zucht! alles in de mond

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Eefke84, Jul 17, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    ;);)

    sta ik net bij de appie boodschappen te doen. en wil afrekeken aan de kassa en ik had die portemenee waar je zegels op moet plakken even in de kar gelegd om aan de cassiere te geven. (spaaractie)
    wat denk je.... zit mijn kleine heerlijk aan die kaart te sabbelen dus dat ding was helemaal nat. dus ik zeg tegen die meid achter de kassa: ja sorry hij is een beetje nat:). gelukkig kon het grietje dr ook om lachen en was het geen probleem.en marinte? die zat net te kijken van: ja mam, goed gedaan he?:D

    zucht.... jullie ook van die eetgrage kindjes?:)
     
  2. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    Nov 16, 2007
    10,986
    116
    63
    ja hoor alles wat bij Nathan in de buurt komt gaat in zijn mond:D
     
  3. Marnick

    Marnick Fanatiek lid

    Mar 16, 2008
    1,167
    0
    0
    Haha, heel herkenbaar!

    Vorige week was d'r papa jarige en kleine meid had op kdv iets moois voor hem gemaakt. Cadeautje was verpakt in oranje papier, beetje crepepapierachtig. Zij zit daar lekker mee te knisperen, papa pakt ander cadeautje uit, wij letten dus even niet op en we kijken weer: hele mond oranje!

    Schrok er eerst ook nog van, ze had echt iets in haar mond en zat er lekker op te kauwen. Hehe, en brood eten, ho maar :D
     
  4. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Hahaha, geweldig!!! Een beetje wortelhap-taferelen dus, :) Hier roepen we altijd dat ze een worteltje is als ze wortelhap gehad heeft: oranje hoofd en oranje haar... ;)

    Maar herkenbaar: hier gaat ook echt alles in haar mond. Laatst belde ik naar huis vanaf werk. Thirza bij papa op de arm, wij aan het praten en ineens:
    GRWSP&%#HGRTDFWS&**$#-kwijl-hv$#fxdhtxVF*^%XHfcgvh
    Had Thirza de telefoon in haar mond... :D
     
  5. lob

    lob Fanatiek lid

    Nov 27, 2007
    2,646
    0
    0
    brabant
    hier ook ALLES in de mond! vorig weekend lag er een andere baby naast hem op zijn speelkleed en hij probeerde zelfs die hele baby in zijn mond te stoppen :D
     
  6. cvwinkoop

    cvwinkoop Bekend lid

    May 31, 2007
    653
    0
    0
    Student
    Veenwouden
    Haha dat is wel heel erg ernstig. Jonathan stopt ook echt alles in zn mond, pas had papa zn schroevendraaier niet opruimd, ik kon nog net stoppen dat Jonathan de schroevendraaier (met punt eerst) in zn mond stopte. Oh ja, de schommel is ook erg lekker...
     
  7. saartje32

    saartje32 Actief lid

    Oct 29, 2007
    287
    0
    0
    Hij had laatst mijn neus te pakken:D En hij heeft al tandjes:D. Eerst was sabbelen en kauwen op vingers ook nog wel schattig, maar nu met die tandjes laat je dat voortaan wel uit je hoofd;).
     
  8. Athina

    Athina VIP lid

    Oct 31, 2007
    23,838
    3,358
    113
    zwemjuf
    zuid-holland
    ha dat gebeurd hier nog steeds ;) maar papa heeft hier vaak haar speentje tussen zijn tanden als hij z'n handen vol heeft hihi, dus dan hapt ze naar haar speen en soms vergist ze zich en zit de speen er niet :) .

    Maar dat eten doet ze nog steeds pfff. Op (strand) vakantie heeft ze heeeeel vaak haar speentje in haar mond gehad overdag (tegen onze principes in eigenlijk) maar dan stopte ze er tenminste geen zand, kiezelsteentjes, stokjes, gras etc etc in. Tenzij het iets heeeel lekkers was, dan spuugde ze haar speentje er nog wel voor uit...

    Maar ze heeft hier al wel wat stukjes papier op hoor...
     
  9. zwelgje2000

    zwelgje2000 Actief lid

    Jun 9, 2009
    224
    0
    0
    Leerkracht
    Brabant
    Alles in de mond en de mond op alles....
    Ze gaat met haar tong op de tegels van de keuken en kruipt dan achteruit, resultaat: een slakkenspoor!:p Getsie!
    Achja, zo wordt het immuunsysteem versterkt, toch?!
     
  10. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    vandaag was het weer: de strik van de gordijnen.
    koordje van mn fototoestel
     
  11. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    Oct 7, 2007
    7,759
    3
    0
    mama!
    Ja haha,
    Ze geeft nu ook heerlijke natte tongzoenen op mijn wang en in mijn nek. Wel lief hoor.
    Laatst mocht ze touwtje trekken op de kermis, ik zei kies er maar een uit :p:
     
  12. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    wat een moppie! is ze ook 5,5 maand joh? dan is het net zon lieve bolle als ik heb. lekker van dat babyspek hahaa
     
  13. Uk80

    Uk80 Fanatiek lid

    Hier moet ook alles in de mond. Alleen het pakken is soms nog een beetje moeilijk (hij is 2,5 maand te vroeg geboren). Als het pakken met zijn handen niet lukt gaat hij rammen en dan krijgt hij het vanzelf óf hij gaat er met zijn mond naartoe ipv dat hij zijn hand naar zijn mond brengt. Hij is in ieder geval inventief :D
    Maar soms is hij ook weer razend snel en heeft ie voor je het weet jouw vinger in zijn mond om vervolgens keihard te bijten met die vlijmscherpe tandjes! Dat doet echt heel zeer. Van de week tot bloedens aan toe ;)
     
  14. Poohbeer2

    Poohbeer2 Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    4,239
    9
    38
    Hier nog zo'n meid. Op het gras spelen is onmogelijk. Om de haverklap heeft ze gras in haar mond en doordat die sprieten lang zijn wordt het kokhalzen. Ook zand en aarde is erg lekker, en papier. De folders worden hier helemaal opgegeten als je niet oplet. En inderdaad eten... ho maar
     
  15. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    nou die van mij eet dus ook nog es alle eten op wat ik dr geef. tis net een vuilcontainer;)
     

Share This Page