isabella kruipt er dan heen gaat tegen de stofzuiger staan.. en draait dan aan de toeren knop, en leuk dat ze het vind...8)
heb vandaag trouwens een fotoalbum gemaakt en besteld van justin zijn eerste verjaardag. krijg hem volgende week vrijdag binnen met een beetje geluk! ben erg benieuwd. Als die leuk (ook) is geworden dan ga ik er ook nog 1 maken van zijn hele levensjaar.
Nou als Rick in de zandbak heeft gespeeld is het eerste wat hij daarna zegt......"mama schoentjes vies", dan moet ik dus ter plekke zijn schoenen van zand ontdoen. Ik vrees dat hij dit van mama heeft.....ik wilde vroeger ook echt wel schone kleren aan als ik ook maar een vlekje had .
via waar heb je hem laten maken? ik heb alle foto's zelf besteld en moet ze gaan inplakken.. ook leuk
Als Joost in de box zit en hij staat in de buurt (aan), dan probeert hij 'm wel aan te raken en vast te pakken (de slang) enzo....dus wat het precies is, weet ik niet...8)
Dat eerste levensjaar heb ik gedaan voor beide oma's met Kerst . Ik moet nog steeds Joost z'n fotoalbum afmaken..........denk dat ik toch opa maar in moet schakelen
albelli, was eerst albumprinter.com. Is best makkelijk je moet alleen het programma downloaden. ben ik niet zo'n voorstander van maar had al 2 eerdere albums gemaakt en die zijn ook heel mooi geworden. Heb nu voor het eerst hoogglans gedaan. 24 pagina's 17,95 geloof ik
hihi daarom heb ik het nu meteen gedaan!! dat andere album komt er ook wel, maar dat ga ik niet in zo'n rap tempo doen. dat vergt wat meer aandacht vind ik zijn ook iets meer foto's!!
Zou zomaar kunnen.....ach zal best goed komen! Hoewel....Rick heeft ook nog steeds een beetje angst; niet zozeer voor de stofzuiger maar wel als ik de stang eraf haal, dus alleen het gebogen stukje en de slang zeg maar overhou....dan kan hij volledig in paniek raken