Ik heb ook meegedaan. Het is mij reuze meegevallen. Vond het een kleine moeite en had het er graag voor over. En die stank viel reuze mee. Succes.
IK weet niet of het een probleem is, maar ik heb mijn eerste plasje na de sex niet opgevangen, ik vond het idee toch een beetje vies ahhaah.
Ook ik heb meegedaan omdat ik het een kleine moeite vond. Hier werd alles elke week netjes opgehaald. Ideaal!
mvm geweest: zoals ik verwacht had was de test negatief (5 min an testen was ze weer weg en toen zagen we een heel licht streepje) ze zei dat het mogelijk is dat je al het hcg nodig hebt voor de baby.. over 2,5 week komt ze weer.... in de hoop dat ik dan (nog) zwanger ben en meer hcg heb
meiden namens vele andere bedankt want mij heeft het onze droom in vervulling doen gaan ik wil me nu dus ook snel aanmelden maar ga vrijdag op vakantie. als je je aanmeld, nemen ze dan snel contact met je op? anders meld ik me alvast aan voor de vakantie, vind het zonde dat het dan nog een week duurt als ik me pas na de vakantie aanmeld. verder kan ik nergens de regio's vinden waar mvm komt, volgens mij werkt de link op hun pagina niet... ?
Kijk daar doen we het voor, Linda GEFELICITEERD!!! Bij mij belden ze dezelfde dag dat ik me aan had gemeld. Ze is langsgeweest toen ik ongeveer 5 wk was (achteraf, want ik was bij de echo ietsjes verder dan ik toen dacht). Ik had een heel donkere test bij hun. Ook weer een fijne bevestiging En je wordt overspoeld met kleine kadootjes, zo lief. Hoefde niet eens van mij hoor, want ondanks dat ik NU met de misselijkheid wel eens denk... mag ik het overslaan? Doe ik het toch graag. En, je mag toch pas deelnemen vanaf de 6e week (tot de 16e). Dus ik zou me nu aanmelden en gewoon meteen aangeven dat je weg bent. Dan kan je meteen beginnen bij terugkomst. Ik was ook een week voor werk weg in die zesde week, maar kon toch nog de helft van de week meedoen, want je moet het voor woensdag inleveren (of laten ophalen).
Ook ik heb meegedaan. Ik vind het geen probleem. Bij ons hebben we een vast aanbrengpunt, dus moest het zelf 1x per week even wegbrengen en kan dan zelf weer nieuwe containers uit de bak halen. Ze hebben daar een handig systeem voor. Ik vind het ook superlief dat je cadeautjes krijgt, maar eigenlijk hoeft dat voor mij niet persé. De gedachte alleen al dat ik iemand anders kan helpen, vind ik al een prachtig cadeau! Grtjs, Aleida
Ik heb me gisteren aangemeld en 's middags belden ze al!! Omdat ik nu 3 weken op vakantie ga, dacht ik: ik bel maar gelijk even. Na de vakantie komt ze langs. Ik doe mee voor al die vrouwen die ook zo graag zwanger willen worden!
ik heb ook meegedaan. Van week 8 t/m week 15. Vond het een kleine moeite maar was eerlijk gezegd blij toen ik klaar was. Lees hier verhalen over dat het HCG hormoon ook wordt gebruikt in producten om af te vallen. Vind ik erg jammer, maar hoe meer mensen en mee doen hoe meer hormoon er overblijft voor de vrouwen die het echt nodig hebben. Maar goed, het is natuurlijk ieders keuze, en dus ieders goed recht om niet mee te doen.
Ik heb met Noa ook meegedaan en het me nu wederom ook weer aangemeld. Kleine moeite toch?!als je er vele mammas blij mee kunt maken.
Ik ga ook mee doen een mvm. Ik was heeeel snel zwanger en ik gun andere vrouw en zwangerschap ook van harte. Dus als ik ze kan helpen, doe ik dat. Morgen komt er iemand bij me langs. Nu hoorde ik dat je een kado kunt kiezen. Iemand een goede tip??
over een weekje komt mvm weer ... de 1e x was de test niet goed.... --------------- ik heb geen idee wat voor kado je kan kiezen.. maakt me ook niet zoveel uit
Klopt, maar Moeders voor Moeders doet daar niet aan mee (hebben ze ook duidelijk naar voren gebracht in de veel gestelde vragen op de website). Als ik het me goed herinner ook in de folder die je van ze krijgt bij de eerste afspraak.
Ik zou niet voor het boek gaan. Hebben wij wel gedaan en nooit ingekeken. het fotolijstje schijnt erg leuk te zijn voor je echo's.
Ik doe ook mee. Aangezien ik zelf dacht dat ik onvruchtbaar zou zijn, wil ik juist anderen ermee helpen. Alleen.... ik ben de hele dagen misselijk. En als ik dan 's nachts wakker wordt om te plassen en ik moet bijna overgeven van de misselijkheid, plas ik toch maar gewoon in pot. Ik moet anders overgeven als ik het moet overschenken!!
ik heb gekozen voor het Dick Bruna serviesje! Vind hem erg leuk en kan het later echt gaan gebruiken, is een handig brood bordje, vla bakje en bekertje. Heb zelf al een paar zwangerschapsboeken, de DVD leek me ook wel leuk maar denk niet dat ik hem helemaal ga kijken (of zoek iets leuks op you tube)