***GEBOREN*** Bruidje, 30 jaar, 1e kindje, bevallen 20 juni met 39w+4d om 00.50 uur van zoon RENS JULIAN 3980 gram en is 52 cm Rebbel, 25 jaar, 1e kindje, bevallen 27 juni met 34w+1d om 15.35 uur van zoon MILAN 2600 gram Treintje1, 30 jaar, 1e kindje, bevallen 3 juli met 35w+4d van dochter ISIS bijna 3000 gram en 49 cm Jenny, 35 jaar, 3e kindje, bevallen 27 juli met 40w+2d van zoon JARON NIEK 3550 gram en 50 cm Liesje, 31 jaar, 1ste kindje, bevallen 27 juli met 41w+ 6d van dochter RIHANNA NOELLE 4065 gram en 51 cm Inez, 40 jaar, 2de kindje, bevallen 29 juli met 40w+1d van dochter YELINA 2660 gram en 47 cm Natas, 42 jaar, 1e kindje, bevallen 3 augustus met 39w+6d van dochter DANIQUE MARLINE 2800 gram en 52 cm Mone, 32 jaar, 1e kindje, bevallen 3 augustus met 41w+5d van zoon PIETER CORNELIS, 4115 gram en 53 cm Mariss, 34 jaar, 1e kindje, bevallen 6 augustus met 39w+1d van zoon TOM, 3910 gram en 53 cm Lindaa, 23 jaar, 1e kindje, bevallen 29 augustus met 38wk+6d van dochter MICHELLE ILANA, 2895 gram en 49 cm Wens3, 28 jaar, 3e kindje, bevallen 17 september met 40wk+2d van dochter MARE, ? gram en ? cm Pippo, 29 jaar, 3e kindje, bevallen 23 september met 40wk+3d van zoon GENO,3350 gram en 49 cm Lindada, 26 jaar, 1e kindje, bevallen 27 september met 41wk+3d van dochter DEENA LARA, 3840 gram en 53 cm Ischa, 32 jaar, 1e kindje, bevallen 01 oktober met 38wk+6d van zoon LUCAS, 2970 gram en 49 cm Sam, 23 jaar, 1e kindje,bevallen 04 oktober met 41wk+2d van dochter JILDOU 3910 gram en 50 cm Jooze, 27 jaar, 2e kindje , bevallen op 1 nov met 39 + 3d van dochter STERRE MADELIEF 3500 gram Jootje24, 26 jaar, 1e kindje, bevallen 6 nov met 39w+0d van dochter DENISE 3520 gram en 48 cm Bengeltje86, 22 jaar, 1e kindje, bevallen op 17 dec met 38w+4d van zoon JULIAN 3630 gram en 49à50 cm Lola1982, 26 jaar, 1e kindje, bevallen op 18 dec met 39w+5d van meisje NENA 4060 gram en 52 cm Wishgirl, 34 jaar, 2e kindje, bevallen op 02 mrt met 38wk+4d van zoon SVEN 2970 gram en 47 cm Hartewens, 34 jaar, 1e kindje, bevallen op 06 mrt met 38wk+3d van dochter LARA LYNN ? gram en ? cm Jojo8, 24 jaar, 1e kindje, bevallen op 8 mrt met 42wk+1d van zoon MILAN 3810 gram en 52 cm *** ZWANGER *** Bruidje, 30 jaar, 2e kindje, uitgerekend 22 januari 2010 Rebbel, 26 jaar, 2e kindje, uitgerekend 27 januari 2010 AFSPRAKEN 31 jul: Bengeltje (Julian) CB 03 aug: Danique 1 jaar! Pieter 1 jaar! 06 aug: Tom 1 jaar! 07 aug: Lindaa (Michelle) CB (4de prikjes), Lola1982 (Nena) CB 27 aug: Lindada (Deena) CB (prikjes) 28 aug: 10u30 Wish intakegesprek gynaecologie voor IVF, Sam (Jildou) afbouwen medicatie 29 aug: Michelle 1 jaar! 07 sept: Sam (Jildou) CB 17 sept: Isis 1 jaar! 18 sept: Sam (Jildou) UMCG 23 sept: Geno 1 jaar! 24 sept: Pippo CB (2prikjes) 27 sept: Deena 1 jaar! 01 okt: Lucas 1 jaar! 04 okt: Jildou 1 jaar! 14 okt: Sam (Jildou) kinderarts 02 nov: Natas1 (Danique) CB
Rebbel wat fijn dat dat kan idd!! Ja dat is dus de reden dat wij niet zo'n ding wilden.. Ook al weet je dat je het niet altijd kunt vinden etc... Toch maakt het je onzeker. Mijn vk zei toen ook, heb liever dat je dan belt en even langskomt dan dat je zo'n ding koopt !!
goed!! voelde net weer een plopje! bijna vakantieee!!! morgen nog 1 dagje werken. en hoe gaat het nu met jou meid?
Ach gaat zn gangetje. Net zag ik Sam haar foto's weer even en ja dan houd ik het niet droog. Mis haar heel erg. Maar ja, dat is logisch. Net met onze herder wezen spelen op het veldje en zij was altijd zo blij als we dat gingen doen. Lekker ballen.. Maar het heeft z'n tijd nodig... En dan ook nog eens ongi.. En niet zo'n beetje ook... Nou ja, wie weet is m'n cyclus nu straks weer normaal !!
Allemaal bedankt voor de felicitaties. Yelina heeft genoten ook al was alleen haar oma er. Zondag weer een clubje mensen. Zal ze ook geweldig vinden. Bruidje, leuk he? Zwemmen met de kleine man. Wij genieten ook zo ontzettend van het zwemmen. Rebbel, kun je alleen maar het hartje horen met dat apparaat? Wij hebben een zgn. first sounds van Hape. Daarmee heb ik nooit de hartjes van Alyssa en Yelina kunnen horen, maar wel hun bewegingen in m'n buik. Als het dan een dagje rustig was geweest ging ik er even rustig voor liggen en lekker luisteren en dan hoorde je altijd wel de bewegingen van de kleintjes. Sam, het heeft inderdaad even tijd nodig. Met de nieuwe pup zul je straks wel weer lekker afleiding krijgen.
goedemorgen! @dombo: waarom heb je eigenlijk een andere naam? wat fijn dat jullie een leuke dag hebben gehad gister! nou volgens mij hoor ik ons beepje idd wel flink bewegen! of het moeten mn darmen zijn die zoveel herrie maken! en ik kreeg gister in bed weer een geruststellend schopje! fijne dag meiden, ik ga mn laatste dagje werken voor de vakantie! oh ik ben er zooo aan toe! liefs rebbel
Goedemorgen! Inez fijn dat jullie een gezellige dag hebben gehad.. ! En inderdaad het zwemmen is leuk, hij vindt het helemaal leuk. Vooral het zelf springen vanaf de kant in het water Rebbel als je er onzeker van wordt kun je m beter nog even wegleggen inderdaad.. ik had van de week ook dat ik m niet kon vinden.. toch niet fijn.. gelukkig de volgende ochtend weer wel..
Goedemorgen dames Hier weer een goeie nacht gehad . Nog 1 nachtje en dan komt onze Kyra.. Haha geloof dat ze toch zo gaat heten !! Inez Fijn dat jullie een leuke dag hebben gehad!!! Als ze maar lekker verwend is !! Bruidje: leuk hoor, dat zwemmen! Lijkt mij ook wel leuk straks met Jildou, alleen een heel geplan s ochtends dan !! Maar goed, we shall see !!
inez je kan beheer gewoon mailen hoor of ze van dombo weer inez maken. Ik heb ook destijds mijn naam laten aanpassen.
Ik heb nog steeds niet met Jaron gezwommen. Er gebeurd telkens iets medisch waardoor we het niet aandurven. Jammer, want het was met de andere twee wel echt genieten.
Jammer is dat Jenny!!! Wat is het hier stil !! Nou dan ga ik de vaatwasser nog even uitruimen. Net de was al opgevouwen en opgeruimd en was aan staan.
hoi hoi meiden! hoe gaat het hier? hier nog steeds hetzelfde, alhoewel chell vanmorgen wel heeft ontbeten yeaaah!! Ik heb goed nieuws: Het gaat dusdanig goed met herstellen van neefje, dat hij wellicht over 3 weken mssn een overplaatsingsreis aan kan naar het ziekenhuis is leeuwarden! Hij zal dan hier nog een aantal weken moeten verblijven, en zal dan rechtstreeks naar een revalidatiecentrum moeten gaan! Hij begint links ook steeds meer te gebruiken! Hij hersteld echt super goed! wartal etc dat is er nog wel, maar goed dat heeft tuurlijk tijd nodig! Ook is zoals de arts vertelde de drugs uit izjn bloedbaan weg en is het nu duimen en hopen dat hi jzo sterk is om niet toe te geven aan zijn wil en dat stemmetje van ik moet drugs! Ik ben erg blij met dit nieuws! en mijn opa helemaal! Die is op en kapot van al dat gereis, hij kwam hier vanmorgen even een bakje doen, en viel half van de bank af.. zo vermoeid! arme man ! Morgen een "date" met Parr en Roshi! (2 mamas van de sept. mamas) ben erg zenuwachtig hahaha!
Ooh wat leuk Lindaa !! En goed nieuws zeg!! Mooi en nu duimen dat hij van de drugs afblijft!! Hihi wij zouden ook babyshoppen he .. Nou dan voor nummer 2 straks maar
wij wonen allebei toch in Friesland! Als je er zin in hebt, kunnen wij altijd een keertje afspreken!! Lijkt me leuk!8)