Mij mag je echt 's nachts wakkermaken voor Mexicaans. Ik vind alles lekker, maar Mexicaans staat met stip op 1.
Engels Iedereen verklaart me voor gek, maar ik kan in Engeland altijd heerlijk eten, vooral de toetjes, en het gebak, en cornish pasties, en die grote stukken vlees..... oooh heerlijk
Chinees...maar wel het chinees dat ze in china eten (hond/kat/slang/hagedissen etc. niet mee gerekend uiteraard)
ooohhhh ja engelse toetjes...warme puddinkjes enzo...alleen het gefrituurde brood met een spiegel ei en gefrituurde Mars mogen ze van mij aan de andere kant van de noord zee houden hoor!
brrrrr...heb toen ik 16 was een week bij een engels gastgezin gezeten en bleven daar dan ook uiteraard eten...en brrrrr vond t echt niet lekker echt baggervet; zelfs t ontbijt vond k niet lekker (wit oud geroosterd brood met een of andere marmelade met sinaasappelsmaak; was ook echt het enige beleg, gelukkig hadden ze ook cornflakes)