@Kaatje, bij de eerste heeft het ruim een jaar geduurd. Na 10 jaar de pil slikken was mijn lichaam compleet van slag, ik had steeds een langere cyclus. Toen mijn cyclus weer korter was, was ik in de tweede ronde zwanger (de eerste korte ronde hadden we niet op zo'n korte cyclus gerekend, dus niet geklust rond ei). Dus nu hoop ik dat het wat sneller raak is. Ik heb in de tussentijd een spiraaltje gehad en hoop dat mijn cyclus nu meteen gewoon is. Dan zou volgende week woensdag mijn NOD zijn!
Hey! Hier is het zonnetje gelukkig toch nog gekomen Heb lekker met Kyano gewandeld en wat winkeltjes gekeken, niks gekocht behalve avondeten Kyano vindt het mega-grappig als hij zijn vinger in mijn mond doet en ik ga er dan met mijn tong over, hij krijgt telkens de slappe lach Ik kwam er toevallig achter want hij stak ineens zijn vinger in mijn mond, maf mannetje Hummelke leuk dat je jezelf voorstelt! Je komt uit Limburg zie ik, welke plaats? Spannend jullie gaan ook al voor een tweede! Sams jeetje gefeliciteerd meid!! Wow wat gaat het hard met de 2e ukkies! ** oh ik lees dat het al eerder bekend was sorry dan was ik dat ook weer vergeten ** Tweety ha ha dus dat is de volgende fase, zelf gaan staan maar dan niet meer kunnen slapen! Plannen voor het weekend: JA ! Vanavond naar mijn ouders en blijven daar slapen want de buren hebben een megaparty en ik wil liever niet tot 5 uur morgenvroeg uit bed getrild worden Morgenmiddag naar verjaardag van vrienden en zondag weet ik nog niet. Dennis heeft weer gratis Eredivisie Live voor 2 maanden dus die moet zondag VVV-venlo kijken :x Ik ga maar eens wat was opvouwen.
Hummelke, hoop dat het bij de tweede lekker snel klaar is en mijn duimen draaien voor woensdag Wupje, wordt je niet eens uitgenodigd door je buren? Beetje jammer (Wij ook niet hoor,maar kunnen ook nergens heen vluchten.. )
ow ja ook nog een slaapzak gehaald bij hans textiel en dasty bij de Wibra. Eens kijken hoe dat hier bevalt na al die posi verhalen van jullie.
Hi hi wij willen niet eens uitgenodigd worden op hun feest Het zijn fijne buren hoor en we hebben er zo een goed contact mee maar ze hebben een heel ander soort idee van party. Bier en harde muziek zijn het belangrijkste tsja en daar houden wij weer niet zo van Dus laat mij maar lekker bij papsie en mamsie slapen en wij komen wel weer als zij hun roes uitslapen Weer een beetje bijgekomen van jullie tour vandaag?
Ik ga mijn mannetje uit bed halen die heeft vanaf iets over 3 geslapen. Gaan we nog even lekker buiten zitten. Waarschijnlijk dus tot morgen!
Ben ik al 2 hele dagen giga op mijn eten aan het letten om af te vallen. Bedenkt Ferry net dat we broodje shoarma gaan eten Nou ja ga zondag ook al zonderen dus maandag weer een dag Wupje, ja dan zou ik er idd ook vandoor gaan. Ook niet mijn type feest. Ja hoor beetje bijgekomen. Jeetje wat is het rustig hier vandaag zeg. Queen is er zeker niet
Bwaaah ik moet echt even mijn frustratie kwijt! :x Net via MSN hoorden we dat schoonfamilie uit Frankrijk (man, vrouw en 2 jongetjes van 5 en 3) "vanavond laat of anders morgenochtend vroeg" voor de deur staan! Blegh Ze zijn nu blijkbaar nog thuis dus ik vraag me wel af hoe laat ze hier dan gaan zijn... lekker handig allemaal.. het is toch zo'n 6 uur rijden Pff net die familie uit Marokko weg en nu dit. Weer mijn hele huis uit handen moeten geven. Die kindjes zijn echt mormels, ze rennen de hele tijd rond, zitten overal aan, slaan dingen kapot en luisteren totaaal niet. Ik wilde eigenlijk vanmiddag voor R zo'n loopkar gaan kopen, maar heb dat plan nu maar laten varen... weet zeker dat ze er meteen mee gaan smijten, dus dan maar niet! En nu weer die verplichte gezelligheid en ze NL laten zien voor hoe lang ze dan ook mogen blijven (? :x) en wij bij R op de kamer slapen.. Gelukkig moet ik komende week werken behalve dinsdag, en heb ik vrijdag een afspraak Net zei mijn man dat we toch wel uitgebreid moesten gaan koken voor als ze hier aankomen. Ik had net 2 pizza's uit de diepvries gehaald voor ons omdat ik doodmoe ben en we hebben gister al uitgebreid en gezond gegeten. Ik zeg: maar straks komen ze om 1 uur 's nachts ofzo! Dan eten ze ook maar een diepvriespizza hoor! Maar nee dus, dat kan absoluut niet, grrr :x Nu wil mijn man dan gaan koken en het dan opwarmen als ze komen, hij gaat zijn gang maar lekker...
Pisum, ow nee he niet weer ! En dan weet je weer niet hoe lang ze blijven?Als je wilt vluchten weet je me te vinden he. Knuff En idd laat hubbie maar koken hoor als hij zo uitgebreid wilt doen, je lijkt wel gek ook als je nu nog de hele avond in de keuken gaat staan omdat hun eigenlijk onverwachts en onuitgenodigd komen logeren.
@pisum o meid heb het met je te doen. moet er niet aan denken zo onverwacht familie op bezoek te krijgen en niet weten hoelang ze blijven. dikke *knuff*
*HappyDance* Net ons loopstoeltje verkocht via marktplaats. Bleek het aan dezelfde mensen te zijn die ook onze kinderstoel via marktplaatsh adden gekocht. Levi doet nu echt een super goed poging om te gaan staan, alleen houdt hij zich vast aan uitschuifbare bakken dus valt steeds om
*trotse mama* Gister ging hij voor het eerst zelf zitten,dat miste ik maar nu trok hij zich op aan mijn knieen
Hoi hoi meiden! Hier weer iemand klaar en paraat om te beppen hier! HIHI! Nou mssn nog niet helemaal, moet even het aanrecht nog opruimen.. en chell jengelt nog wat! Heb mij vanmiddag super vermaakt! Roshi en Parr zijn idd 2 super meiden en voelde mij ook gelijk wel op mijn gemak (alhoewel ik eerst echterr wel wat verstopt zat achter een telefooncel he parr haha ) Ik hoefde idd helemaal niet nerveus te zijn! haha!
Kaatje okay! Na gaan we zekers keer meeten hoor avifauna is voor mij 35min rijden en die 15min dan dat valt reuze mee! Wacht ff dan met heen gaan meid! Dan heb ik nog een bon zodat je maar 1x 12,50 betaald! Dan wissel ik hem even in dan heb je 1 kaartje gratis Had je mij nei teven kunnen vertellen dat die weg van alphen aan de rijn afgesloten is Haha moesten gewoon 15min! Omrijden… Om die tijd dat je zei Queen is er zekers niet was ik eten Go Go Levi! Laat je mama maar eens trotsa zijn op jouw! Anno, heelrijk he dat knoeien met een toetje hier ook altijd Sams gefeliciteerd!!!! Hummelke welkom bij ons clubje! Mirandat, hier geen plannen voor het weekend lekker relaxen dit weekend. Zondagavond ga ik wel even zonder kyani bij mijn vriendin in haar huisje kijken.
@Tweety: heerlijk dat je een keer uit kon slapen (ook al was dat maar eventjes… @MirandaT: lijkt me inderdaad saai: helemaal alleen werken. Is de dag toch nog een beetje voorbij gegaan? @Pisum: heej buddy! Jeetje, alweer onverwachts familiebezoek! Ik wens je heel veel sterkte @Parr: was het gezellig met Roshi en Lindaa? De uitnodigingen van Quinten zijn binnen, ik doe er morgen een naar je op de post! Is echt stoer geworden… @Azeb: oef, 600 euro is een hoop geld… @Missy: och zielig voor Mike. Hoe gaat het nu met hem? @Anno: fijn dat Julia helemaal is goedgekeurd. Ik ben benieuwd of je nog wat hoort van je klachtenbrief. @Steen: ohhhh, lekker tapas! Heeft het je gesmaakt? @Hummelke: welkom! Sappenend dat jullie ook voor een tweede gaan. @Sams: gefeliciteerd! @Kaatje: wat een heerlijk mannetje is Levi toch zo te lezen. Alvast veel plezier morgen! En wauw: Levi heeft zich opgetrokken! @Wupje: slaap lekker bij je ouders!
@Pisum: nou sorry hoor, vind het niet normaal dan jouw familie zomaar langskomt. En moet jij ook nog gaan koken ook! :x
Queen, ow 35 min. dat valt reuze mee. had een keer de route van jou naar mij berekend en was toen dik een uur ofzo. Oke dan wacht ik nog even met avifauna, gaan we op 9 september ( zijn verjaardag ) Maar is dus wel leuk?