
  17. madchen30

    madchen30 Actief lid

    May 18, 2008
    282
    0
    16
    shelly

    wat erg voor jullie,
    ik hoop dat je nu zwanger mag zijn van een brusje voor Romy.
     
  18. RomyDani1719

    RomyDani1719 Bekend lid

    Oct 19, 2008
    637
    0
    0
    verkoopster
    purmerend
    dank jullie wel,

    tot nu toe nog steeds geen menstruatie te bekennen, en vandaag weer negatief getest ... als er maandag nog geen menstruatie is dan toch maar even de dokter bellen voor een afspraakje. ben nu 2 dagen over tijd.

    zal even opschijven hoe of wat.

    17 juni menstruatie
    7 juni klein beetje roze/bruinige afscheiding op wc papiertje ( veegjes) 9 juni was dat weer weg.
    ook had ik wat krampjes/steekjes links onder in me buik (geen menstruatie krampen)
    afgelopen 4 dagen ben ik wat misselijk met vlagen vooral savonds als ik naar bed ga.
    ik heb ook geen gevoelige borsten.

    wie komt dit bekent voor?

    groetjes shellie
     
  19. WannabeMama

    WannabeMama Actief lid

    May 22, 2007
    422
    0
    0
    Welkom Shellie! Wat een verhaal, hier ook tranen. Ik hoop dat jullie inderdaad snel een broertje of zusje voor Romy krijgen. Die krampjes waar je het over hebt zou je eisprong kunnen zijn geweest. Bedoelde je misschien juli ipv juni? Dat zou betekenen dat je ongeveer 14 dagen later je nod hebt. Spannend..

    Hier zijn helaas vandaag de duivels verschenen...was natuurlijk ook 'too good to be true' geweest. Op naar de volgende ronde!
     
  20. RomyDani1719

    RomyDani1719 Bekend lid

    Oct 19, 2008
    637
    0
    0
    verkoopster
    purmerend
    ik bedoelde 7 juli sorry hihi ...
     

Share This Page