Ik had dat laatst ook Lim, maar dat komt vooral door combinatie vermoeidheid én het feit dat het buiten even is afgekoeld. Dan ervaar je warmte heel anders... Hopelijk niet ziek inderdaad!
Ik heb een week moeten doen over afbouwen van 1 voeding, voordat het helemaal goed ging. Sinds zaterdag 2e voeding uit fles. Mààààààààn! Wat heb ik weer last van stuwing. Ga hier dus ook zeker 5 dagen over doen... Daarnaast toch ineens emotionele probleempjes. Ik geef nog 3x BV, maar heb het gevoel het al te missen... Maar zet wel door hoor, want over 4,5 week weer werken en dan wil ik gewoon volledig op FV zitten... Nu we motor hebben is het ook wel fijn om Femke en Siem allebei een keer weg te kunnen brengen, voor een middagje... Dus, moet er even doorheen. Door pijn, en emotie...
hoi zuurtje @ juudje, ondanks pijn herken ik toch wel de emotie, maar wat heb je dan een stuwing zeg, niet fijn. wel fijn dat straks als het is gelukt je middagje gewoon weg kan. *knuf*
@juud we zijn er nog niet helemaal uit qua huisje.. Eind van de week wil mannetje een bod op een huis gaan doen.. maar als dat huisje niet snelle oplevering heeft dan zijn we genoodzaakt om op zoek te gaan naar iets anders. En we hebben dus geen tweede keus huis .... @zuurtje hooooiii
Dag meiden!! Even een teken van leeven van mijn kant!! Hier gaat alles goed! Bedankt voor alle felicitaties!! Ralph is superlief!! Het is nu wel druk met 2 kindjes maar wel genieten!! Ik kom binnenkort nog wel vertellen over mn turbobevalling! Heel heftig maar was het helemaal waard. Nu even bijkomen want ik ben 1,5 liter bloed verloren en kan nog niet zo lang zitten door hechtingen. Tot gauw weer!! Veel liefs!!!
Fijn dat je toch nu al weer op de been bent Alice! Rust lekker uit! @Zuurtje: goedmorgen! Wil je Siems 2e verjaardag in de bus zetten? zondag 9 augustus! @Nai: hoop dat het lukt met huisje! @Small: nu kan ik al een poosje weg hoor, want geef om 7 en dan pas weer om 15 BV. 11 is FV. Maar vind het gewoon nog moeilijk. Deed 3 maanden niets anders... Heb k*t-verbinding, dus ga even weg. Tot later!
Tuut tuut, Hoe is het hier? Ik heb net die mooie kinderen van jullie bekeken op MMM. Lieeeff! Ik slaap vreselijk onrustig. Tis die k... scriptie maar goed eigen schuld dus moet niet zeuren. Owja ik voel me ineens niet meer zwanger! Herkenbaar? Gewenning! Tis toch wat
Hi Alice, leuk dat je er even was. Ben benieuwd naar je verhaal over turbobevalling. Smallie zei gelijk al OEI toen ze het las. Geniet ze daar!
Na na na na Nai is bijna mama Ook een beetje nerveus over hoe je dat kind er in hemelsnaam uit krijgt?
Goedemorgen allemaal!!! Hier alles prima. Weekend goed doorgekomen, was wel spannend. Afgelopen zaterdag/zondag zou ik ongesteld hebben moeten worden. Vandaag gynaecoloog gebeld en 1 september om half negen hebben we onze eerste echo!!!! Spannend!!!
@ Tisch, denk gewenning, dat je opeens denkt, oja, ben zwanger, (alsof je dat kan vergeten, had ik ook soms)