30-plussers en zwanger worden (deel 3)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Josien, 6 apr 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. WHAHAHA dat meen je niet, wat geweldig. Oh ik zal het manlief straks meteen effe vertellen :D
    Was wel een gezellig feestje he :D
    Als het me lukt kom ik morgen effe binnenwandelen, heb je mij ook eens gezien. Zal ik jou iets namens het reisbureau geven? Staat zo raar om in de zaak bij te beppen. Dan zeg ik gewoon dat ik van het reisbureau ben en dat ik wat aan jou moest afgeven! :) STop er gewoon een leuk boek in, waar wil je naartoe :D

    GEDULD :D sorry het gaat echt weer over, maar je moet er echt even doorheen. Ik heb ook vanalles geprobeert, maar niks hielp bij mij. Het ging pas over als ik de pot van binnen had geïnspecteerd ;)

    Sterkt meid!
     
  2. oh ja zeg maar tegen die klant dat Marc vanaf 1 sep fulltime werkt :D
     
  3. puck1234

    puck1234 Fanatiek lid

    25 nov 2007
    1.186
    0
    0
    sophia die klant wist alles van marc al dat hij daar fultime ging werken en nu nog ergens anders werkt haha ze loopt met een stok en ging naar boek van een land kijken waar ze naar toe wilde en toen had marc gezegd maar mevr daar kunt u beter niet naar toe gaan omdat ze slecht te been is. ik denk dat marc haar dan wel herrinnerd ze gaan nu naar majoraca met z,n vijven.

    sophia ik moet nog boeken voor de toscaanse kust dus als je daar een boekje over hebt ik heb er al wel veel thuis liggen.
    ik ben tot half drie aanwezig

    groetjes
     
  4. Oh ja dan weet ik al wie het is. Ze wilde eerst naar Madeira, maar is niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn! Wat ontzettend leuk!

    Ik zal je wat komen brengen, moet het wel rustig zijn anders kan ik niet weg. Enne dan niet gaan giebelen he :D

    DOEIIII
     
  5. puck1234

    puck1234 Fanatiek lid

    25 nov 2007
    1.186
    0
    0
    oh sophia ik bloos heel snel dus als ik een rooie kop krijg moet je niet lachen dat komt gewoon omdat ze op het werk dus van niets weten en jij dan wel hihi beroepsgeheim!!
     
  6. ja muts, dan loop je toch effe met me naar buiten!;)

    Ik ga dan ook blozen hoor, whahaaha lekker stel je kent ze wel!8)

    Ik zal gewoon zeggen dat ik op zoek ben naar jou (je echte naam, Puck staat zo raar :D) en dat je gebeld had voor wat folders maar dat het lastig was om langs te komen en dat ik ze als service van de zaak even kom afgeven :D

    Dan zijn we er toch!

    PS: je vindt het toch wel leuk he? Als je het vervelend vind mag je ook naar mij komen (als het je ens uitkomt) daar is het rustiger. En ik heb niks te verbergen. Dan ben je gewoon een kennisje die ik op een feestje heb ontmoet en dat we effe willen bijkletsen :D

    LIEFS
     
  7. puck1234

    puck1234 Fanatiek lid

    25 nov 2007
    1.186
    0
    0
    weet je wat sophia ik kom morgen na mijn werk wel even langs jou om +- half drie, drie uur ik sta morgen helemaal vol dan kan ik rustig een kop thee drinken en uitspugen haha
     
  8. dat is goed, hoef je je ook niet in bochten te wringen! Enne we hebben een wc :D
    Ik zit vooraan, kort koppie!

    TOT MORGEN! LEUK HOOR! ;)
     
  9. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Hier eentje die toch wel (meestal) 3 uurtjes slaapt hoor overdag, soms 2.

    De AB slaat goed aan en Boaz heeft gelukkig geen koorts meer.
     
  10. Fijn dat het beter gaat met Boaz! :)
     
  11. Heppie

    Heppie Bekend lid

    19 jul 2009
    761
    0
    0
    Noord-Holland
    Wat toevallig Puck en Sophia dat jullie zo dicht bij elkaar werken! Hoe zijn jullie daar achter gekomen? Grappig hoor! Veel plezier met beppen vanmiddag en laat de thee (een beetje...) smaken ;)
    Puck succes met de duizeligheid en misselijkheid, ik denk inderdaad dat het enig dat je kunt doen is afwachten. Knip geen klanten in hun oor hoor ;)
     
  12. Zal ik je zeggen dat ik dat niet meer weet,maar wellichtgewoon door een of ander berichtje dat er een lampje ging branden. Is alweer even geleden namelijk! Maar het is wel erg leuk ja!
     
  13. Hartje1

    Hartje1 Bekend lid

    7 okt 2006
    894
    0
    0
    Goedemorgen dames!
    Hartje is ook weer even van de partij. Lekker een vrij dagje (altijd op vrijdag hoor ;) ).
    Idd wel grappig dat Soof en Puck zo dicht bijelkaar werken.
    Veel plezier vanmiddag!
     
  14. mb02

    mb02 Bekend lid

    Puck en Soof, Hahaha, moet wel lachen om jullie poging elkaar eens "live"te zien:). Veel kletsplezier alvast!

    Wanna, heel herkenbaar, die vlekjes voor je ogen. Als ik teveel stress heb krijg ik soms ook een migraine-aanval, dit begint bij mij altijd met die vlekjes (krijg dan een soort tunnelvisie) en daarna hoofdpijn. Heb het 1x een enorm heftige aanval gehad waarbij ik ook niet meer uit mijn woorden kon komen, dat was heel eng.
    Denk je een beetje aan jezelf!!!!!!

    Soof, ik twijfel ook over die witte vloer, heb 2 katten en heb geen zin om de hele dag rond te lopen met een stofzuiger :D. Maar ja, het staat wel fris en strak....twijfel,twijfel :(.

    ALL, nou, de oude kledingkast ligt al bij het grofvuil, en op elke vrij plekje in de slaapkamer ligt een stapel kleding ;). Vanmiddag de nieuwe kasten ophalen, ben benieuwd. We moeten planken van 2.37 m. naar boven slepen, heb geen idee of dat door het trapgat gaat passen:D. Wordt vervolgd.......
     
  15. ben benieuwd MB! Succes iig :D
     
  16. He HARTJE, geniet van je vrijde dag, bedankt voor je uitnodiging voor Windows Live, maar wij doen dat nooit. Om de een of andere rede loopt onze computer in de soep met een chatprogramma. We hebben het al een paar keer geprobeert, maar het gaat echt niet :(
     
  17. Hartje1

    Hartje1 Bekend lid

    7 okt 2006
    894
    0
    0
    mb: zozo hele verbouwing bij jullie thuis?! Succes ermee!

    Soof: Snap nog niet helemaal hoe het werkt geloof ik, dus ben maar wat aan het uitproberen.
     
  18. SUCCES :D hoe voel je je vandaag?
     
  19. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    Hartje; ik heb je nu al drie keer een PB gestuurd, maar het komt steeds niet in mijn outbox/verzonden items te staan? Heb je hem wel gehad? (drie keer dan, hahaha, sorry) Of heb je niks gekregen?

    Bijna weeeeekend!!!!
    Ik heb zooooo ontzettend geen zin aan werken 8)
     
  20. PUCK! Leuk je gezien te hebben, was net of ik je al jaren :D ken. Eigenlijk is dat ook zo hiihihih Leuk hoor!

    LIEFS
     

Deel Deze Pagina