September 2008 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door jekkia, 27 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Tweety: Ja mama :)
     
  2. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Oja, ik was toenstraks met Aimar 'de koe zegt: BOE!' aan het oefenen...geen succes want meneertje gaat alleen maar hard lachen als mama BOE roept maar zelf wat zeggen ho maar. MAAR als ik 'MIAUW' zeg, kijkt hij meteen naar de kat :D Ik dacht eerst dat het toeval was, maar hij deed het elke keer weer, zo grappig!
     
  3. Miracle08

    Miracle08 VIP lid

    6 mrt 2008
    6.426
    0
    0
    Verkoopster
    Noord brabant
    Eva: hihi , ik snap je wel ;)

    Ik ben er van tussen , me hubje wil aandacht :D

    Alvast weltrusten en tot morgen !
     
  4. ik ga zo mijn bedje opzoeken

    truste!!

    xxxxxxxxxxxxxxxxx
     
  5. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Wat wordt het rustig hier zeg.......misschien wel slim om dan ook maar mijn bedje op te gaan zoeken :(.....
     
  6. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    @eva goed zo kom er maar weer uit hihi
     
  7. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    hej er zijn er nog veel meer online hoor he jekkia,pupke, miracle en anno nog
     
  8. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Ze praatten dus gewoon niet tegen me :( ik word volledig genegeerd :(:(:(


    :D
    Meiden ik ga slapen. Slaap lekker straks!
     
  9. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    De meeting was weer super! (wanneer eigenlijk niet?;))
    Vond het leuk om de workshop te geven en gelukkig viel het voor (bijna iedereen :p) hardstikke mee. Ben nu mijn Boots van Dora hier maar aan het afmaken. Dus Tweety volgende week krijg je Bootsshirt voor Renee en dat andere shirtje voor Robin van mij. Ruilen tegen dvdkopie? :D dan stuur ik gelijk een lege dvd mee :p

    Steen erg mooi huis heb je. Zou je mij de groepsfoto's kunnen doorsturen? (als ik ze van deze site pak heb ik zo'n ienieminiformaat :D)
    Leuk om jou ook eens in het echt te zien. Je bent in het echt net zo gezelli :D

    Tweety Lekkere taartenbakster:D was Robin toch een lekker ding. (de anderen ook erg bedankt voor het lekkere eten en de gezelligheid) Zat ook vol nog van die taart en al dat andere lekkers. Mocht van Ivo geen toetje omdat ik mijn bord niet had opgegeten.:D

    Jannes wat mooi! ze moet echt een eigen winkel beginnen. Ze mag voor mij ook wel een taart maken voor Matice zijn verjaardag. Wauw! (heb je ook voor mij de link van haar hyves?)
    Ben wel benieuwd hoe Sara het shirtje staat.

    Parr GO KATE! GO KATE! :D
    (hi hi wacht maar als ze straks loopt dan verlang je soms weer terug naar de tijden dat ze nog niet kroop)

    Miracle je bent toch niet met de bus vanuit Milsbeek naar huis gegaan? :$ Of was dat vanuit Eindhoven?
    Was trouwens erg leuk om jou te ontmoeten (heb me nog niet eens voorgesteld, maar ik zat naast je -voor het geval dat je dat nog niet doorhad ha ha-)
    gefeliciteerd met de 10 maanden van Jaimy!!!!

    Anno jammer van de test

    Funny tjeetje zeg das ff flink schrikken.

    Missy heb je heel de middag niet kunnen verstaan met je Utregs:p:D

    Queen wat goed van Kyani! Matice doet ook pogingen (hij kan het wel lange rechte stukken maar zijn zus jat meestal de loopwagen van hem)
    sjips, zie net te laat dat Baby te huur erop is geweest.

    Ingeltje heb je mijn hotmail nog? wil ook graag de foto's.
    zit Eva nog in de hoek? ah, lees het al Tweety heeft haar eruit gehaald :D

    Ben heelhuids thuis gekomen, alleen inparkeren lukte niet ha ha (ter notinie: heb 2 jaar geen auto meer gereden en vandaag voor het eerst een lang stuk gereden in m'n uppie. Me proud! :D)
    Binnen was er een speelgoedbom ontploft en kreeg gelijk van Raven een dikke knuffel en welkomskus en matice wilde mij gelijk in mijn neus bijten (of was het een mislukte kus poging :D)
    Ivo heeft eten gekookt, de kids naar bed gedaan en gaat straks nog voor mij de was ophangen dus ik ga nu hem van de bank af jagen en ga er lekker zelf opliggen. Morgen weer werken, mijn vakantie is helaas alweer voorbij :x
     
  10. jekkia

    jekkia Fanatiek lid

    Eva, hoe kunnen we jou nou negeren ha ha
    slaap lekker meid.
     
  11. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    jekkia baby te huur neits gemist!
    was alleen voorstellen en de vakntie plaats en zwanger volgende week pas baby's
    en bevallling van een koe ipv mens!
     
  12. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    @jekkia heb je niet tegen ivo verteld dat een bord op eten erg zwaar op de maag ligt en erg veel geld aan servies gaat kosten op die manier? je wil disco hebben zeker :)
     
  13. 4days

    4days Niet meer actief

    Hoi dames!!

    Meeting was LEUK LEUK LEUK! :D

    En fotoos (van Ingeltje) zijn erg erg erg... :) ;)

    Maar ut was echt super! :D Alleen een beetje sneu dat Eva de hele tijd door iedereen genegeerd werd!

    Anno -> Het kadootje (jaja, het is er toch nog van gekomen!) was super!! :D Ontzettend slim dat je maatje 86 had genomen, hahahaha! :D heel erg bedankt, vond t echt heel erg leuk!!

    Groetjes!!
     
  14. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Zo heel laat gegeten hier, we zijn nog even naar de kermis gegaan met Julian tussen 18 en 19. Julian is in de draaimolen geweest, heeft met water gespoten (nouja eigenlijk papa en mama want julian snapte er niets van) en heeft een stuk suikerspin gegapt en in zijn mondje gepropt hihihi prachtig, dat koppie! "Hmmmm suiker en kleurstof!!"
    Toen hij op bed lag sla klaargemaakt en daar rond 2030 van gegeten :$

    Ik kreeg nog de vraag waar ik voor wilde sparen bij nutricia met de streepjescodes; ik heb ff plaatje gezocht (pff heb 9 kaarten nodig :$ met 20 codes = 180 streepjescodes haha)
    Dames: SUPER bedankt voor de codes, dankzij jullie heb ik nu al 1 kaart vol!

    http://www.nutriciaspaaractie.nl/product/knikkerbaan/knikkerbaan.html
     
  15. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    ingeleltje ik zal voor je sparen!
    welke merken mocht nog meer???
     
  16. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Nutricia olvarit en bambix! Alvst bedankt!
     
  17. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    @ingeltje heb hier nog codes liggen ik spaar rustig door. heel gaaf die knikker baan.

    @cossy jij had toch die macaronie salade gemaakt? zo ja kan je mij het recept geven was heel lekker.
     
  18. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    oki ingeltje, het zal nei tsnel gaan want heb heir niet veel potje enzo.maar spaar ze op!
     
  19. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    :x:x:xPfff 2e poging, was net klaar en verkeerde knop :x:x:x alles weg...

    hoop dat ik niemand vergeet? *krab krab*

    Jojanneke: leuk je in het echt gezien te hebben nu! Je bent een super leuke meid, vond het ook echt leuk hoe je vol liefde over Sara sprak, je geniet echt van haar! (oh en je tapas waren heerlijk)

    Tweety: bedankt voor de heerlijke taarten, ze waren supermooi en lekker! Robin is echt een snoepie!

    Wupje: ook leuk jou te ontmoeten, je bent een heerlijk, grappig mens! (en had jij dat lekkere pizzastokbrood mee? lekker!!)

    Cossy: lekkere pastasalade had je meegenomen, hij was niet helemaal op haha maar jij had nog 30 dames verwacht natuurlijk :p was gezellig knutselen!

    IrisB: oh die scones waren misdadig lekker... NOOIT meer doen hihi en nog bedankt dat je me niet hebt geslagen met deegroller cq kwast:D

    Pupke: Wat heb ik om je gelachen, ben dol op jouw humor (zou het iets te maken hebben dat het op de mijne lijkt?) en je ogen zijn prachtig hoor (zeg jij nu ook dat ik geen raar gezicht heb?)

    Parr: leuk je weer te zien snoepie!! Je shirts waren echt gaaf, mooi lettertype! En heel leuk het filmpje van Kate en papa die haar aanmoedigt

    Eva: maf mens! Wat waren we lekker aan het klunzen he! Olie bij de tapas, allebei vergeten een blaadje tussen ons shirt te doen... zucht... mutsen... :p
    (en jullie bedankt voor de lekkere broodjes)

    Missy: echggggt ggggggezelliggggggg dat je er was, we hebben nu ggggggelukkigggggg wat meer kunnen kletsen dan de voriggggggge keer. En je Utregggs? Niet opgevallen hoor!

    Pisum: Super dat je er was, heb weer erg gelachen om je droge humor!:)

    Jennifer: ook maar kort gesproken, maar vond het erg leuk dat je erbij was! Je bent een lieve meid en je was even verlegen, maar goed losgekomen hoor ;)

    Yashica: meis wat had je veel energie in je workshop gestoken! Heel erg lief van je, al dat werk en we mochten gebruik maken van al je spulletjes, bedankt!

    Steen: bedankt voor je gastvrijheid, mooi huis, en je hebt super gezorgd voor ons :) heb je niet veel gesproken, maar dat heb je als je gastvrouw bent, busy busy!
     
  20. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Hè ik ben er ook nog effe. Vanmiddag toen Kyano wakker werd nog even naar vrienden geweest voor de verjaardag van hun dochtertje. Het is dat stel waar ik al over vertelde dat gaat scheiden. Ze hebben een gesprek met de advocaat gehad en hun huis komt te koop te staan :( Zo raar als je daar dan nu op bezoek bent. Eigenlijk lijkt alles hetzelfde maar toch is de werkelijkheid heel anders :( Raar einde na zo'n gezellige middag.
    Net ook lekker baby te huur gekeken. Ze zijn nog zo onvolwassen, wacht maar tot volgende week :)

    Miracle hmm de terugreis iets minder verlopen, dat is balen. Jeetje en dan ook nog verbranden :(
    Heet jouw lieffie ook Dennis?

    Parr echt goed van Kate hoor!!

    Queen Kyani gaat echt geweldig!

    Eva ha ha je was een gezellige kletstante hoor! Ik vond je erg amusant :D
    Gelukkig dat Aimar doorsliep.

    Ingeltje foei foei die foto :x :D ;) Hi hi hubbie heeft al getest of ik werkelijk zo stout was.........test geslaagd! :p ;)
    Je bent ook een schat!

    Meiden welterusten allemaal!
     

Deel Deze Pagina