Goedemorgen! Hier weinig spannends te melden. Kyano heeft tot 7 uur geslapen dus redelijk. Hubbie ging eruit en ik heb nog even tot 8 uur nagedoezeld en toen ook eruit. Ook hier grijs weer Maar goed einde van de week wordt het 30 graden! Dan mag het nu nog wel even vies weer zijn Miranda Kaatje heeft een mooie banner voor jou gemaakt! Je hebt 2 mooie meiden! Lindaa lastig hè dat Michelle nu wat moeilijker eet. Heb je een idee waar het aan zou kunnen liggen? Kaatje gelukkig dat het beter gaat met je enkelbanden Ingeltje leuk zon geslaagd dagje! Eva och beterschap voor Aimar en veel plezier met Missy en Mike! Hummelke dat is dan weer het voordeel dat Ilse wat later ging slapen, kun je in elk geval lekker uitslapen! Meiden van She Wink have fun today!! Ik ga me eens aankleden!
wupje wat lief van je hubbie! Nee ik heb verder ook geen flauw idee waarom chell niet eten wilt! Zal wel een fase zijn!
Prima, staat genoteerd! Pupkes knokploeg to the rescue! (vind je het goed als ik later vandaag kom? We gaan zometeen eerst bij een oudtante op bezoek namelijk...)
Hallo allemaal, @MirandaT: leuke banner! @Yule: fijn dat het er weer wat zonniger uitziet voor jullie @Ingeltje: klinkt als een heerlijke dag gisteren! @She Winkies: veel plezier vandaag! @Eva: zielig dat Aimar wat ziekjes is. Hoe gaat het nu met hem? @de rest: zwaai zwaai!
Niks spannends te melden vanuit het Zuiden. Quinten doet het super, hij slaapt tegenwoordig weer lekker uit tot ongeveer 8.00 uur - 8.30 uur dus dat is heerlijk voor ons. Verder is het een kleine ondeugd: ik lach me kapot als ik die kleine stralende oogjes zie als ik zeg dat hij iets niet mag. Wordt nog een hele opgave, dat opvoeden... Verder kan hij ook heel theatraal laten merken als hij uit de kinderstoel wil: hij haalt dan alles uit de kast om ons dit duidelijk te maken. Zo gauw we daadwerkelijk opstaan, geeft hij een stralende glimlach . Zometeen op bezoek bij mijn oudtante, is altijd erg gezellig. Prettige dag allemaal!
ik denk dat julia eindelijk slaapt heb haar spullen al bijna ingepakt heb alleen geen tas meer voor mijn spullen, hmmm zometeen komen vrienden langs uit ridderkerk. ze waren deze kant op gekomen en belde of we thuis waren. ze staan hier dichtbij op de camping en wilde even op de koffie komen met dit rotweer, groot gelijk en altijd erg gezellig ga weer snel verder inpakken, wat neem je toch een zooi mee met zo'n kleintje of ligt dat aan mij haha xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Hoi allemaal, Hier gisteren een zwaar dagje gehad met Teun. Hij had denk ik last van z'n tanden... hij kon zichzelf slecht zelf vermaken. Wilde alleen rondgedragen worden of aan de hand lopen 's middag kregen we vrienden op visite en hebben we lekker de BBQ aangezet. Was gezellig maar Teun liet zich duidelijk niet van zijn beste kant zien. Ik kon niet eens normaal een stukje vlees opeten Dus Teun lekker vroeg in bed gelegd. Hij heeft gelukkig wel goed geslapen tot 07.00 uur vanochtend. Vandaag gaat het weer iets beter. Vanmiddag gaan we weer op pad en vanavond uit eten met familie dus ik hoop dat hij zich wat beter blijft voelen. De korte slaapje tussendoor zijn hier trouwens definitief verleden tijd. Hij slaapt nu tussen de middag 2 uurtjes en voor de rest niets meer overdag. Verder slaapt hij van 19.30 uur tot 07.00 uur. @ eva: ah Aimar ook ziekjes. Misschien ook een tandje? Veel plezier met Missy! @ Queen: veel plezier op de camping. Je zit dan aardig dicht bij mij in de buurt. Zeist is een mooie bosrijke omgeving.
wat is het rustig hier. het is hier nog steeds grauw weer blee. heb nu maar een wasje op zolder opgehangen ipv buiten. verder weinig te vertellen boy's liggen ko. dus ff lekker mama tijd.
Hey meiden! Yule, wat een ellende met die schuld. Gelukkig zie je inmiddels al weer enigszins licht aan de horizon... Hopelijk komen jullie er uit met elkaar. Pisum, pffff schoonfamilie op bezoek, wiehoe! :s.... Sterkte ermee!!! Hier alles verder prima. Straks naar mijn ouders om te eten, zouden gaan bbqen maar het is petweer dus dat wordt hem niet. Maar toch gezellig. En mijn zwager komt wrs nog even langs op de motor, hoewel hij het misschien ook wel skipt omdat het regent.... Gister ben ik gezellig op stap geweest met vriendinnen in Amersfoort. Eentje woont in Zoetermeer, eentje in Den Haag en eentje in Groningen en ik natuurlijk nog boven Groningen, dus Amersfoort is mooi in het midden. Lekker gewinkeld 's middags (heel leuk shirtje in de aanbieding bij de LIEF winkel gekocht, ik wilde alles wel kopen daar!!!!) en daarna lekker gegeten. Was om half 1 weer thuis. Fijne zondag verder meiden, liefs Azeb
Hoi hoi, Hier is ook rotweer! Wij hebben een heerlijk rustig dagje, gezellig met z'n drietjes. Om 15 uur komt mijn schoonmoeder en dan vertrekken wij naar Scheveningen voor de musical Ciske de Rat, ben benieuwd! Meiden met minimeetings; veel plezier! Tot later!
kaatje, die bon kon ik nei tinwisselen voor d ekortingsbon, ze waren op ze krijgen ze maandag weer binnen dan ben ik er nartuurlijk niet dus ga hem donderdag inwisselen voor je.
Sannemart, he wat vervelend zeg dat Teun niet in zijn hum zat! steen, jij ook een fijne dag! Hier hebben wij met zijn 3tje weer even onze oogjes dicht gehad! heb het gevoel alsof ik nog wel slapen kan maar goed!
Ha ha volgens mij zijn ze hier alleen al van de melding zo geschrokken dat het al de hele tijd doodstil is Maar pupke hou je knokploeg maar gereed, just in case!
@ Queen: Zeist? Daar kan ik op de fiets naar toe! Tot wanneer ben je daar te vinden? Missy is net weg. Mike en Aimar hebben 'samen' gespeeld, broodje gegeten (nouja Aimar had niet zo'n trek...) Daarna geslapen (nouja Aimar maar een klein uurtje...) en weer gespeeld. Ik heb van Missy een Mei Tai demonstratie gehad en heb Aimar ook gemeitaid Superding dus ik ga hem van de week bestellen 8) Mijn BabyBjörn zak staat op marktplaats...ik hoop dat er snel iemand voor komt. Bedankt voor alle beterschapjes. Aimar oogt verder niet ziek, maar eet slecht maar koorts was wel weer gezakt. Ach ja.....we shall see.... Ik ga eens kijken of meneer nog een uurtje wil slapen, dan kan ik effe de boel opruimen en het eten voorbereiden. Stiekem hoop ik dat mijn vriend eerder thuis komt dan gepland....zal hem zo effe bellen! Tot later