Ow haha toch minder rustig nu Ja idd frusty he Ninos! Bij jou helemaal nu! Heb je ook steeds zo'n zenuwachtig gevoel?? Ik hoop dat je ongi wegblijft! Zou zo gaaf zijn als je nu zo net na je trouwen zwanger bent!! Net als Maaik! Haha dan lijken jullie echt niet normaal op elkaar! BAbebabe, Ninos en JOwjow (en natuurlijk alle andere wachters) IK DUIM ALS EEN GEK!!
Hei, Frustie is het zeker! Zou iid helemaal gaaf zijn als Maaik en ik allebei zwanger zijn precies na ons trouwen, haha! Alleen heb ik er toch niet zo heel veel vertrouwen in dus. Ik blijf ook duimen als een gek, voor mezelf, voor jou en voor de rest!!! Ik duim m'n duimen blauw, haha!
Ik heb een laminaat/parketwinkeltje die om 10 uur opengaat, haha dus je begrijpt dat ik nu écht weg moet Tot later!!
pfff, het lijkt wel of de tijd stil staat, elke minuut kruipt voorbij en ik kan maar aan een ding denken, werkelijk! Manlief ligt helaas met migraine op bed. Moet mezelf even gaan afleiden anders flip ik helemaal door! Ik ga beginnen met douchen denk ik, dan naar buiten. Lekker naar het strand. Misschien toch maar gaan joggen? Als er een beebje zit schijnt ie dat wel te kunnen hebben. En zo niet ren ik de duivels los, goeie tip die ik hier las
Nog steeds geen bloed gespot. Hopelijk blijft dat ook zo. Net lekker gemasseerd. Heerlijk is dat toch. Half uur was wel zo voorbij. Jammer aan de ene kant. Voorlopig ga ik nog niet testen. Tenzij ik echt zw klachten krijg, maar die heb ik nu nog niet. Ook geen gevoelige borsten wat ik meestal wel heb een week voordat ik ongie moet worden. Heb nu ook geen drang om te testen. Wij gaan hier weer verder met verbouwen. Fijne dag verder iedereen.
Morning ladies! @ Tante: Haha, ik zag dat jij de "Michelle-soap" ook hebt gevolgd. OMG wat een dom wicht is dat zeg. En ineens ging het topic alleen nog maar over dat er een paar meiden bijna mochten testen en over jou goede nieuws, vond het echt hilarisch!
Ja ach je moet wat, wat een kind joh en dan zojong zoveel adviezen geven die haar zijn verteld. Tegn iemand die nota bena 22 jaar is.. Pff wat een ding zeg :!!!
goedemorgen allemaal!!!!! Bedankt voor alle felicitaties!! ik begin het nu zelf ook te geloven! dus zo maar eens op zoek naar een nieuwe banner Hoe is het hier? nog nieuwtjes gemist? en ik duim me gek, ik verwacht van ninoskha nog echt een positest en daarna die van tante
Maayki man Ik had het echt gemist.. Ze zeiden het gisteravond ik zat tegen het plafond wat geweldig ... GEFELICITEERD Joh ik weet niet hoelang ik nog wacht, ben echt kotsmisselijk weer en trekjes bij me BM . Heel vreemd. Owja het gevoel of zit er een wokkel in me maag bah!
Nou idd, wat een portret..... @ Maaiky: Wat heb ik nou gehoord?! Een posi-test!!! Heb je een foto? Echt super joh, gefeliciteerd
oooh hou je in tante!!!!! je kan het! als je de 31e test heb je veel meer zekerheid!!! en duimen wij ons de blaren hier!! straks komt mijn nichtje logeren :d moet zo dus nog even aan de poets!! maar eerst een andere banner @mermaid; foto in me album
goedemorgen, hoefde niet veel bij te lezen! goed gedaan lady's! @hier nog geen ongi, wel wat afscheiding te bekennen, wat erop kan duiden dat de duiveltjes vandaag of morgen komen. maar ja dat had ik afgelopen week ook 1 dag, daarna niets te bekennen. ik heb braaf mijn testjes laten liggen vanochtend, denk morgen!