Juli 2008 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Miss Sil, 28 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    heerlijk, das al een goed begin.
    Ivy is nog steeds bezig om in slaap te vallen. ze ligt in ieder geval en ik hoor van die inslaapkreuntjes dus lijkt goed te gaan komen. Wel fijn, kunnen we na het eten mooi lekker de stad in.
     
  2. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Tegenwoordig wordt Joost vaak zo rond 6 uur al wakker, denk dat't door het sprongetje komt ;). Maar vanochtend was wel uitzonderlijk vroeg ;), normaal valt hij dan ook niet weer in slaap hoor ;). Misschien dat hij wakker is geworden van Rick, want die stond weer eens bij me, tot 3 keer toe (en wilde niet terug naar bed :x) en om een uur of 5 was ie er weer met de mededeling dat ie moest plassen :D (en hij was nog droog!) Dus het zou kunnen dat hij daarvan wakker is geworden....

    Zo'n pyjamapapje krijgt Joost nu eigenlijk al een hele poos niet meer... Maar dat kan ik ook wel weer eens proberen, en dan gewoon voor de 120/150 ml wat ie normaal ook krijgt.... Straks maar eens kijken of we nog even naar de winkel kunnen. ;)
     
  3. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Kindjes zien dat gevaar gewoon ook nog niet....en soms schuilt het gevaar in hun eigen voetjes of zo....of iets anders onbenulligs ;)
     
  4. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Hier regent het weer.....ik hoop dat het Senn gelukt is alles droog in te pakken.....
     
  5. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Ik ga nog weer eens even iets in huis doen. Tot later!
     
  6. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Jippie, Ivy slaapt eindelijk. Nog een kwartiertje wachten tot ze wat vaster slaapt en dan sluip ik naar boven om s ff heerlijk lang te gaan douchen. misschien knpat mn rug daarvan op. Krijg Ivy amper opgetild zeg. dat wordt lachen met straks haar in de auto zetten.
     
  7. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Nee daar heb je gelijk in hoor..Ik heb ook geen zin om het hele huis te gaan verbouwen want er is altijd wel IETS waar ze zich zeer aan kan doen ofzo. Ik laat die hoeken ook maar zitten denk ik want ik las bij Mirrem dat Mees ze er gewoon afhaalt. ;) Maarja zulke ongelukjes zullen nog wel vaker gebeuren maar ik baal ervan dat ik ze niet altijd kan voorkomen :) (en ik zeg maar niks tegen mijn schoonmoeder want dan hoor ik haar al zeggen ''Je moet er ook hoekjes op doen!'' ) ;) Maarja bedankt dat je toch nog even zegt dat ik het niet altijd alles kan voorkomen...Ik zie dat nu ook wel in..
     
  8. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Nou balen van die nacht Mirrem. Ik hoop voor je dat het morgenavond toch wat beter gaat:)
     
  9. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Oh hier had ik denk ik gewoon een ravage aangetroffen..Soms als ik een outfit klaar leg voor der en het is overdag vies geworden dan verkleed hij haar wel eens..Nou je wilt niet weten hoe ze er dan uitziet :D Een combinatie van je het..;)
     
  10. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Jep die heb ik ;)
     
  11. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Hihi ze heeft er wel lol in :D
     
  12. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    :D Lief zeg!
     
  13. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Hahaha:D
     
  14. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Oh echt!! ;) Hmm hopen dat ie het er maar bij laat dan. Indi heeft het ook 1 keer gedaan daarna niet meer..
     
  15. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Wat goed dat Rick nog droog was!!
     
  16. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Ja ik hoop het ook voor haar :(
     
  17. kwebbels

    kwebbels Niet meer actief

    Vervelend zeg :(
     
  18. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Ivy ook gelukkig maar 1 keer. En haar luier open maken vind ze nu erg leuk:$
     
  19. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.807
    866
    113
    Noord Holland
    goede morgen allemaal.

    ff snel een berichtje. ( wel een goede:D )

    we hebben nikita de hele nacht niet gehoord en ze heeft ok de hele dag en nacht alles binnen gehouden. in totaal heeft ze onf 750 cc binnen gekregen.
    vanmorgen om 07.45 uur wakker gemaakt en toen ging ze ook weer staan in haar bedje en zonder paracetamol had ze een temp van 37.8 :$ wist niet wat ik mee maakte. mijn slappe meisje was gewoon weer ietsies beterder als gister of eergister.
    ze heeft om 07.45 uur een flesje op van 125 cc en tot nu toe ook binnen gehouden dus ik denk niet meer dat ze zal spugen (ff afkloppen) en daar ben ik ook heel erg blij om.

    nou ik hoor haar alweer huilen dus ik ben er later weer ff.
     
  20. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    Ik spring maar s ff onder de douche voordat het weer gedaan is met de rust hier. tot later
     

Deel Deze Pagina