WAAAH DAMES !!! Arme jullie!!! Baby-af die kindjes van jullie.. Ooh sorry Natas, nog jij hebt nog even !! Jenny, neej het is eerst koorts en dan uitslag. Mooie bv foto's, zal mannetje ook weer eens 1 laten maken van mij en Jildou. Moet wel bewijzen dat we het lang hebben volgehouden !! Hier vannacht goeie nacht gehad. Wel 2x gevoed (1x extra dan, om half 6 haar ontbijt) Nu is ze aardig fitter en ziet ze er een stuk beter uit! Vanochtend heeft ze al even lekker in bad gepoept HAHA .. fijne meid !! Nou zal even fruit maken voor madam !!
Fijn dat het wat beter gaat met Jil Sam! Rens had pas ook zulke uitslag alleen stukken minder.. mmm... raar.. toch ook maar eens in de gaten houden.. Hij is vrij hangerig de laatste weken..
He meiden! Nou gister is dus eindelijk de mirena geplaatst. Pijnloos was het helaas niet. Toen ze mijn baarmoedermond 'openmaakte' (met een hele enge tang) deed het echt zeer. Maar ik heb het goed weggepuft... Het leek zelfs op weeen! Gelukkig ging het heel snel. Daarna heb ik er bijna geen last van gehad, alleen een beetje menstruatiekrampen en een branderig gevoel in mijn onderbuik. Vandaag voel ik er al helemaal niets meer van! Het viel dus uiteindelijk gelukkig allemaal mee.
He Sam een puppy! Wat leuk! En wat een schatje! In vind die 'rotweiler-print' ook zo leuk bij een JR. Maakt me niets uit dat ze eigelijk hoofdzakelijk wit horen te zijn. Ga er toch geen show mee lopen!
Ehhh, Ei (kwart) gerold in runderrookvlees Asperges gerold in ham Rolletjes gerookte zalm met monchou (kwart) augurk in boterhamworst Zoiets?
Lindaa; Fijn dat het beter gaat met je neef. Maar wat vervelend van Chelle! Kan me voorstellen dat ze er behoorlijk last van heeft. Beterschap!
hoi dames, bedankt voor alle felicitaties we hebben gisteren een erg leuke maar drukke dag gehad, ondanks dat ik het bezoek pas vanaf 13.30 uur had uitgenodigd... Rihanna is vreselijk verwend en heeft lekker in de taart gegraaid
Bruidje, leuk naar vk !! Succes!! Lindada: fijn dat het achteraf meegevallen is! Precies, ik ga er ook geen show mee lopen. Maar moet zeggen vind het ook wel leuk zo'n kleur! De fokster had ook 2 rotweiler reuen. Nou 1 daarvan, man ik had nog nooit zo'n joekel gezien. En de vader russel is hetzelfde als deze pup en liep daar ook bij. Grappig om te zien !
Nou jaaa zeg, was ik 5 juli 'ongi' ben ik het nu weer.. Alleen nu wel echt moet ik zeggen.. Buikpijn erbij en giga chaggie !!
Leuk Liesje dat de verjaardag van Rihanna zo'n succes was. (Hoe laat kwamen de mensen dan?) Haha Sam, lijkt dan net alsof de volwassen JR een pup van de rotweiler is! Wanneer krijgen jullie je pup? En heb je al een naam? (Ik vind Puck/Puckie wel leuk) Balen trouwens dat je weer ongi bent. Zo wie zo niet de prettigste tijd van de maand, en dan vooral niet 2x per maand!
Haha idd Alleen had de jack wel een russel hoofd gelukkig !! Ze gaat waarschijnlijk keely heten.. Haha, de spelling ben ik nog niet over uit !! Maar de klank wordt het wel !! Ze zou deze week met ze naar de dierenarts voor de enting en check-up en als alles goed is, daar gaan we wel vanuit, dan halen we haar vrijdagmiddag op!