langer dan een jaar bezig geweest

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Danjo, 17 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LizaM

    LizaM Fanatiek lid

    5 mei 2008
    1.264
    0
    0
    Oh, roosje, ik kan echt bijna niet wachten. Het lijkt me zo heerlijk om die kleine frummel van ons in mijn handen te houden!

    Gisteren kreeg ik trouwens nog nieuws van mijn zus. Ze gaat trouwens. Nu wist ik dit al maar de datum willen ze zetten op 23 september. Dat is dus net iets meer dan 2 weken voor mijn uitgetelde datum! Zucht, ik weet niet of ik daar dan nog op zit te wachten!
     
  2. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    Lizam leuk maar idd jammer van de datum.
    Hm wij heben in sept ook een bruiloft ach komt wel goed nu nog nie druk om maken.
     
  3. LizaM

    LizaM Fanatiek lid

    5 mei 2008
    1.264
    0
    0
    Grappige was dat ze zei tja, het is zo lastig plannen (er vielen veel dagen af in september voor ze), toen zei ik tja, voor mij is het nog veeeeeel lastiger plannen. Ze heeft me ook gevraagd als getuige dus ik moet er wel bij zijn! We zien het nog wel ze zijn aan het kijken of ze het misschien toch een weekje eerder zouden kunnen doen, maar dat is nog niet zeker.
    Danjo; hoe lang van te voren moet jij in ondertrouw minimaal? In de woonplaats van mijn zus zeggen ze een maand, maar op internet lees ik overal 14 dagen. En daar heeft het helaas ook mee te maken.
     
  4. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    2 weken voor de trouwdatum en dat is volgens mij overal zo. dit zijn 2 weken zodat hun kunnen uitzoeken of je niet eerder getrouwd bent etc.
     
  5. Enise

    Enise Fanatiek lid

    4 jan 2007
    3.996
    0
    0
    Noord-Holland
    Hey meidennnn..

    Beetje rustig hier he de laatste tijd :)

    LizaM, wel jammer van die datum, opzich kunnen ze wel rekening houden met jou toch? Ze weten al ruim van te voren wanneer je bent uitgerekend..

    Hier gaat het verder prima, gelukkig geen erge klachten ofzo. Alleen vaak snachts wakker, pijn in me buik, lig waarschijnlijk verkeerd. Maar dan is het weer over, ah moet er aan wennen :)
     
  6. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    Idd erg rustig hier.

    Hm met rekening houden ligt eraan hoeveel haast hun erbij hebben. mijn beste vriendin trouwt ook in sept zit er niet echt op te wachten maar ga dr wel heen ( een hele dag nog wel met alles erop en eraan). zei trouwt op 09 09 09 en haar zusje is 040909 uitgerekend
     
  7. Enise

    Enise Fanatiek lid

    4 jan 2007
    3.996
    0
    0
    Noord-Holland
    Dat is ook waar, je weet de situatie niet. Maar ik zou het niet leuk vinden als mijn zus geen rekening zou houden met mij.
     
  8. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    Ja maar goed soms is het niet anders
    Maar snap alleen die 4 weken ervoor niet want ben gaan zoeken en het is overal 2 weken
    Lizam ff zoeken op google ondertrouw en de gemeente erachter dan kom je op de site van de gemeente en daar staat bij hoe en wat
     
  9. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    bij ons konden we 6 weken voor de trouwdatum in ondertrouw
    als het maar 2 weken voor het trouwen gebeurd is het goed ;)

    wij trouwde ook op een wat onhandige datum
    mijn vriendin was toen uitgerekend
    maar dat wisten we toen nog niet hihi
    maar uiteindelijk was ze 3 weken voor ons trouwen bevallen en kon ze nog naar de bruiloft komen
    (was mijn getuigen )

    ik zou zo weer willen trouwen hihi, vond het echt geweldig :D
     
  10. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    wat let je caruli hahaha.

    Hier komt zo de kraamvrouw en dan heb ik een druk programma
    boodschappen beginnen te halen voor de bruiloft. gelukkig gaat mn schoonmama mee.
     
  11. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    haha zal mijn man blij mee zijn om nog een keer te trouwen hihi
    hij vond het wel leuk, maar duur dus voorlopig houden we het bij 1 keer hihi

    veel succes vandaag meid
     
  12. LizaM

    LizaM Fanatiek lid

    5 mei 2008
    1.264
    0
    0
    Danjo; loop jezelf niet voorbij hoor! (hoor wie het zegt)

    Enise; vervelend he dat wakker worden iedere nacht! Ik moet dano ook altijd plassen. Hoe lig jij dan? Ik lig op mijn zij met een beetje dekbed onder mijn buik en tussen mijn benen. Dat gaat prima. Soms draai ik kennelijk in mijn slaap alleen wat verder door een dan begint er eentje te spartelen, zielig he!
    Fijn trouwens dat je verder zo weinig klachten hebt!

    Mijn zus wil inderdaad snel gaan trouwen, ze willen een kindje adopteren en sommige landen daarvoor moet je langere tijd getrouwd zijn, dus iedere maand is er weer eentje. Ze zijn er net achtergekomen dat dat ook zo is voor het land waar zij een kindje uit zouden willen. Vandaar dat ze niet langer willen wachten.
    Helaas wil hun gemeente geen rekening houden met het termijn van 2 weken. Maar ze hebben geluk want die muts aan de telefoon vanmorgen had niets in de gaten en heeft afgesproken 17 augustus ondertrouw en 16 september trouwen. Dus weer een weekje eerder. Daar ben ik persoonlijk wel blij mee! Het is niet zo dat mijn zus er geen rekening mee wil houden maar ze zitten zelf ook met een paar data waarop het niet kan. Ach zal wel goed komen.
     
  13. Neentje

    Neentje Niet meer actief

    Hoi dames,

    Hoe gaat het met jullie?

    Wat lees ik allemaal over trouwen, ik zou het zo weer doen haha maar zoals Caruli al zei zo een dure grap herhaal je niet 2x haha.

    Voor diegene die gaan trouwens wens ik veel geluk toe!

    Liefs Roosje,

    P.s: Zou er niet een meeting komen ergens in Augustus/September of is mijn geheugen weer aan het doordraaien.
     
  14. Enise

    Enise Fanatiek lid

    4 jan 2007
    3.996
    0
    0
    Noord-Holland
    Hey dames,

    LizaM, ik lig meestal op mijn linkerzij, ligt het lekkerst voor mij. Verder niks tussen m'n benen.. maar wat er midden in de nacht verder allemaal gebeurd weet ik niet haha :D

    Danjo, succes met voorbereidingen ;) Ik heb 21-8 afspraak met kraamzorg, ben echt benieuwd naar mijn intake..

    Roosje, met mij gaat het goed en met jou?? Wat meeting betreft weet ik van niets..
     
  15. Neentje

    Neentje Niet meer actief

    Hoi Enise,

    Hier gaat het ook goed. Ow dacht zoiets te hebben gelezen in de oude forum.

    Ow dames die de mogelijkheid hebben en willen natuurlijk, een kraamhotel is echt een aanrader. Bij de volgende zal ik weer voor die keus gaan.
     
  16. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    Lizam dan is er voor hun dus haast dus kan ik ze wel begrijpen. Maar lees dat het een weekej eerder is leuk.

    Fijn he dat plassen snachts haha . slapen ik hoor vele met een kussen tussen de benen ik word daar helemaal kriegel van en werkt bij mij helaas niet mischien bij jullie?

    Kraamhotel nee laat mij maar gewoon lekker in mn eigen huisje zijn en met mn eigen dingetjes.

    Ik heb vorige week iets een gooi gedaan voor een meeting wat me erg leuk leek maar krijg weinig reactie ( andere topic)
     
  17. LizaM

    LizaM Fanatiek lid

    5 mei 2008
    1.264
    0
    0
    Danjo ik ben ook wel voor een meeting maar liefst niet meer te laat in september. En de 16de kan ik dus niet!
    Ik reageerde niet in het andere topic omdat ik het moeilijk blijf vinden voor de niet -zwangeren onder ons. Maar misschien kunnen we een datum prikken en dan de anderen ook uitnodigen, dan hebben ze zelf de keuze wat ze willen? Lijkt me erg leuk om jullie eindelijk eens te ontmoeten!

    Roosje; aan een kraamhotel heb ik nog geen moment gedacht, geen idee zelfs of er hier eentje in de buurt zit. Thuis lijkt mij ook fijner.

    Straks weer naar de vk, volgens mij is mijn buik echt heeeel goed gegroeid, ben dan ook benieuwd wat de weegschaal aan gaat geven maar ik denk dat ik ga schrikken van hoeveel ik aagekomen ben!
     
  18. Danjo

    Danjo VIP lid

    25 feb 2007
    18.384
    22
    38
    Vrouw
    Lizam ben benieuwd wat de vk zegt en hoeveel kilo erbij zit haha. zoveel was je nog niet aangekomen toch?

    Meeting hm augustus zit ik behoorlijk vol geboekt ik weet niet of mensen in het weekend willen of doordeweeks.
    5 of 7 september zou ik evt wel kunnen daarna heb ik dus ook weer bruiloften en feesjes haha.
    Heeft iemand andere opties kom maar op
     
  19. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    ik zou een meeting ook wel leuk vinden
    maar zit met vervoer en schooltijden

    28 aug t/m 5 sept zijn we weg en 7 september moet casey weer naar school ;)
     
  20. LizaM

    LizaM Fanatiek lid

    5 mei 2008
    1.264
    0
    0
    In september is mijn verlof ingegaan dus dan kan ik ook door de week.

    Net over moeten geven en diarree op hetzelfde moment, wat een zooi :)
     

Deel Deze Pagina