Ja er moeten er nog een aantal komen die een echo hebben gehad dus meiden laat ons niet te lang in spanning Suekes: gefeliciteerd met de mooie echo Mel: jij ook Ik hoop zo dat de gynaceoloog morgen nog een keer kijkt anders vraag ik het zelf wel gewoon zo van: vorige keer konden ze niet helemaal goed zien hoe ver ik precies was maar dat zouden ze na ongeveer 2 weken beter kunnen zien zou je even willen kijken? Ik hoop dat hij het doet anders mag ik zowiezo dinsdag voor een echo in het echo centrum via de verloskundige...
@suekes:wat een mooie echo meid super! @hier: nog steeds weinig kwaaltjes. Mvm is van de week geweest en had een hele dikke tweede streep. Ben vandaag begonnen met verzamelen. Morgen 6 weken jippie! In elk geval ben ik alweer verder dan met mijn vroege miskraam..En over precies 1 week heb ik mijn eerste gyn controle plus echo..
Hi girls, ik heb mooie echo's voorbij zien komen, van harte gefeliciteerd! Miza: jij ook gefeliciteerd met je nieuwe zwangerschap! Hier nog een mama mét goeie echo vanmorgen Meteen te zien: een mooi vruchtzakje, een beeb van 1.2 cm en ook de navelstreng en dooierzak waren te fotograferen. Dat zag er best mal uit, het leek op een Tiroler Alpenhoorn, dus de werknaam van onze beeb is nu Heinz/Heidi geworden Eens zien of ik een mooie foto plaatsen kan!
hihi volgens mij ben ik heeel slecht in echo's kijken; ik zie dr echt niets in! hahah Zie wel waar ik moet kijken, maar kan d'r echt helemaaal niets uithalen! Naja, misschien bij mezelf wel
Meiden met de goede echo GEFELICITEERD!!!! Dank voor de geruststellende woorden meiden! Toch ben ik blij als het volgende week donderdag is, dan ben ik hoop ik weer een stuk meer gerust gesteld door de echo!
Gefeliciteerd met de goede echo's! Hoe is het met Maria? Weet je al meer?? Ik heb mn spijkerbroek met een elastiekje vast. Bij miss etam hadden ze 70% korting dus een leuk rokje gekocht en een spijkerbroek voor 28 euro!
linda ik haal er ook altijd weinig uit haha daarom heb ik het er net ook bij gezet bij mijn echo haha. darcy mooie echo hoor!! nog 4 meiden te gaan met echo's, weten jullie wie?maria, moons en verder??? xxx
ja zeker ts een koopje zeg. ik heb eigenlijk nog niet naar positiekleding gekeken ik pas mijn broeken nog gewoon. t begint alleen te irriteren met zitten. dus misschien moet ik er ook maar eens naar gaan kijken. ik wou iig nog ff de 11 weken echo nog afwachten om te kijken of t ukkie nog leeft. want daar ben ik wel bang voor. (gaat vast wel goed hoor.) maar ik wil nog niet te veel dingen kopen voor de 1e 3 maanden. misschien zit t wel tussen mijn oren.
das idd een koopje funny... zw van malin was er eigenlijk geen geld voor een beetje leuke kleding, had het meeste geleend/gekregen tweede handsjes. Wil dit keer wel zodra de buik een beetje komt echt wat voor mezelf kopen, moet er tenslotte wel weer een hele winter in lopen.
ik paste pas zw broeken maat 34/36 met ruim 20 weken, en dan moest er nog een riem omheen omdat ze anders afzakten omdat ik zo weinig buik had, maar mn eigen broeken pasten echt niet, dus dan moet je wat he.
zo hey dan bij jij wel slank van je zelf zeg!!!!!!!!! heb je je oude figuurtje snel terug gekregen na malin?
darcy, deke , germini, kiezelsteentje en moons op die meiden wachten we nog over nieuws over hun echo!!ben benieuwd!! xxx
Hoi Hoi Dames, Ik ben er weer ffies. *EGO* Misselijk, moe moe moe moe BAh en veel trek in eten. Iemand een idee hoelang het duurt als je een aanvraag indien voor echo in het ziekenhuis met doorverwijzing? Ik mag 19 augustus voor intake bij mijn Vlos. en krijg van haar een doorverwijsbrief om in het ZKH een echo te doen. Vind erg jammer dat het dan niet gelijk gebeur maar heb ik nu nog niks om naar uit te kijken. En ben zo bang dat het dan nog eeuwen duurt voordat ik dan terecht kan voor een echo. Pffff zenuwen zenuwen. En na 19 augustus wil ik het graag aan mn familie en schoonfam vertellen. En hoop dat al de foto van de beeb te hebben.? iemand idee hoelang dat dan nog duurt? dit ook ivb het vrijnemen van mijn vriend. Solly hoor voor me "gezeik"maar ben zo onzeker. Ook veel krampjes en steekjes. Denk dat het wel zo hoor. Maar zucht.....hihih Groetjes Lynette
Supers zo veel goede echo's!!!!!! Zal vast een hele opluchting zijn. Ik mag as maandag whaaaaaa!! Ik zag ook al wat mooie buikies....hier groeit die ook als kool! ik schrik er best van maar ze zeggen bij een tweede dat het vaker sneller gaat toch?? Even een serieuze vraag hoe staan jullie tegenover de zwangerschap en de heersende opkomende mexicaanse griep? Zijn jullie er bewust mee bezig maken jullie je zorgen? xx nina
over de mexicaanse griep, ben er niet echt mee bezig, maar het was net wel op het nieuws, dat het de bedoelign moet zijn dat de zwangeren als eerste medicatie krijgen..... hebben jullie het nieuws ook gezien over die vrouw in amerika?? die was 8maanden zwanger en werd dood gevonden en een kast, haar baby was eruit gesneden, die is later terug gevonden en was in redelijke gezondheid gelukkig. bizar he....