Ik zie altijd een hele muur vol met H5 producten en vroeg me dus af is dat spul nou echt zo goed? De mensen die dat spul verkopen doen niet veel aan promoten om dit product aan te prijzen Hmm denk ik dan... Je zou denken dat het dan goed zou zijn Wie heeft het wel eens gebruikt?
H5 of HG produkten? Ik gebruik een HG-produkt voor hardnekkige (kalk)aanslag in de WC-pot (dat gedeelte waar je met je borstel niet bij kunt zeg maar, in de bocht). Erin gieten, even laten inwerken en schoon!
Ohhh joh je hebt helemaal gelijk haha Het is HG ben W5 en HG aan het samen voegen haha Wauw ik ga zoiezo dat even ophalen lijkt me een erg goed product Want wat moet je borstelen met bleek en toilet reiniger!
Ik zou het wel aan je partner vragen om het te doen. Is best aggressief spul en lijkt me niet echt gezond tijdens een zwangerschap. Hier laat ik het ook manlief doen. Effe offtopic, lang niet "gesproken", hoe gaat het met je? In ALLE opzichten dan hè?
Haha gaat goed hoor meid Hoe is alles met jou? Hoe bevalt het moederschap? Ik ga even spieken naar je fotoalbum hoor hihi