mini: grappig he hahaha wij hebben soort van hetzelfde. gisteren met de BBQ ook: jij geen lekkere rode wijn? ben je ziek? ik dacht je moest eens weten hahaha
waar? meiden ik heb zo werkoverdracht inverband met vakanties dus als ik jullie niet meer spreek: een heel fijn weekend niet te veel kletsen hier en tot maandag!
Dames ik stond net heel snel op, en kreeg meteen een erge steek in mijn rechter kant onder in mn buik! bleef een paar seconden aanhouden! Er zal niet iets mis zijn toch? is dit erg?? Maak me zorgen! over een paar seconden was het over maar toch denk ik er nog steeds aan..
Nee meid er is echt niets aan de hand ik heb het ook al een paar keer gehad. Jij bent ook al zo bezorgd ondaks je goede echo haha ik ken het. Meid ik denk dat wij eens meer moeten gaan genietenvan onze zwangerschap. We hebben gewoon over 7 maanden een prachtige baby!!!
Ninja meid ja klopt dit is echt erg! Ik hoop dat wij over 7 maanden een gezond baby hebben in onze armen ik ga echt genieten na mijn tweede echo, dat beloven ik jullie Maak me te veel zorgen en weet dat het voor niks is
Dat hoop ik ook voor je meid. Het is niet niks, maar onthoud dat er ook positieve verhalen zijn (zoals bij onze FutureMama). Als het prettiger voor je is om even niet teveel hier te zijn, dan begrijp ik dat, maar voel je alsjeblieft altijd welkom om over alles te schrijven. Ik duim voor een goede 2e echo!
@Ninja: goed nieuws meid. Nu een beetje vertrouwen krijgen! @Duster: ah bah, wat een nare reactie. Toch denk ik dat je er goed aan hebt gedaan om het te zeggen, want hoe zouden ze reageren als je het vertelt op je eerste dag? Jij bent voor jezelf nu in ieder geval eerlijk geweest. Officieel mag het ook niet om je hierom af te wijzen, maar dan verzinnen ze wel iets anders. Maar ja, of je daar iets mee wilt doen... da's ook niet leuk werken. Ik vind dat je het goed gedaan hebt! Pluim @Jewel: gefeliciteerd!
@Bien: zal ik ff bij je langs komen van de week, ben toch vrij. Kan ik gelijk je belly talk ff lenen Whahahaha.... Goed dat je het hebt kunnen horen meid! @laura: kan me voorstellen dat je schrok, maar moest toch ook wel een beetje lachen om je verhaal. @Melek: ik moet dinsdag ook, zullen we samen duimen? Die steken klinken als bandenpijn. Irritant maar onschuldig! Ik had het in mijn eerste zwangerschap ook erg. @Jenna: ik kan het me helemaal voorstellen hoor, dat wachten is gewoon rot. En je hebt inderdaad geen zekerheid... Succes met wachten. @Naomi: dus toch, bah want een naar nieuws. Na zo'n lange tijd. Ik hoop dat je het een beetje kunt verwerken en hopelijk snel een nieuwe test mag hebben. Knuffel...
Hier alles goed, mijn buikje begint wat steviger te worden en mensen beginnen het echt al te zien. Dus ik vertel het ook gewoon maar. Vandaag van mijn moeder zo'n lange ketting gekregen. Niet zo'n belletje, maar gewoon een mooie lange ketting die wel op mijn buik valt met zwart, wit en zilver. Erg mooi! Kan ook nog na de zwangerschap Verder geen nieuws, beetje aan het aftellen naar dinsdag.
hoi naomi: wat balen!! zo boos om worden eigenlijk je was al zo ver! dan toch weer dit :S bah.... waar komt dat die 97% vandaan pfff. ik heb het met je te doen. heel veel sterkte. Duster: jammer van je solicitatie, maar eerlijkheid duurt toch echt het langst!! misschien eerst maar ff lekker genieten van je kleintjes kan nog zo lang werken... maar het is jammer als net de juiste baan voorbij komt. mootje
@ Jenna, meid wil je veel sterkte en succes wensen met wachten en de echo straks! Ik ga duimen voor je! En ik begrijp het zeer goed als je je afzijdig houdt! @ Naomi, meid ik wil jou ook nogmaals sterkte wensen! Vervelend om te zien tijdens een echo dat je lichaam echt bezig is met een MK Hoop voor jou op een snelle goede test! @ Angelsfire, wat een schatjes zijn dat! Leuke foto!
hoi dames, geen puf om bij te lezen, was weer 2 dagen niet geweest en hier wordt zoveel gekletst dat je eerst een halve dag aan het bijlezen bent hahaha Gister mindere dag gehad, gehele dag beroerd en nergens zin aan, na het werk op de bank gelegen en lekker niks gedaan. Vandaag ben ik jarig, dus heb het hele huis vol zitten met visite vanavond, niet echt zin aan! Ben zo moe..pffff Morgen ook nog de gehele dag visite. Nou ja als ze er maar eenmaal zijn, dan is het wel gezellig! @ meiden met een "slechte" echo: Sterkte!!
Gefeliciteerd leonie!!!! Ik vier vanavond ook me verjaadag alleen ben ik pas maandag jarig maar dan ben ik op vakantie een fijne avond geniet er een beetje van
fijne avond ninja!! ik ga zo de ramen maar schoon maken denk ik.. je ziet bijna niks meer!tis al een hele poos droog.. dus kunnen een gokje wagen!