En nu ga ik er echt vandoor. Ik ben echt te moe en straks ben ik weer over mijn slaap heen. Trusten voor straks en we spreken elkaar wellicht morgen weer.
Vroeger . Wat klinkt dat grappig. En zoals vroeger is het nog steeds heel erg gezellig. Nogmaals jammer van de afstand, anders hadden we nu onder het genot van een hapje en een drankje gezellig "face-to-face" gezeten. En nu zeg ik echt gedag. Doeeeeeeeeeeeeg.
Dan ga ik je nog even vertellen dat we 2 uur met z'n tweetjes hebben zitten kletsen hier Slaap lekker!!!!!!!!!!
Oh jee, ik hoop dat het gebleven is bij de spuugpartij van gister . Heb je al een foto van het tafeltje en stoeltje? Ben wel benieuwd....het klinkt iig erg mooi en leuk!
Zo tandje nr 7 is ook door, dit keer onder. De stand is nu 4 boven en 3 onder! Oh en....toeval of niet.... op de 130 ml avondpapje heeft Joost zowaar geslapen van ong. 19.30 uur tot 7.45 uur vanochtend!!!!!!
Zie dat ik alleen ben, groot gelijk want jullie zijn vast allemaal van het mooie weer aan 't genieten. Dus dat ga ik nu ook maar even doen. Tot later!
He lieve meiden, Allereerst mijn excuses dat ik jullie verwaarloosd heb Ik heb het ontzettend druk gehad van de week.. Ik ben van maandag tot en met vandaag aan het werk geweest, alleen donderdag even een dagje vrij gehad.. Gelukkig straks drie dagen vrij!! Ik heb gisteren even een klein beetje bijgelezen, En daarom dit: Ingrid Roeland en Julian gefeliciteerd!!!!! Ramoontje las dat Rick onwijs goed gaat met het zindelijk worden!! Super zeg!!! KK, je boze bui weer over?? Ik snap je reactie heel goed hoor!! Goed omjezelf denken he!! Kwam je nog langs in de eerste week aug?? Essie, ben heel beneiuwd naar je tafeltje en stoeltje! Klinkt heel erg leuk!! Alle kindjes die jarig zijn geweest nog allemaal van harte gefeliciteerd!! Hoop dat jullie allemaal een leuke dag hebben gehad en veel cadeautjes!!! Verder ben ik het alweer kwijt wat ik bijgelezen heb.. Sorry.. Als er iets gebeurd wil iemand me dat pb-en?? Liefs
He dames, Ivy ligt, voor de tweede keer al vandaag(!!!) lekker te slapen. Erg fijn, want heb straks een bbq met een groep vriendinnen +alle kindjes (varierend van 11 maanden tot bijna 2). Heb er superveel zin in. we wonen verspreid door het hele land, dus zien elkaar maar weinig. Altijd weer leuk dus. Ivy gaat er in ieder geval lekker uitgerust heen.
Zo, was ik ook weer ff. Hier een redelijke nacht gehad. Esmée is 2 keer wakker geweest zonder dat we eruit hoefden. Echt ineens huilen, net alsof ze gedroomd had ofzo. Zooo zielig, mja. Vanmorgen kwart voor 8 was ze wakker. Vanmorgen weer in de kerk gespeeld. Was super! Alleen maar positieve reacties gehad! Esmée slaapt lekker. Die heeft lekker op de creche gespeeld bij de kerk, dus dat vond ze geweldig!
Wij brengen Mees savonds eigenlijk altijd samen naar bed. Hebben een heel gezellig ritueel. Manlief geeft de fles, ik laat meestal boeren, dan samen naar boven, manlief houdt Mees vast, ik poets de tanden en geef de druppels, manlief stopt Mees in en dan van ons allebei een dikke kus en Mees gaat slapen!
Het setje klinkt heel leuk! Ga je hier nog foto's spammen??? En arme Merel, hoe gaat het nu met haar? Zo had mees vanochtend de haarlotion fles van zwitsal te pakken en er wat van binnen gekregen en was net dus prompt giga aan de diarree
Ja, genant is dat dan he, zo had ik dat laatst bij mijn buren maar die waren maar 1 dagje weg en hadden verwacht savonds weer thuis te zijn. Ik ben dan nog zo gek dat ik het voor ze op ga ruimen ook nog