ja leuk he die test nou heb er weer 1 gekocht en gan hem morgenochtend doen ben benieuwd er moet nu 2-3 staan en als alles goed gaat 18 aug me 1e echo
18 aug eerste echo wat leuk! Spannend. Ik ga zometeen even de vk belllen. Ben benieuwd! Ben gewoon zenuwachtig om te bellen, zo stom!
Oh jewe geweldig nieuws VAN HARTE GEFELICITEERD. geniet ervan het gaat zooo snel allemaal. groetjes Kim ps ik kom snel mn manneke showen bij je.
Hi Jewe Van harte gefeliciteerd! Wij schreven eerst samen in een club maar was daar een beetje rustig. Maar vanaf het begin liep onze cyclus gelijk en nu ook gelijk zwanger!!! Ik wist ook zeker dat het raak was deze ronde maar inderdaad dat verschijnen van het streepje maakt je zoooooo gelukkig.
Hey Smile17, Ja dat weet ik nog wel! Wat grappig dat we nu ook nog tegelijk zwanger zijn! Hoe gaat het verder allemaal met jou? Leuk om weer eens wat van je te horen!
Met mij alles goed heel goed zelfs Ik ben echt zo blij maar kan het soms nog niet geloven. 14 augustus mag ik naar de vk en heb er nu al zin dan wordt het nog echter allemaal. Heb jij al kwaaltjes?
Ik mag 20 aug voor het eerst naar de vk. Ik ben voornamelijk misselijk. Heel de dag door krijg je ineens zo'n vlaag van misselijkheid dat je bijna over je nek gaat, maar nog niemand weet het op het werk dus probeer het dan maar eens te verbergen. 's avonds wat moe en hele pijnlijke borsten. Maar ik heb het er allemaal graag voor over, alleen die misselijkheid mag van mij wel weg blijven. Bah! En jij veel last van kwaaltjes?
Ik had af en toe vlagen van misselijkheid maar vanaf gisteren aviond en vooral vannachtend echt misselijk dat ik bijna naar wc moet rennen maar nog niet gespuugd Verder inderdaad gevoelige borsten en iets gegroeid en verder rommelende buik en wat meer afscheiding Maar inderdaad vindt het allemaal niet zo erg ben veel te blij en de klachten neem ik er graag bij. Krijg jij de 20ste meteen een echo? of is het ook alleen intake?
Is alleen een intake en dan 3 weken later krijg ik de eerste echo. Ben heel benieuwd. Krijg jij de 14e al wel een echo of ook alleen intake?
nee is ook alleen intake en dan maken we een afspraak voor de echo dus hoop dat dat al een beetje snel is Ben je al stiekem in je winkel aan het rondneuzen voor leuke spulletjes?
Ja ik ben stiekem al een beetje aan het rond neuzen. We hebben nu zoveel leuks dat ik gewoon niet weet wat ik nou het leukst vind!
hahaha nou ik moest toevallig afgelopen woensdag dus naar het ziekenhuis en ik was ook zoooo zenuwachtig en me vriend trouwens ook we hebben bijna niet geslapen we gingen om half 3 in de nacht eten staan maken en half 4 pas slapen hahahha ps op de test stond nu idd 2-3 hahahaha me vriend helemaal blij ik natuurlijk oook hahahahah