Jongetjes: - Chiquita - xenas81 - Chicken1975 - Desiree1986 - Assepoester - MamaToontje - Dicky - Annemonique - Caruli - Kml Meisjes: - Faye - Gien - Poohbeer - Cindybaby - Panos - Collo - Lente1973 - Dees85 Geheimhouders/ Onwetenden: - Joyce81 - Berenbotje - Moontjemoon (pb) - Lilith - RiTi - mama 1984 - Elmo28 (pb) - Suuskebab (pb) - Mili - Zeeprest - Saskia1982 - Zwangerworden - Bapsie (bewust onwetend) - Geriannes (willen het ook niet weten)
goedemiddag meiden wat gaat het snel hier zeg gisteren zijn we naar de kermis geweest ( de grootste van benelux casey weer flink verwend vond het wel jammer dat ik nergens in mocht stonden weer wat leuke attracties.. vandaag weinig gedaan, even een rondje gefietst met casey straks koken en dan bank hangen ben vandaag zoooo moe... weet niet waardoor misschien nog een nasleep van het slenteren over de kermis fijne zondag nog meiden en tot morgen weer
@ chicken; ik snap het wel hoor, je voelt je dan zon zeikerd... hihi alsof die mannen het gewoon niet willen zien!! maar kan ook aan ons liggen haha! die velletjes heb ik ook alleen komt dat uit mn tepels... (denk ik want ik zie ook kleine vlekjes in mn beha's..) ik lek dus nu al... jij ook misschien een beetje?
goeieavond! @chicken: ja dat van die velletjes heb ik ook! Denk dat je melkklieren en die kanaaltjes zich al aan het verwijden zijn, tja, er moeten toch een soort kleine gaatjes in komen, anders komt er zo weinig uit........... En dat van je mannetje........moest wel een beetje lachen om je verhaal! Volgens mij ben je zwanger hahahahahahaha . Maar snap je reactie wel hoor. Je wil gewoon alles geregeld hebben zodat je relaxed op de komst van je kleine kuikentje kan wachten, zonder dat je je ergens ook maar druk over hoeft te maken. Laat het even bezinken en begin er anders alvast een beetje aan (zonder daadwerkelijk wat te doen dan ) Dan zeggen dat het niet lukt, misschien komt ie dan van zijn ......billen hihihi. Werkt bij mij wel meestal! @suus:jeeeeeeee 21 weken! Ik ook bijna!
xena en suus: zoooo 21 weken alweer. gaat lekker hard bij jullie .... chicken: ja ruzie met mannetje wat kan ik zeggen her gister ook maarja.. hoort ook bij de zwangerschap hahah. alleen leuk is anders.. caruli: dan heb je een heel stuk geslenterd want t is een grote kermis!!! wel alijd leuk natuurlijk hier vandag bij vrienden geweest was echt heeel leuk en gezellig. mn vriendin een tas vol positie broeken mee gegeven en daar was ik ech blij mee heb nu maar 2 lange broeken ... verder bij mn vader gegeten en net har dmn op rechter kant gevallen echt alles doet pijn rechts.. vanaf mn knie tot rib. nouja wordt morgen wel blauw denk ik
Ik zeg helemaal niet dat je en slechte moeder bent, moet je even beter lezen!! Geef toch aan dat ieder het voor zich moet weten. maar dat ik het toch wel jammer mag vinden als mensen hier gaan lopen zeggen dat een dekbed wel kan en mag enzo terwijl op de veilig slapen sites en vanuit kraamhulp wordt gezegd dat het niet veilig is???? En ik zeg niet dat JIJ er geen geld aan uit wilt geven dat maak je er zelf van. Ik geef alleen aan dat IK persoonlijk het niet erg zou vinden om extra geld uit te geven voor slaapzakken of wat dan ook.... Dat zegt niets over jou! Ieder zn eigen heb ik eerder ook gezegd.... Wat slaapzakken betreft die zijn er in alle soorten en mate. En wat ook wel als tip gegeven wordt voor als het toch iets te wijd is, dat je de armen en hoofgedeelte zelf iets in kan naaien dat het wat krapper wordt, en dan als ze wat groter zijn dat weer los kunt halen. Nogmaals ik beticht je niet van een slechte moeder zijn, ik ken je niet eens, dus doe ook niet of ik dat ergens heb gezegd! Dat schiet mij namelijk niet goed! Ik wilde alleen benadrukken dat het niet helemaal conform veiligheidsadviezen is zoals je het doet...maar nogmaals dat is ieder voor zich! Edit: de smileys erbij geven juist aan dat ik het luchtig bedoel1 Ik ken je verder niet en kan dus ook niets over je opvoeding zeggen ik geef alleen mn mening. Als jij dat voelt al grond in boren dan spijt me dat das niet de bedoeling, maar ik neem aan dat ik wel kanttekening mag zetten bij iets wat tegen richtlijnen in gaat??? Zo niet t spijt me dan.....
tuurlijk, onze meid slaapt ook gewoon op Ikea matrasje hoor haha. En niet op een of ander duur aerosleep geval of hoe het ook mag heten
Dat was ook wat ik bedoelde te zeggen. Iemand kan het al jaren zo doen, of je ouders kunnen iets op een bepaalde manier hebben gedaan, maar er zijn natuurlijk niet voor niets veel onderzoeken gedaan naar veilig slapen. En dan ben ik van mening, mijn mening hoeft dus niet iedereen te delen, dat je die onderzoeken gewoon beter even kunt bekijken en de onderzoeksresultaten beter niet in de wind kan slaan in zo'n geval. Ik wordt dan beetje kriebelig van mensen die zeggen; "Oh ja maar mn ouders die deden het ook of ik deed het altijd al zo". Zoals bijv met roken...."mijn moeder heeft gerookt toen ze zwanger was van mij, dus kan ik ook wel roken want ik ben gezond geboren"dat idee... snap je? Als je de gevaren kent, dan KUN (kun je dus niet MOET) je er je voordeel mee doen. Of je er iets mee doet ligt dan dus aan jezelf en is voor een ieder anders
mili: ik ga er verder niet meer op in want wil hier de sfeer niet verpesten... moontjemoon: voor je t weet is het okt... heb je dan al verlof of alleen vakantie?
Goede morgen meiden!!! Aaaaggghhh 20 wkn echo vanmiddag. Ben er best een beetje zenuwachtig voor, hopen maar dat alles goed is. Ook wel erg leuk natuurlijk om weer ff naar de beeb te kunnen zwaaien. Zijn jullie ook aan het "werk"?
Hé Meloen...spannend vandaag!!! Hoe laat heb je de echo? Ben inderdaad ook aan het werk. Heb pas 6 september een weekje vakantie. Ik werk voor mezelf, dus dat is altijd een beetje anders. En jij?
Spannend meloen....komt vast goed. Geniet er maar van, je kan je kleine uk weer even zien! Willen jullie weten wat het gaat worden?? Gaaf he Chicken, wat gaat het SNEL!! Hier liggen we echt overhoop met de namen...We hadden eerst een jongensnaam die het echt ging worden..maar je hoort die naam wel erg veel; gaan daardoor toch twijfelen. Meisjesnamen is altijd al lastig geweest, wat mijn lief leuk vindt vind ik niks en andersom....LASTIG!
We moeten er 15.40 uur zijn dus dat duurt nog wel even. Ook sept. pas, wij ook, ga je nog weg of blijf je lekker thuis? Wij gaan twee weken naar Portugal, nu al zin in!
Hé Happy, hoe is het met jou??!! Lang niet "gesproken" volgens mij. Ik ben blij dat wij toch nog redelijk vlot uit de namen waren. Wel grappig, om ons heen worden allemaal jongens geboren en wij zijn iedere keer bang dat we "onze" naam tegenkomen. Gelukkig is iedereen nu bevallen en ben ik de eerste..haha.
Wij gaan een weekje naar Mallorca met m'n ouders. Ze zijn 35 jaar getrouwd. Ik heb er ook heel veel zin in, even er tussenuit! Portugal lijkt me ook een heerlijk land. Twee vriendinnen zijn daar geweest en het is er zo mooi!
Gaan we ook zeker doen!! We willen graag weten wat het wordt! Weten jullie misschien al een klein beetje iets? (Bij ons hebben ze al een voorzichtig gokje gedaan met 12 wkn)
Meloen, ik doe met je mee, ook de echo vanmiddag. Best spannend toch... Iedereen gefeliciteerd met de mijlpalen, de goede echo's en de mooie buiken! @ namen; pfffffffffff (verder kom ik even niet) @vakantie; Vroeg dit jaar, het is al weer achter de rug , maar woensdag vertrekken we voor een paar daagjes naar Parijs! Ben nog nooit in Portugal geweest, staat wel hoog op m'n verlanglijstje, lijkt me heerlijk. @ j/m; We hebben geen idee. Wil het ook niet weten èn ben ook best nieuwsgierig er naar beetje lastige combi zo hahaha. Zolang we niet zeker weten of we het wel willen weten doen we het maar niet is nu het idee. @werk; ben lekker vrij . Woensdag trouwen we en ik ben in de weer voor een bruidstaart, zo leuk om te doen! @ iedereen;Fijne dag!