@ibas streeje is op de foto moeilijk te zien. maar toen ik 2 dagen voor NOD testte had ik ook een heeeeeeeeeeeeeeellllllllll licht streepje. zie banner. Was jou streep binnen de tijd? Over 2 agen nog een testje doen. Neem die kruidvat 2 voor 5 zijn heel betrouwbaar!
Ja hij kwam absoluut binnen de afleestijd en hij wordt steeds duidelijker.... Hij ligt naast me. Ik twijfelde ook of ik al moest testen, maar had ik nou nog maar 2 dagen gewacht... Wat eng!!
ik zie wel degelijk streepjes !!!!!!! Over 2 daagjes zou iknog eens testen en dan moet het wel duidelijker zijn !!!
Ja idd nog maar weer 2 dagen wachten en dan weer testen. Aaaahhhh. Wat zullen die 2 dagen lang duren....
http://www.zwangerschapspagina.nl/members/ibas-albums-zwangerschaps-test-picture5887-29-juli-2-dagen-voor-nod.jpg Laatste nieuwe foto (binnen afleestijd)
Ik zie ook een streepje! Bij mij was ie in het begin ook heel vaag, maar hij wordt steeds duidelijker. Denk dat er al 6 testen doorheen zijn gegaan,haha
Deb gefeliciteerd dan meis!!! Ik heb net weer getest en ook bij deze een licht roze streepje. Bij de tweede heb ik meer zoiets van ja... ben zwanger... Twee licht positieve testen voel ik me ietsjes zekerder bij. Maar vrijdag (miss wel morgen al hihi) weer testen en dan hoop ik uiteindelijk op een dikke vette streep!
@ deb gefeliciteerd hoor! @ ibas Ik zie ook een licht streepje hoor. spannend!! Grtjs Nanny *hoopt over twee weken ook streepjes te zien hihi*
Vind het erg fijn om te lezen dat jullie hem ook zien. Al ben ik er ook inmiddels wel 100% zeker van op beide testen een streepje te zien. Mn vriend ook. Even wachten tot vrijdag, dan pas echt blij zijn!! (hopenlijk!)
Heb hier ongeveer 18 maanden gekeken naar alle vage en duidelijke zwangerschapstesten. Nu mag ik dan eindelijk mijn test hier gaan plaatsen! In fotoalbum staat mijn test van vanmiddag. Mannetje wil niet blij zijn, hij vindt hem te vaag.
die is duidelijk positief! hij is nu licht omdat je nog voor je nod zit.als je op je nod test dan knalt hij hoor! liefs